صفحه 26 از 31 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 301

موضوع: ارسال مدارک ؟

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک ؟

سلام
    واسه اکثر دانشگاههای آمریکا اونایی که مدرک رو پست شده میخوان همشون فقط transcript نوشتن و حرفی از certificate نزدن. این یعنی اینکه فقط باید ریزنمرات پست شه و دانشتامه نیازی نیست یا من اشتباه میکنم؟ البته که اینجوری بهتره و هزینه خیلی میاد پایین.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام دوستان
    دانشگاهی که بنده برای مقطع لیسانس اپلای کردم WES رو برای ارزیابی قبول نداره و میگه باید از ECE استفاده کنم.
    بزای ECE باید اصل مدارک رو بفرستم. حالا مشکل اینجاست که DHL میگه که اصل رو باید با رضایت خودتون بفرستین و به احتمال زیاد گمرک آمریکا اجازه خروج مدارک رو نمیده. ولی از طرفیم تعدادی از دوستان هستن که اصل مدارک رو سال های قبل فرستادن برای ECE و مشکلی نداشتند. حالا به نظر شما من باید چیکار کنم؟

خیلی خیلی ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin16 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشگاهی که بنده برای مقطع لیسانس اپلای کردم WES رو برای ارزیابی قبول نداره و میگه باید از ECE استفاده کنم.
    بزای ECE باید اصل مدارک رو بفرستم. حالا مشکل اینجاست که DHL میگه که اصل رو باید با رضایت خودتون بفرستین و به احتمال زیاد گمرک آمریکا اجازه خروج مدارک رو نمیده. ولی از طرفیم تعدادی از دوستان هستن که اصل مدارک رو سال های قبل فرستادن برای ECE و مشکلی نداشتند. حالا به نظر شما من باید چیکار کنم؟

خیلی خیلی ممنونم
    سلام دوستان
    خودم با گمرک آمریکا تو سینسیناتی تماس گرفتم و گفتم که میخوام اصل دیپلم رو به آمریکا بفرستم. گفتن اگه مقصد دانشگاه و یا جایی مثل ECE باشه مشکلی نیست.
    اینم شمارش: 6308-282-859-001

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط paradisal نمایش پست ها
    سلام دوستان. من می خواستم یه یکی از دانشگاه های کانادا مدارکمو پست کم. فقط متاسفانه هیچ جواب اوکی از استادای اون دانشگاه نگرفتم. یه سری هم جواب ندادن. یعنی بدون اوکی گرفتن از استاد از طریق دپارتمان شانسمو امتحان کنم.در ضمن شرایط پست مدارک به اون دانشگاه اینه که دو سری از مدارک رسمیم بفرستم. متاسفانه من فقط یه سری ترجمه کردم .
    می خواستم بدونم اگه یه نسخه ترجمه شده را با کپی رنگی از نسخه ترجمه بفرستم موردی داره؟ واسم مقدور نیست هزینه کنم با شرایطی که دارم نه اوکی استادگرفتم و اگه هم پذیرفته بشم به خاطر کم بودن نمره زبانم کاندیشنال پذیرفته می شم.
    در ضمن من مدارک ترجمه شده ام در پاکت مهرو موم شده دانشگاه نیست. فقط ترجمه رسمی شده. آیا واقعا لازمه که برم دانشگاه های قبلیم مهرو مو بکنم؟ دسترسی به دانشگاه در حال حاضر واسم مقدور نیست.
    کلا با این شرایط ارزش داره یا اصلا شانس پذیرفتن بالاست؟ من رزومم خوبه فقط نمره زبانم پایینه.ممنون میشم راهنماییم کنین.
    من اینکار رو کردم. فقط پولم هدر شد .آخرش هم گفتن به علت پیدا نشدن سوپروایزر متاسفیم.من برا کاناذا فرستادم.آمریکا شاید متفائت باشه.هرچند الان همه جا داشتن منتور الزامیه.

واسه یکی از دانشگاههای آمریکا بعد از اپلای آنلاین گفت که مدارکو پست کنم. ایمیل زدم که اگه بعد از ددلاین برسه مشکلی پیش میاد؟ این جوابو دادن:

We will add your official transcripts and IELT scores to your application, when they are received.

The department will continue to review applications on space available.

حالا از این چی میشه فهمید؟ اگه بعد از ددلاین برسه مشکلی پیش میاد؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mt67 نمایش پست ها
    واسه یکی از دانشگاههای آمریکا بعد از اپلای آنلاین گفت که مدارکو پست کنم. ایمیل زدم که اگه بعد از ددلاین برسه مشکلی پیش میاد؟ این جوابو دادن:

We will add your official transcripts and IELT scores to your application, when they are received.

The department will continue to review applications on space available.

حالا از این چی میشه فهمید؟ اگه بعد از ددلاین برسه مشکلی پیش میاد؟
    ممنون
    نه دوست عزیز، مشکلی نیست. نگران نباشید.

Junior Member

سلام دوستان،

من 19 فوریه عازم امریکا هستم. در صورتی که مایل هستید مدارکتون یا هر چیز سیک وزن دیگه رو با خودم ببرم و از اونجا به مقصدتون ارسال کنم به من پیغام بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sorkhpoost نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من 19 فوریه عازم امریکا هستم. در صورتی که مایل هستید مدارکتون یا هر چیز سبک وزن دیگه رو با خودم ببرم و به مقصدتون ارسال کنم به من پیغام بدید.
    اگه شما واقعا هدفت خیره، من به شما و همگی دوستان توصیه میکنم که هیچ وقت همچین کاری رو برای کسانی رو که کاملا نمیشناسید نکنید، اخبار موثقی به من رسید که همین دلسوزی های بیجا در اینگونه موارد موجب دردسر های بسیار عجیبی شد. اگر توی فرودگاه (یا جای دیگری) کسی رو دیدید که به شما داره عاجزانه اصرار میکنه که محموله ای رو (چمدان، بسته، وسیله الکتریکی، کتاب و ...) به شما بده و شما اونجا اون رو به فرده دیگری بدی (یا پست کنی)، در جواب شما باید بگی، ببخشید من نمیتونم یک همچین کاری کنم، یا اگر هم نمیتونید صریح حرفتون رو بزنید بگید، ببخشید من به خودم قول دادم که دیگه همچین کاری رو نکنم و نمیخوام زیر قول خودم بزنم، چون شما در اون مدت زمان محدود ای که اونجا هستید (و شرایط اونجا) هیچوقت نمیتونید بفهمید که اون بسته ای که به شما داده شده واقعا چی هست.

سلام کسی شماره تلفن شرکت های پست که دوستان مدار کشون رو ارسال می کنن دارن به همراه قیمت هاشون باشه بهتره ؟ آیا این شرکت ها تخفیفاتی رو برای دانشجویان دانشگاه تهران قائل هستن؟ با تشکر

Junior Member

دوستان الان منظور اینجا دقیق فقط ریزنمراته یا مدرک لیسانس هم باید همراهش باشه؟ خودم باید ارسال کنم یا از طرف دانشگاه باید فرستاده بشه؟ (صرفا میخوام مطمئن شم)
    "Admission conditional upon receipt of official transcript indicating degree(s) conferred with required standing: BSc Electrical engineering; Petroleum University of Technology"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)