صفحه 3 از 147 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1465

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

بصورت اینترنتی accept کن بعد هم کاغذیش رو پست کن اگه دیر هم برسه اونا تاریخی که رو فرم نوشتی رو در نظر میگیرن ضمن اینکه حتما برو تو اکانت خودت و اینترنتیش رو accept کن.

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

ميشه بقيه دوستاني هم كه به اين مؤسسه اتاوا-كارلتون تقاضا دادن بگن كي اپلاي كردن و الان چه وضعي دارن؟
    اين هم وضعيت من: بعد از تقاضا يك ايميل ميزنن كه تقاضاي آنلاينتون رسيد. چند روز بعد از رسيدن مدارك هم ايميل ميزنن و ميگن مداركتون اومد و مثلا اين كمه و ... و تا اينجا هم به خوبي كار رو پيگيري ميكنن. بعد (حدود 3 هفته بعد) دپارتمان بهتون ايميل مي زنه و ازتون ميخواد تا يكي دو تا فرم اضافه رو پر كنين وبا ايميل ارسال كنين. بعد از حدود يك ماه از اين مرحله يك ايميل به من زدن كه مدارك شما پس از بررسي اوليه واجد شرايط تشخيص داده شده ;D و به دپارتمان ارسال شد. حالا 6-8 هفته صبر كنين تا بهتون جواب بديم >

مسئله اینه که کارمون به سفارت بکشه. یعنی دانشگاه Accept کنه اول ما رو اینهمه منتظر بمونیم بعدش بی نتیجه خیلی بد میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    مسئله اینه که کارمون به سفارت بکشه. یعنی دانشگاه Accept کنه اول ما رو اینهمه منتظر بمونیم بعدش بی نتیجه خیلی بد میشه
    آخه با اين وضعيت كه اينا دارن بررسي مي كنن حتي اگر پذيرفته بشيم (فرض محال كه محال نيست ) كارمون به سفارت نميكشه. حالا كسي راهي به ذهنش ميرسه؟

Banned

دقيقاً دانشگاهCarleton به من هم همين رو گفت 4 روز پيش گفت بين 6 الی 8 هفته ديگه تصميم گيری ميشه!

بله من باب جهت اپلای باید عرض کنم که در رشته های joint (ببخشید! در جهت پاسداشت زبان فارسی: رشته های متصل به هم! ) لازم نیست برای هر دو اپلای کنید و فقط یکی کفایت میکنه.
    من به علت عدم آگاهی هر دو رو اپلای کردم. اول carleton ریجکت(رد)م کرد و پروندمو فرستاد ottawa و بعد هم ottawa ردم کرد و پروندمو فرستاد carleton
    10 سال بعد: من با مدرک دکترا، سربازی رفته، در حال مدیریت و نظارت یکی از بزرگترین بقالیهای سطح شهر تهران و حومه! شب ایمیلم رو باز میکنم: دانشگاه carleton: شما ریجکت شدید، پرونده شما برای بررسی به دانشگاه Ottawa فرستاده شد
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

آخه اگر بهشون ای میل هم بزنیم و بگیم پروسه ویزا اینجا طول میکشه و نتایج رو سریعتر اعلام کنید ممکنه رو نتیجه امون تاثیر منفی بذاره...یا اگر فکر می کنید اثر مثبتی داره هماهنگ کنیم چند نفر همزمان ای میل بزنیم. منتظر نظرتون هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    آخه اگر بهشون ای میل هم بزنیم و بگیم پروسه ویزا اینجا طول میکشه و نتایج رو سریعتر اعلام کنید ممکنه رو نتیجه امون تاثیر منفی بذاره...یا اگر فکر می کنید اثر مثبتی داره هماهنگ کنیم چند نفر همزمان ای میل بزنیم. منتظر نظرتون هستم.
    من هم دقيقا از همين مي ترسم. اما اگر فقط بتونيم راضيشون كنيم كه نامه رو بعد از پذيرش (البته انشاا... ) سريع آماده كنن و با DHL بفرستن يعني حداقل 3 هفته زمان بيشتر. يعني ميشه از نيمه ي خرداد رفت سفارت كه بد نيست به نظرم. اما در مورد اينكه بگيم زودتر نتيجه رو بدن، بايد بقيه دوستان كه آشناترن راهنمايي كنن تا به قول شما تاثير منفي نزاره. (گرچه فكر كنم غير از من و شما كسي اينجا نمياد!!!)

من تعجب میکنم. دوستانی که می خواستن مدارک به Ottawa بفرستن خیلی زیاد بودن اما حالا هیچکس اینجا نظری نمیده. متاسفانه بیشتر ما ایرانیها اینجوری هستیم که وقتی کارمون راه افتاد دیگه کاری به بقیه نداریم. خیلیها رو میشناسم که پذیرش گرفتند از دانشگاههای دیگه اما اینجا حتی تو نتایج پذیرش هم پر نکردند یا اگر سوالی مطرح شد جواب ندادند.
    به هر حال ممنون میشم اگر دوستانی که در این مورد اطلاعی دارند که ما بتونیم با دلایل منطقی و بدون اثر منفی پروسه پذیرش در این دانشگاه رو سریعتر برامون انجام بدن یا دوستان اگر نتیجه ای از این دانشگاه گرفتن اینجا در اختیارمون بذارن.
    ممنون

سلام.
    من از کارلتون پذیرش دارم. همسفر، هم خونه یا به هر حال برای تبادل اطلاعات اگه کسی عازم شهر اوتاوا باشه خوشحال میشم آشنا بشیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)