صفحه 124 از 147 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1465

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

نقل قول نوشته اصلی توسط mrmjm نمایش پست ها
    سلام.
    من برای دانشکاه اتاوا برای ترم پاییز اپلای کردم و مدارک مربوطه رو هم پست کردم که بعد از یک ماه در infoweb کامل شد.بعد که ایمیل زدم گفتن 6 هفته طول میکشه بعد از 6 هفته خبری نشد ایمیل زدم گفتن 8 هفته الان دوباره ایمیل زدم میگن 10 هفته طول میکشه که جواب بدیم. کسی دیگه هم این مشکلو داره؟ خب چرا راحت نمیگن ریجکت شدی ؟ یعنی مورد من مشکل داره یا مدارکمو گم کردن؟
    سلام دوست عزیز. من هم شرایطم مشابه شماست. هر روز infoweb رو چک میکنم ولی خبری نیست. من با هیچ استادی نتونستم مکاتبه کنم. احتمال میدم دلیلش همین باشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

با سلام
    دوستان من توی سایت دانشگاه کارلتون خوندم که در صورتی که نمره ایلتس کمتر از حد معمول باشه پذیرش شرطی میدن و باید ESL رو هم بگذرونیم. خواستم بپرسم از دوستان کسی میدونه جریانش به چه صورت هست؟ و اینکه میشه از این دانشگاه با معدل 14.5 پذیرش مستر بدون فاند گرفت؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Z_MOAZEMI نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. من هم شرایطم مشابه شماست. هر روز infoweb رو چک میکنم ولی خبری نیست. من با هیچ استادی نتونستم مکاتبه کنم. احتمال میدم دلیلش همین باشه.
    ببینید معمولا جواب ترم پاییز در ماه جون یا جولای مییاد . برای همین زیاد نگران نشید. اگر بعد از جولای نیومد اونوقت باز ازشون بپرسید.

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

نقل قول نوشته اصلی توسط Houmangh نمایش پست ها
    ببینید معمولا جواب ترم پاییز در ماه جون یا جولای مییاد . برای همین زیاد نگران نشید. اگر بعد از جولای نیومد اونوقت باز ازشون بپرسید.
    واقعا؟؟ چقدر دیر :-/
    شروع بذیرش برای ترم زمستون از کی هست؟
    NOC: 3112 ,CIO:May-2010 , 1st file no: Oct-2010, Ankara office, In Process: May-2012, Medical: February-2014, Pass Request 9-May-2014, Landing 3-Sep-2014

سلام من برای دانشگاه اتاوا اپلای کردم ولی الان آخر june هست ولی پرو فایلم تغییر نکرده نه ریجکت نه اکسپت. یه بار هم ایمیل زدم ولی جواب ندادن . به نظر شما این چه دلیلی داره؟ برای ترم پاییز 2016 برای دکترا اپلای کردم. من برای همین یه دانشگاه اپلای کردم و جوابش برام مهمه

سلام اپلیکیشن استتوس من امروز شد Review in progress by department
    فبلا preliminary review required بود حالا بنظرتون این چه معنایی داره،

نقل قول نوشته اصلی توسط Z_MOAZEMI نمایش پست ها
    واقعا؟؟ چقدر دیر :-/
    شروع بذیرش برای ترم زمستون از کی هست؟
    ببخشید اشتباه کردم.
    منظ.رم ترم وینتر بود. ترم فال حدودای ایپرل یا می میاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط yamin_mehr نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من توی سایت دانشگاه کارلتون خوندم که در صورتی که نمره ایلتس کمتر از حد معمول باشه پذیرش شرطی میدن و باید ESL رو هم بگذرونیم. خواستم بپرسم از دوستان کسی میدونه جریانش به چه صورت هست؟ و اینکه میشه از این دانشگاه با معدل 14.5 پذیرش مستر بدون فاند گرفت؟ ممنون
    این سوال منم هست ظاهرا میشه با نمره کمتر در زبان هم اکسپت گرفت و در ازاش کورس زبان گذروند ولی دوستان با تجربه بیشتر راهنمایی کنن لطفا،

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    سلام اپلیکیشن استتوس من امروز شد Review in progress by department
    فبلا preliminary review required بود حالا بنظرتون این چه معنایی داره،
    برای من یک ماه در این وضعیت بود. همینکه تا حالا ریجکت نشدین به نظرم نشونه خوبیه. منم اصلا انتظارشو نداشتم اما 10 روز پیش پذیرشم اومد. اینقدر دیر شده بود که اصلا فکر نمی کردم پذیرفته بشم. به نظرم از الان برین دنبال ترجمه اسناد و مدارک و سوپیشینه و ویکی سایت رو هم بخونین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام
    من برای وینتر 2017 اقدام کردم و استادم چند روز پیش بهم گفت قبول شدی ولی هیچ نامه ای برام نیومده و infoweb هم قبلا فقط my file و my faculty بود ولی الان یه سکشن جدید اضافه شده به نام Registration information ولی همچنان نوشته به شما اعلام خواهد شد که قول شدین با نه. کسی از دوستان به این شکل برخوردن؟ برای من الیته هنوز 8 هفته نشده.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)