سلام به همه دوستان.
من در حال حاضر هم برای آزمون تافل و هم برای GRE در حال آماده شدن هستم. مدتیه که موضوعی فکر منو مشغول خودش کرده. اونم بحث دانلود سوالات، ویدیوهای آموزشی و سایر متریال های یادگیری غیر رایگان موجود در وب هست.
مثلا من برای آماده سازی GRE ناچارم که ویدیوهای گروه م×گ×و×ش رو دانلود کنم. ویدیوهایی که قسمت زیادیش غیر رایگان هست. و یا سوالاتی که مال این گروهه و دسترسی بهشون فقط با اکانت پرمیوم میسره، اما دوستان لطف کردن و در کتابخانه این سایت قرارش دادن و ...
البته که من متریالها رو مثل خیلی از دوستان دیگر دانلود کردم چون در حال حاضر اونقدر استطاعت مالی ندارم که برای همه متریال های غیر رایگانی که به دردم میخوره و فقط یک قلمش ممکنه 300 دلار باشه پول پرداخت کنم. اما خب وجدانم کمی ناراحته. بالاخره اون بنده های خدا هم از این راه امرار معاش میکنن.
بعد از کلی فکر و مشورت با اطرافیان به شخصه راهکاری به فکرم رسید. اونم اینکه در حال حاضر نام همه متریال های غیررایگانی که استفاده میکنم رو یادداشت کنم تا در آینده وقتی ایشالا از نظر مالی ثبات پیدا کردم حتما پولشون رو پرداخت کنم. گفتم این رو به عنوان یک پیشنهاد برای دوستان عزیزم که شرایط مشابه من دارن مطرح کنم.
به نظر بنده اینجوری تعهد اخلاقی که متوجهمون هست رو میتونیم به جا بیاریم.

نظر همتون محترم و مغتنم هست برام.
به امید کسب موفقیت خیره کننده برای هممون