صفحه 2 از 57 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 568

موضوع: معرفی و آشنایی متقاضیان سال 2015 تحصیل در فنلاند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی - دانشگاه پیام نور تهران

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2015 فنلاند اپلای کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtajdar نمایش پست ها
    به این پست خودم ریپلای کردم که بگم من واقعا بابت جمله اولم تو این پست متاسفم آخر شب بوده مغزم سر جاش نبوده. خودم دوباره که خوندمش نفهمیدم منظورمو
    * ادمین، میدونم این پستم خلاف قوانینه ولی لطفا پاکش نکن. لازم بود توضیح بدم.
    ولی من فهمیدم ......! مرسی از توضیحات کاملی که بهم دادید فقط یه سوال دیگه دارم با توجه به توضیحات بالا یعنی میگید تعداد دانشگاه ها رو کمتر کنم ؟
    بعد من رفتم توی این سایت مقاله ولی نفهمیدم چه جوری باید دنبال مقاله باشم !!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2015 فنلاند اپلای کنن

سلام
    من لیسانس عمران دارم از دانشگاه آزاد با معدل 14.45
    قبلا تو فاز آلمان و البته یه کشور بودم که حداقل هزینه تحصیل رایگان باشه النم دارم در مورده فنلاند مطالعه میکنم ولی اصلا کسی ندیدم از عمران اقدام کرده باشه!
    کسی از گرایشای عمران اطلاعات داره
    ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA

سلام ارشد مدیریت اچرایی از پیام نور دارم میخوام مجددا برای ارشد کسب و کار بین الملل اقدام کنم واسه دانشگاه های تورکو-ابو اکادمی . مشکلم ارشد مجدد که نمیدونم گیر میدن یا نه؟ با این اوصاف باعث افتخار که در راه پذیرش همراه دوستان باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط hooshi67 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس عمران دارم از دانشگاه آزاد با معدل 14.45
    قبلا تو فاز آلمان و البته یه کشور بودم که حداقل هزینه تحصیل رایگان باشه النم دارم در مورده فنلاند مطالعه میکنم ولی اصلا کسی ندیدم از عمران اقدام کرده باشه!
    کسی از گرایشای عمران اطلاعات داره
    ممنون میشم
    من که اطلاع دقیقی از عمران ندارم ولی مطمئنا تو فنلاند همچین رشته ای وجود داره به نظرم برای شروع از اینجا شروع کن
    http://www.studyinfinland.fi/what_to_study/study_programmes_database

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1084 نمایش پست ها
    سلام ارشد مدیریت اچرایی از پیام نور دارم میخوام مجددا برای ارشد کسب و کار بین الملل اقدام کنم واسه دانشگاه های تورکو-ابو اکادمی . مشکلم ارشد مجدد که نمیدونم گیر میدن یا نه؟ با این اوصاف باعث افتخار که در راه پذیرش همراه دوستان باشم
    چون ارشد مجدده ممکنه سخت بگیرن ولی اینکه چقد سخت بگیرن رو نمیدونم. من تو همین فوروم دیدم کسایی که ارشد مجدد رفتن فنلاند.فکر میکنم با یه SOP خوب بشه تفهیم کرد که انگیزت از ارشد مجدد چیه.

Junior Member

سلام ببخشید برای پذیرش PhD در زمینه رشته های Medical مثل Neurosciences و یا Molecular Medicine کدوم دانشگاه رو توصیه میکنید و آیا شانس گرفتن فاند برای من که پزشک عمومی هستم (معادل مستر) از دانشگاه سراسری با معدل 17 و 3 مقاله ISI وجود داره یا نه؟ البته 6 سال از فارق التحصیلیم میگذره!

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1084 نمایش پست ها
    2. I already have a university degree in my home country. Can I come to Finland to study and apply for a residence permit for studying?
    1. Yes.

http://www.migri.fi/services/faq/res...rmits/students
    ترجیحا فقط به چیزایی اعتماد کنید که با سند و مدرک بهتون گفتم.

Member

دوستان عزیز، خیلی‌ جاها در اکثر فروم‌ها دیدم که به معدل پایین خودتون اشاره کردین، ولی‌ من خیلی‌‌ها رو میشناسم که با معدل پایین مثلا ۱۲ از ۲۰ تونستن از فنلاند پذیرش بگیرن، معدل تا حدی مهم هست ولی‌ همه چیز نیست، و معدل‌هایی‌ مثل ۱۴ همچین پایین هم نیستن و به جز اون اینجا خیلی‌ از خود فنلاندی‌ها که در یه زمینه‌ای مهارت بالا دارن، در عین حال معدل خیلی‌ معمولی‌ دارن. تنها فرقش این هست که اگه معدل پایین دارید باید برای تعداد رشته دانشگاه‌های بیشتری اقدام کنید تا یکیش بگیره.

Member
    رشته و دانشگاه
    law-shahid beheshti

رشته و دانشگاه محل تحصیل: حقوق دانشگاه شهید بهشتی
    معدل: 15.40
    نمره زبان ایلتس: 6.5 میگیرم
    من قصد دارم واسه ی abo akademi اپلای کنم که 14 فوریه ددلاینش هست. حالا سوالم اینه که من دارم سخت میخونم واسه نمره 6.5 ایلتس وقت ندارم فعلا برم دنبال خرید مدرکم چون این ترم تازه ترم هفتم به نظرتون میرسم اگه این برو بیای خرید مدرک و وزارت علوم و ترجمه مدارک و ..... بذارم واسه همون ژانویه یعنی ماه اخر یا نه برم مدرکمو از الان بخرم و شروع کنم این پروسه ی اپلای رو؟
    یه سوال دیگه نظرتون در مورد دانشگاه لاپلند چیه؟ جای زندگی هست اصلا اینجا یا کلا تو قطبه؟
    در ضمن من متاهلم و با خانومم میخوام برم. ایا مشکلی داره واسه ویزا گرفتنش و ویزایی که میدن به خانمم work permit هست با نه؟ چه ویژگی داره این ویزای همراه؟
    یه سوال دیگه ام شاید بگید اینجا جاش نبوده ولی پرسیدم تو تاپیک مربوط پاسخ کاملی نگرفتم. من چون متاهلم برای اقامت باید حتما خونه بگیریم یا نه؟ منظورم این هست که اپارتمانای دانشگاه بدرد یکی مثل من میخوره؟ من میخوام 310 320 این حدودا بیارم میتونم با این مقدار یه اپارتمان بگیرم یا نه؟ کلا خرید خونه بهتره یا اجاره؟ واسه 2 سال هزینه ی جاری زندگی 100 110 میلیون کافیه واسه 2 نفر یا کمه؟ دوستانی که قصد دارن واسه 2015 برن لطفا بگن که چقدر میخوان بذارن کنار برای 2 سال چون یکی از نگرانی هام بحث بودجه ای هست که باید این 2 سال داشته باشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    law-shahid beheshti

یه سوال دیگه دوستان
    با توجه به اینکه کارای ویزای استونی تو سفارت فنلاند انجام میشه ایا کسی هست بخواد واسه ی دانشگاه tartu استونی اقدام کنه؟ من اینجا رو به عنوان یه گزینه ی اخر و اضطراری انتخاب کردم. چند وقت پیش دوست عزیز سااام گفت به من که میشه از اینجا exchange شد با فنلاند و دیگه اینطوری به پولی شدن تا سال 2016 هم فک کنم نخوریم اگه بد شانس بودیم. حالا در کل نظرتون نسیت به تارتو و کلا استونی چیه؟ کشور بدی به نظر نمیرسه دانشگاشم 400 سال قدمت داره مثل این abo نیست که کلا 10 ساله تاسیس شده و رنکشم 400 هست و abo 395 یعنی حدودا 5 تا تفاوتشونه.
    دوستان لطفا شرکت کنید تو بحثا که تاپیک فعال شه و هممون بتونیم با اگاهی کارامونو پیش ببریم امسال.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)