صفحه 9 از 147 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1465

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

سلام
    این وضعیت پذیرش را چطوری میشه پیگیری کرد؟؟؟من مدارکم را واسه Ottawa فرستادم.ولی هیچ جایی نیست که وضعیتمون مشخص بشه که آیا مدارکمون رسیده؟؟؟اصلا از کجا میشه وضعیتمون را متوجه بشیم؟؟؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش ازدانشگاه های ( موسسه ) Ottawa و Carleton

اتفاقا" این سوال من هم بود که واسه استادم ایمیل زدم و گفت به زودی کمیته بررسی تشکیل میشه و بعد خبر میدن (البته برای ترم summer) ...

برای برق کسی نبود از Carleton بفرستیم ؟
    نشنوی شیون افتادن مهتاب در آب<br />&nbsp; &nbsp;&nbsp; تا چو یاس از در و دیوار نیاویزی گوش

یکی از چیزهایی که گفته پست کنیم:

Record of Landing documentation, if applicable.

قضیه جدیه؟
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda-computer
    یکی از چیزهایی که گفته پست کنیم:

Record of Landing documentation, if applicable.

قضیه جدیه؟
    اصلا" نیاز نیست ...

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

من هرچی IQ میسوزونم که تو کجای فرم های کارلتون نوشته که "اگه خدای نخواسته تو کارلتون ریجکت شدید، میخواین پرونده تون با هزار سلام و صلوات به مراجع قضایی تو دانشگاه اتاوا کشیده بشه؟!" (دقیقا با همین بیانا ;D) هستش پیدا نمیکنم!!! یک جوونمرد (یا جوونزن) پیدا میشه تا فردا ما را توجیح کنه که کجاس؟

مقسی
    به جای اینکه به من بگید مُخ-Ø بگید مُخ-$.

Junior Member

سلام
    بچه ها به این دانشگاه زنگ بزنیم میشه پیگیری کرد که مدارکمون رسیه؟کامله؟؟؟ و .... با Graduate Office باید حرف بزنیم یا با Department مربوطه؟؟؟؟آخه اینجا یه جا نیست آدم روند پذیرش رل پیگیری کنه...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط A_242
    سلام
    بچه ها به این دانشگاه زنگ بزنیم میشه پیگیری کرد که مدارکمون رسیه؟کامله؟؟؟ و .... با Graduate Office باید حرف بزنیم یا با Department مربوطه؟؟؟؟آخه اینجا یه جا نیست آدم روند پذیرش رل پیگیری کنه...
    وقتی مدارک به دستشون برسه بلافاصله یه ایمیل میزنن که رسید و چیاش ناقصه ... در مورد اینکه نمره زبان هم ریپورت شده یا نه تو همون ایمیل میگن ... از طریق اکانت آنلاین هم نمیشه پیگیری کرد ... میتونید زودتر خودتون واسه منشی ایمیل بزنید که الان سرشون خیلی شلوغه خیلی دیر جواب میدن ... راه تلفن رو امتحان نکردم احتمالا" زودتر جواب میده ...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط مخ فی
    من هرچی IQ میسوزونم که تو کجای فرم های کارلتون نوشته که "اگه خدای نخواسته تو کارلتون ریجکت شدید، میخواین پرونده تون با هزار سلام و صلوات به مراجع قضایی تو دانشگاه اتاوا کشیده بشه؟!" (دقیقا با همین بیانا ;D) هستش پیدا نمیکنم!!! یک جوونمرد (یا جوونزن) پیدا میشه تا فردا ما را توجیح کنه که کجاس؟

مقسی
    من که واسه برق اپلای کردم همچین فرمی رو ندیدم ... همه مدارکم هم کامل بود ... نمیدونم چی میگید والا ...

من توی دانشگاه کارلتون مستقیم برای یه خانمی توی دپارتمان فرستادم.خودش بسته رو تحویل گرفت.خودش بهم ایمیل زد و گفت که چرا نمره تافلت نرسیده هنوز...شما برای کجا فرستادین؟برای هر جا graduate office یا دپارتمان فرستادین همون جا پیگیری کنید...اول ایمیل بزنید...اگه دیدین طول می دن تلفن بزنید...
    در اکثر مواقع ایمیل رو سریع جواب می دن.موفق باشید.

راستی جریان این اتاوا و کارلتون با هم بررسی می شه چیه؟برای رشته های مختلف فرق می کنه؟من در مورد business چنین چیزی ندیدم و الان خیلی برام سوال پیش اومده! ???
    Before the Dawn

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)