صفحه 9 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 301

موضوع: ارسال مدارک ؟

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک ؟

سلام
    بچه ها یک سوال خیلی ابتدایی!
    وقتی برای یک دانشگاه اپلای میکنم، باید به صورت آنلاین مدارک رو بفرستم و یا باید هم زمان مدارک رو پست هم بکنم؟
    اینکه بعضی از دانشگاه ها اپلیکیشن آنلاین دارند منو گیچ کرده! پست کردن مدارک ک یباید انجام شه؟ بعد از پذیرش یا هم زمان با ارسال آنلاین مدارک؟
    مرسی از لطف شما

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط TGA نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها یک سوال خیلی ابتدایی!
    وقتی برای یک دانشگاه اپلای میکنم، باید به صورت آنلاین مدارک رو بفرستم و یا باید هم زمان مدارک رو پست هم بکنم؟
    اینکه بعضی از دانشگاه ها اپلیکیشن آنلاین دارند منو گیچ کرده! پست کردن مدارک ک یباید انجام شه؟ بعد از پذیرش یا هم زمان با ارسال آنلاین مدارک؟
    مرسی از لطف شما
    سلام دوست من
    دوست عزیز هر دانشگاه برای خودش روالی داره، شما هر دانشگاهی رو که اقدام میکنید ببینید چی نوشته! توی اون پیج اولی که میرید برای اپلای کردن معمولا هست که مدارک در صورت نیاز باید به کجا و تا چه زمانی ارسال بشه!الان که بعید میدونم دانشگاهی باشه که اپلیکیشن آنلاینن نداشته باشه منتها معمولا یه سری مدارک رو هم نیاز هست بفرستید حالا یه سری دانشگاهها میگه مستفیم برای دپارتمان بفرست، یکی دیگه میگه برای تحصیلات تکمیلی بفرست و .... باید توی بخش پذیرش هر دانشگاه جداگانه بررسی کنید.
    شاد باشید
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

دوستان عزیز ممنون میشم راهنمایی کنید

این جمله یعنی چی؟(معنی اش رو میدونم، برداشت شما چیه؟)
    Official documents (copies certified by the issuing institution or originals) must be provided and sent directly by the issuing institution for all recognized institutions attended other than ُthis University
    من میخوام مدارک رو بذارم تو پاکت دانشگاه... بعدش اونها باید بفرستن یا خودم هم میتونم بفرستم؟؟ آخه اگه به دانشگاه باشه بعد از ددلاینم نمیفرستن

(transcript, confirmation of degree completion, and test scores must be sent by post mail) یعنی دانشنامه؟ من پارسال تموم کردم (دانشگاه سراسری)

بخشید نمیدونستم کجا این سوال رو مطرح کنم

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    دوستان عزیز ممنون میشم راهنمایی کنید

این جمله یعنی چی؟(معنی اش رو میدونم، برداشت شما چیه؟)
    Official documents (copies certified by the issuing institution or originals) must be provided and sent directly by the issuing institution for all recognized institutions attended other than ُthis University
    من میخوام مدارک رو بذارم تو پاکت دانشگاه... بعدش اونها باید بفرستن یا خودم هم میتونم بفرستم؟؟ آخه اگه به دانشگاه باشه بعد از ددلاینم نمیفرستن

(transcript, confirmation of degree completion, and test scores must be sent by post mail) یعنی دانشنامه؟ من پارسال تموم کردم (دانشگاه سراسری)

بخشید نمیدونستم کجا این سوال رو مطرح کنم
    شما باید مدارکتون رو بگذارید توی پاکتی که دانشگاه بهتون میده. معمولاً دانشگاه، مدارک رو توی پاکت میگذاره و مهر می زنه روش. بعد حالا اگر بخواید بعضی جاها، مثل واحد بین الملل دانشگاه آزاد خودشون هم براتون در قبال دریافت هزینه پست رو انجام میدن. بعضی جاها هم پاکت رو به خودتون میدن و میتونین خودتون پست کنید.
    اون عبارت قرمز رنگ هم همون دانشنامه تون هست.
    امیدوارم جواب سوالتون رو گرفته باشید.

Member nobuddy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE @ IUST

سلام دوستان،

مدارکی که از طریق پست باید ارسال بشه ایا باید قبل از deadline به دانشگاه مقصد برسه؟

سپاس

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط nobuddy نمایش پست ها
    سلام دوستان،

مدارکی که از طریق پست باید ارسال بشه ایا باید قبل از deadline به دانشگاه مقصد برسه؟

سپاس
    باید قیلش به دانشگاه برسه!البته عموم دانشگاهها تا چن روز بغد بفرستی هم مشکل نداره
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

دوستان این قضیه پاکت دانشگاه و اینا چیه؟ من فقط ریزنمراتم توی پاکت دانشگاس! حالا ریکامندلتر و...هم باید حتما تو پاکت آرم دارو مهروموم شده دانشگاه باشه؟ یه جورایی بی معنی بنظر میرسه! خب تو پاکت باشه که چی؟

سلام دوستان، قضیه این پاکت مهروموم شده با آرم دانشگاه چیه؟ اصلا چرا باید تو پاکت اونطوری باشه؟ من فقط یه ریز نمرات دارم که تو یه پاکت نامه فسقلیه که مهردانشگاه روشه و چسپ کاریم شده! دانشگاه بهم فعلا دانشنامه نمیداد و منم چون عجله داشتم فقط ریزنمرات گرفتم و ترجمه رسمیش کردم! دانشگاه نوشته Transcript و جایی اصولا ندیدم که آمریکا مدرک تحصیلیتم بخواد! از طرف دیگه من همه مدارکمو آنلاین فرستادم غیر همین ریزنمرات که گفتن باید پستی باشه! مگه وزن چند تیکه کاغذ چقد میشه که بعضی دوستان گفتن مال من نیم کیلو شد! مگه آهن پست میکنین؟

Junior Member

دوستان یه سوال خیلی فوری دارم
    من ریزنمرات کارشناسیم از دانشگاه ازاد هست و البته گرفتم و ترجمه کردم و مهر زدم و ریزنمرات ارشدم از دولتی هست که اون رو هم گرفتم و ترجمه و مهر کردم
    حالا اگه بخام ریز نمراتم هام رو بزارم توی پاکت رسمی دانشگاه (دانشگاه ارشد که دولتی و دسترسی دارم) قبول می کنه ریزنمرات کارشناسیم رو هم بزارم توی همون پاکت یا باید اون رو هم ببرم دانشگاه ازاد جدا واسش پاکت بگیرم ؟ و اگه باید این کارو بکنم کدوم واحد باید برم واحد مرکز یا همون واحدی که درس خوندم؟
    در ضمن من یه سری چیزهای دیگم مثه مدرک ایلتس و توصیه نامه هم دارم دانشگاه قبول می کنه اینا رو بزارم توی همون پاکت یا باید پاکت دانشگاه رو بگیرم و همشو بزارم توی پاکت دیگه ؟ البته با توجه به اینکه یکی از دانشگاه ها گفته باید از دانشگاه مستقیم فرستاده بشه
    خیلی لطف می کنید سریع پاسخ بدید ممنونم

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

سلام دوستان
    دانشگاه مقصد که در کاناداست از من خواسته مدارک رو از طریق دانشگاههای خودم در ایران مستقیما ارسال کنم
    یکی از دانشگاههای من در اردبیل هست که فقط مدارک رو داخل پاکت گذاشته اما میگه ما ارسال نمیکنیم
    اونجا هم پست DHL یا TNT نداره
    اگر من از شهر خودم که این پست ها رو داره مدارک دانشگاه رو بفرستم... اونها میفهمن که محل ارسال متفاوته...به عنوان آدرس فرستنده آدرس دانشگاه و میدم.. لطفا راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)