صفحه 11 از 147 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1465

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

نقل قول نوشته اصلی توسط advisor
    با دپارتمانتون تماس بگیرید بگید...احتمالاً قبول می کنن...ولی اگه پذیرش هم بدن مشروطه به ارائه مدارک official.
    پس احتمال گرفتن بورس خیلی کمه؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

بچه ها کسی ایمیل دپارتمان CS اوتاوا را داره؟؟؟

Junior Member

این ایمیل تو سایت computer science بود: ocics-info@site.uottawa.ca

نقل قول نوشته اصلی توسط taghia
    یک سوال دیگه. من آخر Feb. فارغ اتحصیل میشم بنابراین ریزنمراتم unofficial خواهد بود، به نظرت این مشکل درست میکنه؟ البته اواسط March میتونم official رو براشون بفرستم. می خواستم نظرت رو بدونم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط advisor
    با دپارتمانتون تماس بگیرید بگید...احتمالاً قبول می کنن...ولی اگه پذیرش هم بدن مشروطه به ارائه مدارک official.
    من هم وضع مشابهي دارم، يعني با اين كه همه واحدهاي ارشدم (رشته CS) رو گذروندم نمره 3تا از درسام نيومده هنوز! تزم رو هم اواخر بهار دفاع ميكنم. تافل pbt 593و ibt101‌ و gre V380, Q730 w3 و يه مشت مقاله هم دارم (يك ISI و يك كنفرانس داخلي و يك خارجي غيرمرتبط به كارم‌ (نانو الكتريك) و يكي دو ژورنال و 7-8 كنفرانس داخلي و 4-5 كنفرانس خارجي تو رشته CS)‌
    1. نميدونم شانس گرفتن پذيرش از اين دانشگاه با توجه به ناقص بودن نمراتم براي PhD چه طور خواهد بود؟
    2. اگه بورس نشم فوقش بتونم هزينه ترم اول رو با خودم ببرم. شانس گرفتن كمك هزينه از ترم دوم با توجه به اين بحران مالي جهاني قابل اعتماد هست؟

با سپاس

to TheGeek :

من خودم تزم رو دفاع نکردم همه جا گفتم تا 31 مارچ دفاع می کنم...اما من واحدام تموم شده بود و کارنامه ام رسمی و signed and sealed بود...
    مورد شما رو واقعاً نمی دونم اما 95% احتمال می دم مشکلی نباشه چون مدت ها پیش که از دانشگاه تورنتو پرسیده بودم گفتن تا قبل از اینکه بیایی باید دفاع کنی.ولی سعی کنید تزتون سریعتر جمع و جور کنید.
    آمریکا با ناقص بودن مدارک راحت تر کنار میان.به نظرم دو-سه تا دانشگاه رنک پایین تر هم اپلای کنید که یه موقع دلتون نسوزه بعدش.
    در مورد فاند هم همگی یه وضعیت داریم.واقعاً نمی دونم امسال وضعیت چطوره.
    Before the Dawn

Junior Member

پیش فرض bioengineering از دانشگاه ottawa

من به یه استادی از دانشگاه اتاوا برای phd مندسی پزشکی میل زدم، گفت تو برای phd اپلای کن، اما چون چند تا واحد مستر هست که لازمه بگذرونی، من تورو master transferable to phd می گیرم
    حالا که رفتم اپلیکیشن فرم رو پر کنم دیدم اصلا برای biomedical،فقط مستر offer شده.
    از آفیسشون هم پرسیدم گفتن چون رشته ی جدیدی هست تو دانشگاه ما فقط مستر می گیریم
    دوباره به استاده میل زدم، اما دیگه جوابمو نداد. فکر کنم خودش هم تازه فهمید اینجوریه!

حالا ددلاین هم داره می رسه، من چی کار کنم؟؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : bioengineering از دانشگاه ottawa

تنها راهش اینه که استاد خودش راهی به شما نشون بده. به نظر من صبر کنید گاهی استادها دیر جواب می دن.

Junior Member

سلام
    من برای رشته MBA اپلای کردم. اما هنوز خبری نشده. سایت دانشگاه هم که اصلا STATUS رو نشون نمیده. کسی هست که جوابی گرفته باشه؟
    Whether u think u can or you cannot, either way u r right!!

من دو هفته پیش ایمیلی گرفتم که گفته بود برای بررسی مدارک حداقل چهار هفته طول می کشه...تمام مراحل اپلای به کنار این انتظار به کنار...
    Before the Dawn

Senior Member

من امروز یه ایمیلی دریافت کردم که میگه مدارکم تازه امروز رفته دست دپارتمان برای تصمیم گیری در مورد ترم تابستون ... البته فاندم قبلش جور شده بود ... موفق باشید ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)