صفحه 145 از 147 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146147 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 1465

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

نقل قول نوشته اصلی توسط Maximilian نمایش پست ها
    با درود و وقت بخير، عذر ميخوام شما چه زمانى اپلاى كردين و چه مدت پس از اپلاى نتيجه شما اومد، تماس با اساتيد قبل از اپلاى داشتين؟
    من اواسط دسامبر به یکی از اساتید ایمیل زدم که مصاحیه نکردن ولی توصیه کردن اپلای کن.. 20فوریه مدارکم کامل سابمیت شد. دوم اوریل استاد با من مصاحبه کرد و همون شب نامه پذیرشم اومد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

سلام دوستان - من پذیرش مشروط از کارلتون دارم - مشروط به نمره زبان و wes الان سوالم اینه که بعد از نمره زبان و WES اقدام کنم برای ویزا؟
    سوال دوم اینکه دانشگاه به من گفت تو رشته اقتصاد اول باید دانشگاه پذیرش ببده و با شروع ترم استاد برای طرح انتخاب میکنین..برای شما هم همین طور بوده ؟
    سوم اینکه مستر درخواست دادم .

نقل قول نوشته اصلی توسط M_M_M_M_M نمایش پست ها
    سلام دوستان - من پذیرش مشروط از کارلتون دارم - مشروط به نمره زبان و wes الان سوالم اینه که بعد از نمره زبان و WES اقدام کنم برای ویزا؟
    سوال دوم اینکه دانشگاه به من گفت تو رشته اقتصاد اول باید دانشگاه پذیرش ببده و با شروع ترم استاد برای طرح انتخاب میکنین..برای شما هم همین طور بوده ؟
    سوم اینکه مستر درخواست دادم .
    سلام و تبريك
    در خود صفحه إعلام شده كه در صورت پذيرش بايد مدارك در Wes هم ارزيابى بشه و جهت ويزا و اقدامات نهائي اقدام بشه و از اونجا كه سبك پذيرش اينجا اينطوره كه نياز نيست از قبل إستاد راهنما انتخاب بشه لذا اين مباحث بعد از پذيرش مطرح ميشه
    رمز موفقيت اونكه وقتي همه دارن نقش همديگه رو بازي ميكنن تو با تمام وجود نقش خودت رو بازي كني!

Junior Member

با سلام

از بین دوستانی که برای ژانویه 2020 در این دانشگاه اقدام کرده اند، آیا کسی نتیجه پذیرشش را دریافت کرده؟ یا هنوز زود هست؟ البته من برای meng اقدام کردم

با تشکر

Junior Member

سلام
    بله کارلتون قطعا برای زبان به شما وقت میده و اگر حداقل ها رو داشته باشید پذیرش مشروط میده
    این تجربه من بود. البته ثبت نام مشروط میشه به ارسال حداقل نمره زبان
    موفق باشید

تعدادی از پستهای اخیر بعلت "نامرتبط بودن با عنوان موضوع"، بدون ارسال پیام خصوصی، حذف گردید.
    از کاربران محترم تقاضا می شود که قوانین فروم را در نظر داشته باشند.
    متشکرم

Banned

کسی هست اینجا تو چند سال اخیر بدون استاد پیدا کردن اپلای کرده باشه و دانشگاه براش استاد پیدا کرده باشه یا بعد پذیرش استاد پیدا کنه؟ کارلتون منظورمه

دوستان
    کارلتون آیا مدارک کاردانی و ریز نمراتش را جهت مقطع ارشد میخواد؟! اگر ریز نمرات کاردانی غیر رسمی یا بدون مهر باشه مشکلی هست؟! چون ریز نمرات کارشناسی ناپیوسته رو رسمی و مهردار دارم.
    کلا کاردانی روش حساسیت هست یا همون کارشناسی کافی است؟!

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط italo نمایش پست ها
    دوستان
    کارلتون آیا مدارک کاردانی و ریز نمراتش را جهت مقطع ارشد میخواد؟! اگر ریز نمرات کاردانی غیر رسمی یا بدون مهر باشه مشکلی هست؟! چون ریز نمرات کارشناسی ناپیوسته رو رسمی و مهردار دارم.
    کلا کاردانی روش حساسیت هست یا همون کارشناسی کافی است؟!
    دوست عزیز تا آنجا که من اطلاع دارم کل مدارکی را که بعد از دبیرستان کسب کردید را دانشگاهها لازم دارند و کاردانی هم طبیعتا جزو آنهاست.
    برای اپلای میتونید غیررسمی بفرستید ولی موقعی که پذیرش گرفتید حتما باید رسمی باشد.
    موفق باشید

Banned

کارلتون کی نتایج رو میده؟
    بدون استاد شانسی نداریم برا دکتری؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)