نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: صدور گیفت کارت های فیزیکی قابل شارژ از کشور امارات + چند نکته ی مهم

Junior Member

Exclamation صدور گیفت کارت های فیزیکی قابل شارژ از کشور امارات + چند نکته ی مهم

سلام

یه ایمیل هم از یکی از شرکت های صدور ویزا کارت فیزیکی ( اسمش رو به خاطر قوانین نمیگم ولی شرکت خیلی معتبریه ) همین الان برام اومد که متنش رو کپی میکنم براتون :

"در هفته گذشته پیرامون مشکلی که بابت شارژ ویزا کارت های فیزیکی رخ داده بود سفری به امارات داشتیم و جلسه ای را با یکی از مسئولان شرکت ماجد الفوتیم در دفترشان داشتیم. نتیجه جلسه این شد که این شرکت بدلیل فشارهایی که از سمت دولت امارات به آنها وارد شده امکان شارژ ویزا کارت های گیفت را از پنل حذف کرده و بیش از این نیز چنین امکانی برایشان فراهم نیست. همچنین در رابطه با کارت های دیگر این شرکت به نام تراول ایزی ، بدلیل مسائل امنیتی و باگی که در سیستم آنها وجود داشته برای مدت موقت و نامشخص امکان خرید آنلاین را برای این کارت ها غیر فعال کرده اند و فقط از طریق پوز و ای تی ام امکان برداشت از این کارت ها میسر است."

لذا دوستان حواسشون رو جمع کنن گیفت کارت قابل شارژی که میگیرن در صورتی که از کشور امارات هست صادره از این شرکت نباشه ، و از اسم شرکت صادر کننده اطمینان حاصل کنن !!!
    (بازم اگر از دوستان کسی خبر و اطلاع دقیقی داره راجع به این موضوع بهمون بگه ، تا یه وقت کسی پول الکی نده و وقتش رو هدر نده)

یه نکته ی دیگه که بد نیست دوستان ازش آگاه بشن :
    من همین یه ماه پیش رفتم یکی از شعب ارزی بانک پاسیان ، مسئولش بعد از اینکه همه چیز رو برام توضیح داد به من گفت الکی پولتو اینجا بند نکن ، اصلا حساب کتاب نداره الان پول واسه شارژ میدی یهو میبینی 2 ماه 3 ماه طول میکشه تا کارتت شارژ بشه .
    گفت تازه کلی باید منتظر باشی تا کارت واست بیاد !!! ( البته این موضوع واسه یه ماه پیشه )

** با این تفاسیر اگر کسی از دوستان اگر راه مطمئن ، با قیمت مناسب و سریع رو برای دست یافتن به یک ویزا کارت فیزیکی ( قابل شارژ ) ( از همین گیفت ها هم باشه خوبه ) سراغ داره بهمون بگه تا گره از کار بچه ها ی فروم ( و البته خودم ) باز بشه خیلی لطف میکنه !!!

گفتم اینجا این نکات رو بگم یه وقت دوستان بی راهه نرن !!!!
    ویرایش توسط csw : August 22nd, 2014 در ساعت 07:41 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : صدور گیفت کارت های فیزیکی قابل شارژ از کشور امارات + چند نکته ی مهم

توصیه ما با 7 سال تجربه در این زمیته این هست که به اندازه نیاز کارت تهیه و پرداخت کنید و دنبال گزینه هایی که مبلغی بدید و کارت مثلا قابل شارژ بگیرید نباشید چون مدتی کار می کنند و بعد دچار مشکل می شوند .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : صدور گیفت کارت های فیزیکی قابل شارژ از کشور امارات + چند نکته ی مهم

یه نکته ی دیگه که بد نیست دوستان ازش آگاه بشن :
    من همین یه ماه پیش رفتم یکی از شعب ارزی بانک پاسیان ، مسئولش بعد از اینکه همه چیز رو برام توضیح داد به من گفت الکی پولتو اینجا بند نکن ، اصلا حساب کتاب نداره الان پول واسه شارژ میدی یهو میبینی 2 ماه 3 ماه طول میکشه تا کارتت شارژ بشه .
    گفت تازه کلی باید منتظر باشی تا کارت واست بیاد !!! ( البته این موضوع واسه یه ماه پیشه )
    ویرایش توسط Apdentist : November 23rd, 2016 در ساعت 11:34 PM

Junior Member

من الان سه سال می شه که درگیر قضیه پرداخت های آنلاین برای دانشگاه ها و خرید های آنلاین هستم. یه تجربه ای که داشتم بهتون می گم و امیدوارم به دردتون بخوره. از اونجایی که هنوز قضیه تحریم ها کم و بیش سرجاش هست. از کارت های کردیت و دبیت کشورهای همسایه استفاده نکنید چون زود می ره رو هوا و امکان سوخت شدن پولتون بالا می ره. اگه کارت Prepaid داشته باشید کارتون راحتتره. کارتهای گیفت هم prepaid هستن.
    دوست بزرگواری هم که گفته موسسه مالی ماجدالفوتیم مشکل داره، تا الان با ثبات ترین پروسه پرداخت توسط همین موسسه انجام می گیره و تا الان مشکل قانونی نداشته. شاید یکی دو روز مشکل فنی در پروسه شون ایجاد شده باشه ولی در کل خدماتش عالیه. چندین سرمایه گذاری بزرگ دیگه هم تو ایران داره. فکر کنم هایرمارکت های گنده ایران هم مال اونه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - علوم و تحقیقات

دوستان یک سوال
    به نظرتون مستر کارت با نام و فیزیکی با هزینه صدور 45 دلار بخرم ؟
    البته هر بار شارژ کردن 5 دلار هم هزینه داره

Junior Member

سلام
    تا جای امکان پرداخت رو به کسانی بدید که تجربه دارند و هزینش براتون به صرفه تر هست
    ولی برای تهیه کارت چه فیزیکی چه مجازی از کارتهای کشورهای اروپایی و آمریکایی استفاده کنید

پیش فرض پاسخ : صدور گیفت کارت های فیزیکی قابل شارژ از کشور امارا

سلام
    کشورهای عربی بدترین نوع ویزا و مسترکارت رو ارایه میدهند. بهترین ویزا کارت ها برای اروپا و امریکا می باشد.
    ویزاکارتهای فیزیکی بانام و شماره حساب امارات به راحتی از سمت بانک مسدود می شود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)