صفحه 1 از 147 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1465

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

پیش فرض همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

سلام.
    کسی هست برای اتاوا اقدام کرده باشه یه داره اقدام میکنه؟؟؟

قسمت Scholarship رو در آنلاین چطوری باید پر کرد؟؟
    ممنون

در این موضوع لطفا کلیه سوالاتی که درباره دانشگاهای Carleton-Ottawa ( این دو دانشگاه در قالب موسسه اتاوا-کارلتون در اکثر رشته ها با هم ترکیب شده اند )هست رو مطرح کنید و از مطرح کردن سوال درباره دانشگاه های دیگر کانادا خودداری کنید.

wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

سلام
    شما از ottawa جواب گرفتین؟ چه رشته ای درخواست میدین؟

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

Electrical Eng. فعلا از یه استاد جواب گرفتم. شما چطور؟
    برای Scholarship کسی میدونه در فرم آنلاین باید کدوم Option رو انتخاب کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

من چند وقت پیش online رو پر کردم تا جاییکه یادمه اگه از جایی scholar دارین باید اونو پر کنین اگه نه که هیچی.

سلام به همگی...طبق deadline ای که من پیدا کردم ottawa تا اول March وقت داره...درسته؟ البته دپارتمان مهندسی شیمی....راستی اگه به هر دلیلی نشه تا deadline مدرک یا دانشنامه فارغ التحصیلی رو دریافت و ارسال کرد به نظرتون روند پذیرش و یا fund متوقف میشه؟
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

Junior Member

من همين سوالو از استادی در اونجا باهاش در تماسم پرسيدم.
    گفت:
    من فقط بايد R.A و T.A رو بزنم بقيه مال کسائيه که موقيم کانادان.

با درود

موضوعی که مطرح می کنم به احتمال زیاد موجب سردرگمی خیلی ها شده و خواهشمند است اونایی که مطمئن هستند جواب بدن و اوون اینکه اگه کسی در یکی از دانشگاههای carleton یا ottawa بخواهد apply کند آیا هر دو دنشگاه تقاضاشو بررسی می کنند و دیگه لازم نیست برای اوون یکی apply کنه؟

بدرود

عنوان این گفتار از Carleton OR Ottawa به عنوان فعلی تغییر یافت.
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

احتمالاً رشته کامپیوتر منظورتون هست. طبق اطلاعاتی که من دارم به دانشگاهی باید apply کنید که استاد مورد نظر شما اونجاست. پذیرش شما توسط موسسه carleton-ottawa انجام میشه اما استادهایی aaplication شما رو میبینند که شما برای دانشگاهشون اقدام کردید. البته طبق اطلاعات تازه ای که از دانشگاههای دیگه دارم میتونید برای یکی اقدام کنید و درخواست کنید که اون دانشگاه هم بررسی کنه. دانشگاههای دیگه برای دو دانشکده این موضوع رو قبول میکنند.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

من برای هر دو apply کردم اما آخرسر توی فرم preference پرسید که آیا مایلید اگر reject شدید توی اون یکی دانشگاه هم مدارکتون بررسی بشه. از من که گذشت ولی با یک ایمیل میشه پرسید ازشون که توی رشته هایی که این دو دانشگاه joint هستند آیا لازمه برای دوتاشون apply کنیم یا نه. به نظر هم میاد توی اکثر رشته ها joint هستند. راستی من civil هستم
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    من برای هر دو apply کردم اما آخرسر توی فرم preference پرسید که آیا مایلید اگر reject شدید توی اون یکی دانشگاه هم مدارکتون بررسی بشه. از من که گذشت ولی با یک ایمیل میشه پرسید ازشون که توی رشته هایی که این دو دانشگاه joint هستند آیا لازمه برای دوتاشون apply کنیم یا نه. به نظر هم میاد توی اکثر رشته ها joint هستند. راستی من civil هستم
    لطف کنيد بگيد بنده چه نوع خاکی بر سر بريزم؟

امروز تازه نعمه اومده از کارلتون در خونه که من امضاء کنم به همراه مدارک بفرستم و Deadlineرو زده اول مارچ!!!من که نميرسم تا اون موقع برسونم بشون که!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)