صفحه 28 از 147 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233343536373878128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 1465

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

نقل قول نوشته اصلی توسط tttt نمایش پست ها
    ميخواستم بدونم كسايي كه از دانشگاه اوتاوا پذيرش با فاند دارند. نامه فاندشون سربرگ دانشگاه داره و امضا شده هست؟
    مال من رسمي نيست به دانشگاه هم ايميل دادم ميگه ما نامه رسمي نميديم براي فاند .
    نميدونم الان چطوري اثبات كنم كه بايد بدن!!!
    نامه فاند جزئی من رو سر برگ رسمی و امضا شده بود که جداگانه ارسال شد. البته اصلا نیازی به اصل آن هم نشد، چون برای سفارت با کپی اقدام کردم و از من اصل هم نخواستند.
    دقت کنید اگر کاغذی برایتان ارسال کردند،اگر روی سربرگ رسمی نیست، احتمالا روی کاغذ کتانی مخصوص هست که A4 نیست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

هر کدوم از دانشگاه ها جداگانه ندارک شما رو بررسی می کنند و شانستون بیشتر می شه اما کلن کارلتون سخت تر پذیرش و یا بورس میده چون بودجه شون کمتره وگر نه دوره مشترکن برگزار می شه اما در نهایت شما فقط دانشجوی دانشگاهی هستین که ازش پذیرش دارین

Junior Member

هر کدوم از دانشگاه ها جداگانه ندارک شما رو بررسی می کنند و شانستون بیشتر می شه اما کلن کارلتون سخت تر پذیرش و یا بورس میده چون بودجه شون کمتره وگر نه دوره مشترکن برگزار می شه اما در نهایت شما فقط دانشجوی دانشگاهی هستین که ازش پذیرش دارین

Junior Member

من یه پذیرش بدون فاندMEng of electrical and computer science
    از اتاواگرفتم واسه وینتر.
    می خواستم بدونم برای سفارت نوع پذیرش: Master of Science یا Master of Eng. فرقی داره؟
    یعنی اگه پذیرش MSc باشه شانس ویزا بیشتر میشه؟
    ممنون.

Junior Member

من از یکی از استادهای دانشگاه carleton جواب گرفتم . می خواستم ببینم با توجه به اینکه در رشته electrical این دو دانشگاه با هم یکی شدند اگه برای اساتید دانشگاه ottawa میل بزنم بده؟ یعنی ممکنه استادم متوجه بشه؟

تو سایت کارلتون تو قسمت Regulation زده برا دکترا:

For admission to the Ph.D. program, applicants must ordinarily hold a master’s degree, or the equivalent, from a recognized university, normally with an average of B+ or better in courses (including thesis where applicable) and normally with no grade below B-.

یعنی معدل باید چند باشه؟ و نمره زیر چند نداشته باشیم؟
    یعنی اگه این شرایط رو نداشتیم اپلای نکنیم بهتره؟
    چون من شنیدم دانشگاههای کانادا رو حداقلها خیلی حساسند.
    معدل کل فوقم 95/16 هست ولی یه درس رو 12 شدم!!!

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

دوستان کسی هست از Carleton پذیرش داشته باشه؟ نمی دونید خرجش چقدره؟ و آیا واسه مستر مکانیک خوب Fund می دن یا نه؟

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

دوستان یه سوال دارم. تو این نامه Recom که باید یه قسمتشو خودمون پر کنیم یه قسمت داره :
    ACADEMIC UNIT OR DISCIPLINE REQUESTED
    و
    AREA OF SPECIALIZATION
    میخواستم بدونم که واسه اینا باید چی پر کنیم؟ من میخوام واسه Computer Science اقدام کنم.
    اینم لینک recom اگه ندارید:
    http://rapidshare.com/files/43530040...mmendation.pdf
    دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید. من یه مقدار عجله دارم. ممنون
    ویرایش توسط rf.ariyapour : December 6th, 2010 در ساعت 10:08 PM

دوستان Ottawa مدرک IELTS قبول نمی‌کنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabshabani نمایش پست ها
    دوستان Ottawa مدرک IELTS قبول نمی‌کنه؟
    سلام. قاعدتاً باید قبول کنه. تو سایت چک کنید. البته من چون خودم با این مشکل مواجه شدم، میگما: حواستون به شهریهٔ این دانشگاه باشه که خیلی‌ بالاست: ۵۷۰۰-۵۹۰۰$ هر ترم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)