صفحه 27 از 31 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 301

موضوع: ارسال مدارک ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک ؟

سلام دوستان
    من 2 روز زمان دارم خواهش میکنم یکی منو راهنمایی کنه. من ریزنمراتم ترجمه کردم.اسکن کردم با ایمیل فرستادم واسه دانشگاه حالا میگه قبول نیست باید خود دانشگاه ارسال کنه. خوب پست که 1 روز نمیفرسته. میگه دانشگاه ایمیل کنه. دانشگاه من خوارزمی اخه مگه میکنه!!!باید برم به چه مسئولی بگم ایمیل کنه؟

سلام دوستان. من کپی برابر با اصل ریز نمره هامو تو پاکت های دانشگاه (دانشگاه ازاد) گذاشتم و در پاکت رو چسب کردم بعد با tnt فرستادم واسه امریکا که گویا تو امریکا با پست dhl تحویل دانشگاه شده. الان که به دانشگاه ایمیل زدم ... میگن unofficial هست چون خودت فرستادی. حالا چیکار باید کنم؟ میشه زنگ بزنی و باهاشون صحبت کنی؟

Junior Member

سلام دوستان من یه سوال داشتم نمیدونم اینجا میتونم جواب بگیرم یا نه؟
    من میخوام واسه دکتری دانشگاه های کانادا اقدام کنم
    5 سری از مدارک لیسانس و فوق لیسانسم رو ترجمه و پک کردم ایلتسمم همینجور
    الان سوال من اینه واسه فرستادن به این دانشگاها من میتونم واسه هر دانشگاه یک سری مدرک لیسانس و فوق لیسانس و ایلتس رو که مهر شده و پک کردن رو دوباره خودم همشون رو تو یه پاکت بذارم و بفرستم به اون دانشگاه یا نه اینکه باید هر کدوم جدا جدا با همون اصل پاکت خودش فرستاده شه
    آخه اگه بخواد تک تک پست شه 15 تا پاکت هزینه پست میشه ولی اگه جمعش کنم میشه 5 تا هزینه
    اگه کسی تجربه فرستادن رو داره کمک کنه ممنون میشم

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط n_faninam نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال داشتم نمیدونم اینجا میتونم جواب بگیرم یا نه؟
    من میخوام واسه دکتری دانشگاه های کانادا اقدام کنم
    5 سری از مدارک لیسانس و فوق لیسانسم رو ترجمه و پک کردم ایلتسمم همینجور
    الان سوال من اینه واسه فرستادن به این دانشگاها من میتونم واسه هر دانشگاه یک سری مدرک لیسانس و فوق لیسانس و ایلتس رو که مهر شده و پک کردن رو دوباره خودم همشون رو تو یه پاکت بذارم و بفرستم به اون دانشگاه یا نه اینکه باید هر کدوم جدا جدا با همون اصل پاکت خودش فرستاده شه
    آخه اگه بخواد تک تک پست شه 15 تا پاکت هزینه پست میشه ولی اگه جمعش کنم میشه 5 تا هزینه
    اگه کسی تجربه فرستادن رو داره کمک کنه ممنون میشم
    نیازی نیست پست کردنشون جدا باشه. اگه هر کدوم جداگانه تو یک پاکت هستن که شرایط لازم رو داره (مثلاً ریزنمرات اگه قراره رسمی باشه پاکت دانشگاه باشه با مهر و موم دانشگاه) و بعد همه با هم پست بشن مشکلی نداره از این جهت.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

Junior Member

بله مدارک لیسانس از طریق دانشگاه مهر و موم شده که داخل پاکت ریز نمرات و مدرک لیسانسم قرار داره همین مورد واسه فوق لیسانسمم هست یعنی ریز نمرات و مدرک فوق لیسانس که ترجمه شدن و مهر وزارت امور خارجه و دادگستری خوردن و پک شدن و پنج سری به من دادن که همشون تو پاکت های خود دانشگاه هستن و چسب زده شدن و مهر دانشگاه خوردن و رو خود پاکت آدرس دانشگاه ها چاپ شدس
    پس با این اوصاف من میتونم خودم یک پاکت جدا بگیرم یک سری مدرک لیسانس و فوقم و ایلتسم رو یک جا بفرستم مشکلی پیش نمیاره؟

Junior Member

دوستان سلام. من دیروز از دبیرخونه دانشگاه تهران برای DHL پرسیدم گفتن زیر ۵۰۰ گرم با ۷۰۰۰۰ تومن ارسال میشه

Junior Member ellna آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azadras نمایش پست ها
    دوستان سلام. من دیروز از دبیرخونه دانشگاه تهران برای DHL پرسیدم گفتن زیر ۵۰۰ گرم با ۷۰۰۰۰ تومن ارسال میشه
    بله شرکت DHL به دانشجوها تخفیف میده که مدتش هم محدود هست و شده 70000 تومان و در غیر این صورت 1360000 تومان و اگه ببریم پست بگیم با DHL پست کنند میشه 110000 تومان و حدود 2 روز با هم اختلاف دارند.

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط n_faninam نمایش پست ها
    بله مدارک لیسانس از طریق دانشگاه مهر و موم شده که داخل پاکت ریز نمرات و مدرک لیسانسم قرار داره همین مورد واسه فوق لیسانسمم هست یعنی ریز نمرات و مدرک فوق لیسانس که ترجمه شدن و مهر وزارت امور خارجه و دادگستری خوردن و پک شدن و پنج سری به من دادن که همشون تو پاکت های خود دانشگاه هستن و چسب زده شدن و مهر دانشگاه خوردن و رو خود پاکت آدرس دانشگاه ها چاپ شدس
    پس با این اوصاف من میتونم خودم یک پاکت جدا بگیرم یک سری مدرک لیسانس و فوقم و ایلتسم رو یک جا بفرستم مشکلی پیش نمیاره؟
    بله مشکلی ایجاد نمی‌کنه.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imanprs نمایش پست ها
    بله مشکلی ایجاد نمی‌کنه.
    مدارکی که دانشگاه باید مهر و موم کنه و توی پاکت بذارن فقط مدارک فارسی هستن؟
    منظورم آینه که مدارکی که می خواهیم ترجمه تایید دادگستری و وزارت خارجه داشته باشند باید بدیم به دانشگاه که بذاره توی همون پاکت یا اینکه میتونم بگم فقط مدارک فارسی رو تو پاکت بهم بدن و بعد اون مدارک ترجمه رو جداگانه خودمون توی یک پاکت بگذاریم؟
    چون من میخوام برم شهرستان و تازه ریزنمرات و دانشنامه رو بگیرم و برای اینکه مجبور به سفر دوباره نشم چندتا پاکت آماده مهر و موم شده بگیرم و بعد که مدارک رو ترجمه کردم اونا رو تو یک پاکت جدا با این پاکت مهر و موم شده یکجا بفرستم دانشگاه مقصد

Junior Member

دوستان سلام
    دانشگاهی که من واسش اپلای کردم (کانادا) ددلاین تا 15 ژانویه هست، application را امروز سابمیت کردم و فردا هم ریز نمرات کارشناسیم را پست میکنم. اما ارشدم را به مشکل برخوردم چون دانشگاه تهران سیستمش را عوض کرده و باید صبر کنم تا روز شنبه تا سوالاتم را بپرسم.
    مدارکم به احتمال زیاد نمیتونه تا قبل 15 ژانویه برسه به دستشون، سوال من اینه که مشکل ایجاد میشه؟ و اپلیکیشن من را در نظر نمیگیرن؟؟
    تو سایت دانشگاه گفته:
    All applications and required documents must be received by the School of Graduate Studies by the application deadline for your program of interest.

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنن، استرس زیادی دارم
    پیشاپیش ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)