صفحه 57 از 147 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1465

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

سلام
    از دوستانی که قصد دارن برای مستر در رشته عمران واسه Carleton اپلای کنن خواهش می کنم به من پیغام بدن ! یه موضوع مهم در زمینه ریز نمرات تخصصی هست

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

من واسه دانشگاه کارلتون دارم اقدام می کنم بعد گفته باید statement of interest ام رو signed copy براشون بفرستم. منظورش دقیقا چیه؟ خیلی ضایع است که آدم statement of interestاش رو امضا کنه که! ممنون می شم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ab12ab نمایش پست ها
    من واسه دانشگاه کارلتون دارم اقدام می کنم بعد گفته باید statement of interest ام رو signed copy براشون بفرستم. منظورش دقیقا چیه؟ خیلی ضایع است که آدم statement of interestاش رو امضا کنه که! ممنون می شم راهنمایی کنید.
    نه برای چی ضایعست؟؟؟؟؟؟؟؟ امضای ایرانی نکن که ! زیر همین SOP که می نویسی امضای انگلیسی کن یعنی اسمت رو به انگلیسی ولی یه جوری قشنگ و ایتالیک بنویس !

واسه چي بايد ضايع باشه. من خودم بدون اينكه اونا هم بگن زير sop و letter cover رو امضاء زدم. تازه خيلي هم دلشون بخواد امضاي ما رو ببينن

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دانشگاه Carleton یه online presentation داره . دوست داشتین شرکت کنید
    تاریخ : Wednesday February 22
    زمان : 16:30 به وقت ایران
    لینک : http://www1.carleton.ca/graduate/201...-presentations

Junior Member

با سلام فارق التحصيل كارشناسي ارشد شيمي دانشگاه تربيت مدرس هستم . toefl 530 . هنوز gre امتحان نداده ام . يكسال زمان براي بهبود TOEFL و گرفتن GRE
    مقاله ISI دارم . معدل كارشناسي 14.70 و ارشد 17.30
    ايا براي فاند كامل گرفتن از دانشگاههاي كانادا شانس دارم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    urban planning, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط bita_sh نمایش پست ها
    با سلام فارق التحصيل كارشناسي ارشد شيمي دانشگاه تربيت مدرس هستم . toefl 530 . هنوز gre امتحان نداده ام . يكسال زمان براي بهبود TOEFL و گرفتن GRE
    مقاله ISI دارم . معدل كارشناسي 14.70 و ارشد 17.30
    ايا براي فاند كامل گرفتن از دانشگاههاي كانادا شانس دارم ؟
    به نطر من که الان در پروسه پدیرش گرفتن از کانادا هستم هرکسی شانس داره فقط باید زود شروع کنی. خیلی مهمه که استاد پیدا کنی استاده که شانس فاند گرفتن تو رو بالا می بره. از الان برو دانشگاه هایی که مدنظرت هست لیست استادا و زمینه تحقیقاتیشونو ببین تا بتونی بهتر تصمیم گیری کنی.

Junior Member

دوستان من از دانشگاه اتاوا برای دکترا پذیرش گرفتم تو نامه پذیرش گفته هزینه سالیانه ۳۷۰۰۰ دلار میشه. یعنی واقعن اینقد هزینه ها بالاست ؟!!! با این وضیت دلار یعنی سالی ۷۰ تا باید هزینه کنیم ؟ دوستانی که انجا زندگی میکنن میشه در این مورد راهنمایی کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Engineer63 نمایش پست ها
    دوستان من از دانشگاه اتاوا برای دکترا پذیرش گرفتم تو نامه پذیرش گفته هزینه سالیانه ۳۷۰۰۰ دلار میشه. یعنی واقعن اینقد هزینه ها بالاست ؟!!! با این وضیت دلار یعنی سالی ۷۰ تا باید هزینه کنیم ؟ دوستانی که انجا زندگی میکنن میشه در این مورد راهنمایی کنن؟
    اول از همه تبریک میگم.
    معمولا اونتاریو هزینه ها بالاست. بره همین هم فول فاندش وقتی میدن بالاست.
    چند تا سوال!!!!!!!!!!!!!!!!!
    شما رشتتون فنی مهندسی بوده؟ چون من هم اپلای کردم هنوز جوابی نگرفتم.
    قبل از اپلای جواب از استاد هم گرفته بودید؟
    الان سوپروایزر مشخصه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alioo نمایش پست ها
    اول از همه تبریک میگم.
    معمولا اونتاریو هزینه ها بالاست. بره همین هم فول فاندش وقتی میدن بالاست.
    چند تا سوال!!!!!!!!!!!!!!!!!
    شما رشتتون فنی مهندسی بوده؟ چون من هم اپلای کردم هنوز جوابی نگرفتم.
    قبل از اپلای جواب از استاد هم گرفته بودید؟
    الان سوپروایزر مشخصه؟
    ممنون دوست عزیز،

من رشتم برق هستش ... از قبل با استاد در تماس بودم .... البته نتیجه پذیرش من خیلی زود امد من مدارکمو ۱۵ feb کامل کردم ... هنوز نتیجه پذیرش خیلی ها مشخس نشده ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)