صفحه 2 از 147 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1465

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

من میل زدم پرسیدم همونطور که modir گفته انگار برای یکی apply میکنی و توی preference fotm میزنی که می خواهی توی دانشگاه دیگه هم بررسی بشه.
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

نقل قول نوشته اصلی توسط ardalan
    نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    من برای هر دو apply کردم اما آخرسر توی فرم preference پرسید که آیا مایلید اگر reject شدید توی اون یکی دانشگاه هم مدارکتون بررسی بشه. از من که گذشت ولی با یک ایمیل میشه پرسید ازشون که توی رشته هایی که این دو دانشگاه joint هستند آیا لازمه برای دوتاشون apply کنیم یا نه. به نظر هم میاد توی اکثر رشته ها joint هستند. راستی من civil هستم
    لطف کنيد بگيد بنده چه نوع خاکی بر سر بريزم؟

امروز تازه نعمه اومده از کارلتون در خونه که من امضاء کنم به همراه مدارک بفرستم و Deadlineرو زده اول مارچ!!!من که نميرسم تا اون موقع برسونم بشون که!
    نامه ی admission مگر به این زودی میاد. بعدم نباید ضرب العجل ثبت نامش انقدر زود باشه که. ۱ مارس تازه ضرب العجل application هست

Junior Member

دوستانی که برای OCIMAE اپلای کردن،
    من Carleton اپلای کردم میخواستم ببینم آیا شما هم از این سایت وضعیت مدارکتون رو چک میکنید؟

https://central.carleton.ca/prod/twbkwbis.P_WWWLogin

تو این سایت خیلی وقته که نوشته: Preliminary review required ، تو قسمت Statement of Standing هم هیچی ننوشته، بجز: Note: This information is only available to Graduate program applicants میخواستم ببینم مال شما هم اینجوریه یا نه؟(من گراجوئیت هستم)
    کسی از این دانشکاه جواب کرفته یا نه؟
    مرسی.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط 123
    دوستانی که برای OCIMAE اپلای کردن،
    من Carleton اپلای کردم میخواستم ببینم آیا شما هم از این سایت وضعیت مدارکتون رو چک میکنید؟

https://central.carleton.ca/prod/twbkwbis.P_WWWLogin
    توی تاپیک زیر یکی از دوستان همین لینک شما رو برای بررسی وضعیت apply معرفی کرده:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,3838.0.html
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

وضعیت ما هم مشابه شماست ظاهرا فعلا خبری نیست.

سلام دوستان.
    دانشگاه Ottawa کسی پذیرشش اومده امسال؟ یا نتیجه ای گرفته؟؟
    ممنون

این کانادایی ها دیگه شورش رو در اوردن. چند جا سوال کردم انگار می خوان تا june طول بدن.

bah
    Guest

من تا حالا دو بار تافل فرستادم به کامپیوتر، هنوز میگن تافل نرسیده مدارکت ناقصه. حتما پیگیری کن و بپرس مدارکت کامل بوده یا نه!!

بله گفتن مدارکم کامله و رفته واسه بررسی. گفتن خیلی زود اعلام می کنن اما کی؟ فعلا که خبری نیست.

من براي رشته ي زير تقاضا داده ام:
    Master Program at "Ottawa-Carleton Institute for Electrical and Computer Engineering"
    كه مشترك بين دانشگاه اتاوا و كارلتون برگزار ميشه. طبق ايميلي كه در 21 آوريل دريافت كردم، گفته اند 6-8 هفته ديگر نتيجه اعلام ميشود. حالا شما مراحل دريافت نامه ي رسمي، دعوت نامه و مابقي قضايا رو كه جمع بزنيد، يعني حدودا نيمه ي تير تازه ميتونيم به سفارت مراجعه كنيم. البته من مداركم كمي دير (اواخر فوريه) به دستشون رسيده اما به نظر يا بايد بيخيال بشم يا اينكه يك جوري دانشگاه اتاوا راضي بشه كار ما ها رو كمي سريع تر و ويژه راه بندازه (مثلا راضيشون كنيم در ازاي دريافت هزينه نامه هاي ما رو با DHL بفرستن).
    آيا راهي به نظر بقيه ميرسه؟ مثلا اينكه هممون هماهنگ با هم بهشون ايميل بزنيم چطوره؟ ضرري نداره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)