صفحه 57 از 57 نخستنخست ... 74748495051525354555657
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 568 , از مجموع 568

موضوع: معرفی و آشنایی متقاضیان سال 2015 تحصیل در فنلاند

پیش فرض پاسخ : معرفی و آشنایی متقاضیان سال 2015 تحصیل در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamshsh نمایش پست ها
    من نمره ی آیلتسم 6 شده ؛ واسه مستر فنلاند هم 6.5 میخواد ، باتوجه به اینکه تا 27 ژانویه باید مدارک با پست به دستشون برسه ، من اگر بخوام دوباره آزمون بدم ، مدارک به دستشون نمی رسه. یعنی باید بیخیال ارشد فنلاند شم؟ کسی اطلاع داره چقدر مدرک زبان اثر داره در ارزیابی اپلیکشن؟ من ارشد دارم و میخوام واسه یه ازشد مجدد اما مرتبط به رشته ی قبلیم اقدام کنم و متاسفانه هم 3تا دانشگاه توی فنلاند بیشتر این ارشد رو ارائه نمیده که هر سه هم از طریق studyinfo باید اقدام کرد ...
    UAF فقط مدارک رو از لحاظ اعتبار بررسی می کنه! که مهرهای لازم رو خورده باشه!بعد از اون ارسال می کنه به دانشگاه، و اگه خود دانشگاه بتون اجازه بده می تونین احتمالا تا ژوئن اینا مدارک زبانتونو ارائه کنید.
    البته میگم باید ایمیل بزنین به دانشگاه، سریع جوابتونو میدن! بعدم بستگی داره رشته های مختلف نمرات ایلتس مختلف میخاد.حتما اینارو تو سایت دانشگاه توضیح داده

نقل قول نوشته اصلی توسط mitragh نمایش پست ها
    UAF فقط مدارک رو از لحاظ اعتبار بررسی می کنه! که مهرهای لازم رو خورده باشه!بعد از اون ارسال می کنه به دانشگاه، و اگه خود دانشگاه بتون اجازه بده می تونین احتمالا تا ژوئن اینا مدارک زبانتونو ارائه کنید.
    البته میگم باید ایمیل بزنین به دانشگاه، سریع جوابتونو میدن! بعدم بستگی داره رشته های مختلف نمرات ایلتس مختلف میخاد.حتما اینارو تو سایت دانشگاه توضیح داده
    البته بازهم تاکید کنم حتما اول از UAF و دانشگاه های مورد نظرتون بپرسید.

من امسال برای سه تا دانشگاه فنلاند اپلای کردم. aalto که عضو uaf نیست و oulu و abo akademi که عضو uaf هستند. مدارکم هم غیر رسمی بودن. aalto موافقت کرد با بررسی مدارک غیر رسمی و ایمیلشم زدن که مدارکتو موقتا قبول کردیم برای بررسی. ولی uaf برای دوتا پرونده من دوتا ایمیل مجزا فرستاد که مدارکت غیر رسمی هستند و نمیتونیم قبولش کنیم!!!
    دوستانی که شرایط منو دارن در جریان باشید با مدارک غیر رسمی برای دانشگاه های عضو uaf نمیتونید اپلای کنید. الکی پول و وقتتونو بابتش هدر ندید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-طراحی فرایند

نقل قول نوشته اصلی توسط fazeliii نمایش پست ها
    سلام دوستان من از اولو پذیرش گرفتم . به همراه admission یسری مدارک مربوط به ویزا هم فرستادن یکیشون یه سایتی رو معرفی کرده که برم توش و یکسری مدارک attach کنم اسم سایت : https://enterfinland/eservices هست وارد که میشید از شما یکسری مدارک میخواد :

• a valid passport
    • a certificate of acceptance from a Finnish educational institution
    • a clarification of income
    • a certificate of insurance
    • حالا سوالی که من داشتم اینه که clarification of incom چیه و بیمه مورد نظر اینها میتونه از شرکت های داخلی باشه یا خیر؟
    سلام.
    Clarification of income پرینت حساب بانکی یا قرارداد اسکولارشیپ هست که واسه یک سال باید حدود 6800 یورو موجودی داشته باشید. پرینتی که از بانک میگیرید باید لاتین باشه. به بانک بگید واسه سفارته خودشون بهتون میدن.
    در مورد بیمه هم تا اونجا که من میدونم باید از بیمه های داخلی قابل قبول نیستند و من swiss care رو پیشنهاد میکنم.
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    من میخوام برای پذیرش مستر از فنلاند اقدام کنم. یک سری از دانشگاه هایی که مورد تائید وزارت علوم هستند مسترهای 60 یا 90 ECT ارائه میدند. می‌خواستم بدونم آیا این مسترها از طرف وزارت علوم قابل قبول هست و همچنین می‌توان باهاش معافیت تحصیلی گرفت یا نه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ramon2045 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام برای پذیرش مستر از فنلاند اقدام کنم. یک سری از دانشگاه هایی که مورد تائید وزارت علوم هستند مسترهای 60 یا 90 ECT ارائه میدند. می‌خواستم بدونم آیا این مسترها از طرف وزارت علوم قابل قبول هست و همچنین می‌توان باهاش معافیت تحصیلی گرفت یا نه؟
    سلام
    متاسفانه دیگه شهریه دار شد و پیشنهاد نمی کنم تشریف بیارید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی حقوق

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2015 فنلاند اپلای کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtajdar نمایش پست ها
    اگر مخاطبتون من بود که ترجیحا سعی کنید اگر سوالی رو میشه بصورت عمومی پرسید، تو انجمن بپرسید که بقیه هم استفاده کنن ولی هر وقت خواستید پیغام خصوصی بدید در حد توانم جواب میدم.
    یه دوری هم تو بخش های مختلف انجمن بزنید ، شاید جواب خیلی از سوالاتتون رو گرفتید

سلام

دستان یه سوال اساسی دارم ... ارشد هنوز تو فنلاند رایگانه؟ برای 2018
    رشته حقوق بازار کارش چطوره ؟
    با معدل 16.5 هلسینکی پذیرش میگیرم؟

مرسی قبلا و قلبا

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, PhD, University of Oulu

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2015 فنلاند اپلای کنن

برای ٢٠١٧ که تصویب شده شهریه دارە. اگه به زبان فنلاندی بخونید فکر کنم شهریه ندارە.

نقل قول نوشته اصلی توسط nyu نمایش پست ها
    سلام

دستان یه سوال اساسی دارم ... ارشد هنوز تو فنلاند رایگانه؟ برای 2018
    رشته حقوق بازار کارش چطوره ؟
    با معدل 16.5 هلسینکی پذیرش میگیرم؟

مرسی قبلا و قلبا
    Rebvar Hosseini
    PhD Researcher of Computer Software Engineering, Department of Information Processing Science
    University of Oulu, Oulu, Finland.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)