صفحه 5 از 57 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 568

موضوع: معرفی و آشنایی متقاضیان سال 2015 تحصیل در فنلاند

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2015 فنلاند اپلای کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    نخیر ، اصل مدرک که اصلا نیازی نیست . ترجمه اصل هم گاها نیتزی نیست . یعنی با ترجمه ی گواهی موقت هم کار راه میافته معمولا
    سلام .
    مگه نباید اصل ترجمه های تایید شده رو واسه دانشگاه پست کرد؟!!!
    @--->----
    take a deep breath and let it all go

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2015 فنلاند اپلای کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiehmahdieh نمایش پست ها
    سلام .
    مگه نباید اصل ترجمه های تایید شده رو واسه دانشگاه پست کرد؟!!!
    گاها اقایونی که مشکل خدمت دارند و مدرک اصل رو بهشون نمیدن با ترجمه ی مدرک موقت کارشونو راه میندازن
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - Fluid Power - TUT

سلام من دوشنبه هفته دیگه دارم میرم سفارت واسه تاییدیه مدارک ..... تماس گرفتم گفتن فقط بین ساعت 12 تا 1 ظهر بیاین و معمولا هم 2 تا 3 روز طول میکشه مدرک برگردونن ......من فقط اصل مدارک تحصیلیم و ریز نمرات با خودم میبرم ...... همین کافیه دیگه ؟؟ ..... سوال دیگه که یکی از دوستان بهم یادآوری کرد که بپرسم ترجمه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی که ایا اونم احتیاجه یا نه ؟ تاییدیه سفارت می خواد یا نه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin1366 نمایش پست ها
    سلام من دوشنبه هفته دیگه دارم میرم سفارت واسه تاییدیه مدارک ..... تماس گرفتم گفتن فقط بین ساعت 12 تا 1 ظهر بیاین و معمولا هم 2 تا 3 روز طول میکشه مدرک برگردونن ......من فقط اصل مدارک تحصیلیم و ریز نمرات با خودم میبرم ...... همین کافیه دیگه ؟؟ ..... سوال دیگه که یکی از دوستان بهم یادآوری کرد که بپرسم ترجمه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی که ایا اونم احتیاجه یا نه ؟ تاییدیه سفارت می خواد یا نه ؟
    سلام. اگه دارید واسه فوق لیسانس اقدام میکنید ترجمه ی رسمی و تایید شده اخرین مدرک تحصیلی یعنی لیسانس مورد نیاز است. البته اگه ناپیوسته لیسانس گرفتید مدرک کاردانی هم مورد نیاز هست. موفق باشید.
    باز کن پنجره ها را که نسیم
    روز میلاد
    اقاقی ها
    را جشن میگیرد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food Science, University of Helsinki

سلام
    من ترم آخر هستم تو دانشگاه سراسری،متاسفانه آخرین امتحانم 9 بهمن هست که آخرین روزای فرستادن مدارک هست و عملن غیر ممکنه مدرک موقتم برسه به ددلاین هلسینکی که 30 ژانویه هست. منتهی با جستجویی که کردم متوجه شدم گواهی فارغ التحصیلی در تاریخ معینی در آینده رو قبول می کنند، میخام بدونم این گواهی شامل چه مطالبی باید باشه و چه مهر و امضاهایی داشته باشه که بشه به تایید قوه قضاییه و سفارت رسوندشون. لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره کمک کنه ی مطلب دیگه هم ریزه نمرات هست! اونو باید چیکار کرد؟! چون نمرات همه درسا نیومده تا زمان گرفتن گواهی!. سپاس بی کران.

این متنی هست که برای کسانی که گواهی موقت هم نمیتونن برای اپلای کردن داشته باشن تو سایت دانشگاه اومده:

Eligible applicants
    ...... Also eligible are applicants who will have completed a suitable Bachelor's degree or an equivalent degree, so that by the time they enrol at the University, they will be able to present their diploma.
    __________________________________________________ ___________________________________

Anticipated date of graduation

If you are graduating after the application period, you should indicate your anticipated date of graduation on the UAF application form (Educational background section). If you are accepted as a student, your acceptance is conditional until you present the final degree certificate. The degree certificate should be sent to the faculty by the deadline given in the letter of acceptance, usually by the end of July.

ویرایش توسط mohamadftsbmu : October 2nd, 2014 در ساعت 05:58 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام ممنون از راهنمایی شما ..... حواسم هست دارم مدرک لیسانس و فوق خودم میبرم ........ با 360 یورو بی زبون !!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin1366 نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنمایی شما ..... حواسم هست دارم مدرک لیسانس و فوق خودم میبرم ........ با 360 یورو بی زبون !!!!!
    سلام دوست عزیز ، خسته نباشید
    امکانش هست که بفرمائید هزینه تایید مدارک توسط سفارت فنلاند به چه صورت هست؟ مثلا برای هر مدرکی هزینه دریافت می کنند و یا برای دو مدرک .
    برای مثال من می خوام ترجمه ریز نمرات ( یک مدرک ) و ترجمه گواهی تاریخ فارق التحصیلی ( یک مدرک ) به 4 تا دانشگاه ارسال کنم که در مجوع میشه 8 تا مدرک قانونی برای
    تائید توسط سفارت فنلاند ، سفارت هزینه 30 یورو رو چه صورتی حساب میکنه؟ شما چند مدرک برای تایید می خواهید بدید که میشه 360 یورو ؟

مطلب دیگه هم اینکه خدمات مشاوره ای سفارت چه بصورت تماس تلفنی و یا حضوری به زبان فارسی هست و یا به زبان انگلیسی؟

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط matin_sa نمایش پست ها
    امکانش هست که بفرمائید هزینه تایید مدارک توسط سفارت فنلاند به چه صورت هست؟ مثلا برای هر مدرکی هزینه دریافت می کنند و یا برای دو مدرک .
    برای مثال من می خوام ترجمه ریز نمرات ( یک مدرک ) و ترجمه گواهی تاریخ فارق التحصیلی ( یک مدرک ) به 4 تا دانشگاه ارسال کنم که در مجوع میشه 8 تا مدرک قانونی برای
    تائید توسط سفارت فنلاند ، سفارت هزینه 30 یورو رو چه صورتی حساب میکنه؟ شما چند مدرک برای تایید می خواهید بدید که میشه 360 یورو ؟

مطلب دیگه هم اینکه خدمات مشاوره ای سفارت چه بصورت تماس تلفنی و یا حضوری به زبان فارسی هست و یا به زبان انگلیسی؟

با تشکر
    خیلی ساده بخوام توضیح بدم این جوریه که برای هر مهری 30 یورو می خوان .... من میخوام واسه سه تا دانشگاه مدارکم بفرستم ..... هر دانشگاهی 1 مدرک فوق و یه ریز نمره بعلاوه یه مدرک لیسانس و ریز نمره اون میشه در مجموع 4 تا واسه هر دانشگاه که میشه 120 یورو ..... حالا 3 تا دانشگاه میشه کلا 360 یورو بی زبون ..... شما که 8 تا مدرک داری میشه همون 240 یورو مادرمرده که باید بریزیم تو حلقشون .... مطمئن نیستم ولی فکر کنم گرون ترین دریافتی سفارت فنلاند تو دنیاست این 30 یورو واسه هر مدرک

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط matin_sa نمایش پست ها

با تشکر
    خیلی خیلی ببخشید اینو یادم رفت تماس تلفنی به سه زبان فارسی و انگلیسی و سوئدی!!! داره پس نگرانی وجود نداره ... واسه تاییدیه مدارک نوبت گرفتن هم نمی خواد همون 12 تا 1ظهر برین حله (تلفنی صحبت کردم حرف همون یارو تو سفارت بود ) ولی اگه خدا خواست کارمون جور شد برای تحویل مدارک ویزا و اقامت این حرفا حتما باید وقت قبلی بگیری نوبت تعیین کنی (جمع بندی حرفای اپراتور تلفن سفارت بود خودتون میتونید دوباره چک کنید)

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    گاها اقایونی که مشکل خدمت دارند و مدرک اصل رو بهشون نمیدن با ترجمه ی مدرک موقت کارشونو راه میندازن
    سلام
    من راستش اصل مدرک ارشد رو هنوز نگرفتم.سربازی ام هم تموم شده.برا مستر میخوام اقدام کنم و مدرک ارشد رو هم میخوام بفرستم. ولی 1 درصد شاید نتونم بذیرش بگیرم واسه همین نمیخوام 8 تومن خرج خرید مدرک کنم. بازم امکانش هس غیر اصلش رو بفرستم.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)