نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: بیان تجربیات شرکت در کلاس های آمادگی GRE

Junior Member ergerg آواتار ها

Lightbulb بیان تجربیات شرکت در کلاس های آمادگی GRE

سلام از دوستان خواهش میکنم با در نظر گرفتن قوانین فروم صرفا به بیان این موضوع که آیا Self Study مطالعه کنی بهتر است یا شرکت در برخی کلاس های آمادگی برای آزمون GRE مفید است یا نه بپردازند سپاس از همه

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بیان تجربیات شرکت در کلاس های آمادگی GRE

سلام

کاربران گرامی
    آوردن اسم استاد یا موسسه و آموزشگاه اکیدا ممنوع می باشد. در صورت مشاهده تاپیک قفل و حذف خواهد شد.

ممنون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

بستگی به خودتون داره، اگه ریاضیتون در حد قابل قبولی هست شاید کلاس وقت تلف کردن باشه، من پیشنهاد میدم خودتون رو تست کنید ابتدا، ببینید میتونید سوالات رو بدون مطالعه در حد نسبتا خوبی پاسخ بدید؟ چون سوالات نسبتا آسون هستن. البته باید با اصطلاحات رایج اشنا بشید، واسه تست اولیه بدون محدودیت زمانی و با استفاده از ماشین حساب و لغت نامه تست بزنید. اگه نتیجه قابل قبول بود، موسسه نرید، ولی اگه ایراد زیاد بود، یک موسسه خوب میتونه کمک کنه که سریعتر راه بیافتید، من خودم موسسه ای نرفتم و با 4 هفته خوندن صبح و شب ، 318 شدم تو آزمون.

Member

براي كسي كه حدود دو ماه وقت داره كلاس رفتن توصيه ميشه؟ من رشتم فني بوده ولي از زمان آزمون ارشدم كه 5 سال پيش بود با رياضي سر و كار نداشتم. كارم هم فقط با ماشين حساب و اكسل انجام ميدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط shima1393 نمایش پست ها
    براي كسي كه حدود دو ماه وقت داره كلاس رفتن توصيه ميشه؟ من رشتم فني بوده ولي از زمان آزمون ارشدم كه 5 سال پيش بود با رياضي سر و كار نداشتم. كارم هم فقط با ماشين حساب و اكسل انجام ميدم.
    شما سوالات این بخش کوانت رو دیدید؟ واقعا در حدی هست که 99% از افراد (لیسانس و فوق لیسانس) نیازی به رفتن به کلاس نداشته باشند. سوالات به اون معنی حد و مشتق و اینا نیست که! سوال سختش شاید بشه سوالات احتمال، اونم این نوع سوالات رو هم زیاد سخت نمیدن! اینجا ماشین حساب دارید، مشکلی ندارید کلا! فقط یک تست بزنید خودتون

Member

چند تا نمونه سوال دیدم که در حد منفی در مثبت چی میشه و طول کمان بود ولی فکر کردم چند تایی که من دیدم آسون بوده و بقیه سوالات شاید در سطح همون حد و مشتق باشن. با این حساب میشه self study خوند

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط shima1393 نمایش پست ها
    چند تا نمونه سوال دیدم که در حد منفی در مثبت چی میشه و طول کمان بود ولی فکر کردم چند تایی که من دیدم آسون بوده و بقیه سوالات شاید در سطح همون حد و مشتق باشن. با این حساب میشه self study خوند
    البته بعضی سوالات سخت باشند شاید، که میتونید همینجا در فروم مطرح کنید تا دوستان و بنده راهنماییتون کنیم. اینجا رو هم مطالعه کنید. تجربیات بنده هستند

Junior Member

قسمت ریاضی GRE ,واقعا ساده است اما قسمت وربال زمان زیادی میبرد و کلاس میتواند آدم را در فضای آزمون قرار دهد ولی استاد خیلی مهم است مدرسینی که فقط قبلا تافل و غیره درس میداده اند معلومات کافی ندارند.

سلام
    با توجه به اینکه فقط دو ماه فرصت دارم تا در ازمون GRE شرکت کنم و از اونجایی که هیچ اطلاعی در مورد آزمون GRE و skill های مربوطه را ندارم به نظرتون شرکت در کلاس های امادگی این ازمون بهتره یا اینکه خودم بخونم؟ اگر کلاس باید شرکت کنم ایا امکان داره نام اموزشگاه مورد نظر رو بدونم.
    خیلی ممنون میشم راهنمایی کنین

Junior Member

من یکی از این کلاس های معروف رو شرکت کردم، 1 میلیون پول دادم و بسیار پشیمونم. اصلا ارزش نداره کلاس برید به خصوص با ترافیکی که تو گاندی بود و وقتی که برای رفت و آمد می ذاشتم بهتر بود خودم تو خونه درس می خوندم. خودتون بخونید به کلاس ها اعتماد نکنید.
    No mountain is too high for me to climb it

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)