صفحه 4 از 147 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1465

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

سلام.
    تبریک میگم. میشه بگید چه رشته ای و چه مقطعی پذیرش گرفتید؟؟برای سپتامبر میرید؟

ممنون

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

phd, computer, september

قبلش با استادی هماهنگ کرده بودید؟
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

Junior Member

سلام
    من دانشگاه اتاوا بدون فاند قبول شدم
    دو تا سوال دارم
    اگه برم اتاوا بعد از یک ترم به چه دانشگاهی میتونم ترنسفر کنم؟اصلا میشه؟
    واسه شروع کار درسای لیسانس رو باید بخونم؟مهمه؟
    من آن مرغ سخندانم كه گر خاكم بر افشانند ; هنوز آواز مي آيد كه سعدي در گلستان است

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

میدونید دانشگاه کارلتون از کی پذیرش اش شروع میشه؟

Senior Member

سلام
    من با یکی از استادای این دانشگاه دیروز قرار مصاحبه تلفنی داشتم. خوشش اومد و گفت بعد از اینکه با
    دو تا از استادام تلفنی صحبت کرد خبرم می کنه.
    سوال : گفت اگر ما تو رو بخوایم باید ویزا بگیری بیای کارتو به عنوان RA شروع کنی بعد برای Summer یا Fall برای دانشگاه اپلای کنی.
    به نظر شما چه کنم ؟ (من دانشجوی لیسانس برق-الکترونیک هستم)

Junior Member

hi
    that is all it is:
    university of ottawa is so hardline in giving fundings specially for master degree.
    I talked to an iranian professor there.
    I defered my admission to September 2009.
    من آن مرغ سخندانم كه گر خاكم بر افشانند ; هنوز آواز مي آيد كه سعدي در گلستان است

Senior Member

البته برای استاده توضیح دادم که بابا اینجا از این
    کارا نمیشه کرد باید پذیرش رسمی با فاند بفرستی که
    خوشبختانه قبول کرد. به زودی 70 خانه رستمی رو که طی کردم
    تا قبل اپلای از استاده پذیرش با فاند بگیرم رو تو سایت می نویسم.

سلام به همه
    این اکثر رشته های دانشگاه اووتاوا را که من چک کردم برای زبان همش TOEFL نوشته(مثلا Computer Science)میخواستم بدونم من که مدرک IELTS دارم باید چه کار کنم؟و همچنین با توجه به اینکه اکثر دانشگاه های کانادا deadline هاشون برای Scholarship گذشته (تا اونجا که من میدونم اول دسامبر بودند , درست میگم دیگه؟؟؟)ما که داریم اپلای میکنیم موقع ویزا گرفتن چون Fund نداریم به مشکل بر نمیخوریم؟
    ممنون که جواب میدیند

most of their departments accept IELTS 6.5, and also Ottawa U gives less scholarship in compare with other universities, you can try to get RA or TA from your superviror, I had full fund from my supervisor but the embassy rejected my application because of limited ties and genuine, Mr sheidai told me may it because of the studey gap(about 5 years), the embassy is so strict these days, so prepare strong documents

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)