صفحه 6 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 301

موضوع: ارسال مدارک ؟

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

پیش فرض پاسخ : زمان ارسال مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    سلام.خوب باید مدارکتون قبل از ددلاین به دانشگاه برسه
    درود بر شما
    اینو می دونم (تا کی) منظور من ازکی هست
    یعنی از کی؟
    از کدوم ماه مجاز به فرستادنیم؟
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

پیش فرض پاسخ : زمان ارسال مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط MortezaBermoda نمایش پست ها
    درود بر شما
    اینو می دونم (تا کی) منظور من ازکی هست
    یعنی از کی؟
    از کدوم ماه مجاز به فرستادنیم؟
    دوست من جواب این جور سوالات رو توو سایت دانشگاه مورد نظرت بهتر میتونی پیدا کنی تا اینجا.
    یه نگاهی به سایت دانشگات بنداز.
    بی وقفه کار کن ........ توانایی و قابلیت کسب کن
    به دیگران کمک کن ....... و خوشبختی یعنی این
    آنگاه که در این راه لحظه ای خدا را فراموش نکرده باشی. (Please Press Ctrl+A)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک ؟

من رفتم دی اچ ال که یه کارنامه اضافی بهم بده که گفت ما به شما نمیدیم فقط میفرستیم دانشگاه مقصدتون...خب من هنو بقیه مدارکم رو پست نکردم ولی امور بین الملل هم با دی اچ ال میفرسته...حالا اینکه مدارکم جدا جدا میرسه ریسک نیس؟نمیشه یه کاری کرد با هم پست بشه؟

Junior Member

سلام به نظرتون میل کردن مدارک تو بعضی جاها که این انتخاب رو بهموم میده راحت تر از پست نیست؟ چون وقتی پست میشه باید تو پاکت مهر و موم شده دانشگاه باشه و این مصیبتا. اصلا چرا بعضی دانشگاه ها وقتی این قضیه پاکت اینقدر براشون مهم هست باز آنلاین و بصورت میل قبول میکنن؟ یخورده گیج شدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    خواهشا هرکی این پست رو دید زود جواب بده. بد جوری از هوش خودم گیر کردم.
    الان صبح زود خواستم برم TNT همه چیزو پست کنم خوش و سرحال چند تا کاغذ مدارک رو دستم گرفتم که برم بیرون یادم اومد که یه چیزی کمه. مدارک تو پاکت seal نیست!!!
    پنج شنبه هست و دانشگاه ما فقط یک شنبه ها مدارک رو تو پاکت میزاره.
    تصفیه حساب کردم و تمام مدارکم رو خریدم و مهر همه جا رو از وزارت علوم امورخارجه دادگستری دارالترجمه داره. فقط تو پاکت دانشگاه نیست و seal نشده.
    مردم چه کنم؟
    چون مدارکم رو خریدم یعنی اصله. اصلا لازمه مدرک خریده شده رو بزارم تو پاکت دانشگاه؟
    کسی هست که مدارکشو بعد از deadline فرستاده باشه و قبول کنند؟
    پیشنهادی که میتونم بهتون بکنم اینه که مدارکی که به مهر و موم احتیاج نداره مثل رزومه و SOP و ... براشون بفرستید و کپی باقی مدارک هم ارسال کنید و یک نامه بذارید و مورد خودتونو قید کنید. معمولا زیاد سخت نمیگیرن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

نقل قول نوشته اصلی توسط annie نمایش پست ها
    من رفتم دی اچ ال که یه کارنامه اضافی بهم بده که گفت ما به شما نمیدیم فقط میفرستیم دانشگاه مقصدتون...خب من هنو بقیه مدارکم رو پست نکردم ولی امور بین الملل هم با دی اچ ال میفرسته...حالا اینکه مدارکم جدا جدا میرسه ریسک نیس؟نمیشه یه کاری کرد با هم پست بشه؟
    نه ریسک نیست. دانشگاه تا وقتی همه مدارک شما بهشون نرسه بررسی پرونده شما رو شروع نمیکنه

Junior Member silence آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق، کنترل_سجاد مشهد

امیر آقا خیلی ایده ی خوبی مطرح کردی دمت گرم. من باید تا دو روز دیگه مدارکمو بفرستم ارمنستان اما تا اون موقع مهرای وزارت خارجه و سفارت رو نمیرسم بزنم(به تعطیلی میخوره)، به قول شما یه کپی بی مهر میفرستم علی الحساب، شرایطمم اونجا کسی رو دارم توضیح بده. مرسی که این غصه رو از دل ما برداشتی. امیدوارم قبول کنن فقط.
    باید قلم گرفت به دست تقویم تازه ای نوشت باید که تن نداد و رفت به جستجوی سرنوشت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

سلام دوستان
    من باید تا10 روز دیگه مدارکمو بفرستم ماکس پلانک المان، به نظرتون با چه پستی بفرستم بهتره؟ و اینکه از شیراز میشه فرستاد؟
    ممنون میشم سریعتر جواب بدید.

سلام بچه ها دانشگاهایی که pre-application دارن مثل دانشگاهulm باید نامه ی توصیه نامه ی استادم براشون اسکن کنیم؟

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sahel12 نمایش پست ها
    سلام بچه ها دانشگاهایی که pre-application دارن مثل دانشگاهulm باید نامه ی توصیه نامه ی استادم براشون اسکن کنیم؟
    1- ULM نمیدونم کجاس اما pre-application فقط دانستن اطلاعاتی مثل نمرات و ... رو مبخواد. معمولا یه فرم کوتاهه بدون آپلود چیز خاصی.

۲- نه تنها در Pre-application بلکه در application اصلی هم هرگز نمیخوان که اسکن توصیه نامه رو براشون بفرستی چون قراره این توصیه نامه محرمانه باشه و فقط استاد نوشته باشه بدون اینکه شما ببینی مهر و موم کنه بده دست شما.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)