صفحه 4 از 57 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 568

موضوع: معرفی و آشنایی متقاضیان سال 2015 تحصیل در فنلاند

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2015 فنلاند اپلای کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtajdar نمایش پست ها
    به نظر من به این شنیده ها اصلا توجه نکنید . برای رد یا پذیرش ویزا یه سری قوانینی وجود داره (هرچند ناعادلانه شاید!) که تو چند سال اخیر همواره بوده.یه رشته هاییم همواره خاص بودن (متاسفانه). با اتفاقاتی که اینروزها داره تو دنیا میفته به شخصه بعید میدونم امسال سختگیری رو بیشتر کنن که احتمال میدم سختگیری ها خیلی هم کمتر بشه.
    فعلا امسال دانشگاههای فنلاند شهریه نخواهند داشت. از اونجایی هم که بصورت ازمایشی یه مدت بعضی جاها شهریه گرفتن و برگردوندن به حالت قبلی رایگان، احتمال میدم که سیستم شهریه گرفتن برای فنلاند جواب نداده. بهرحال در این زمینه صاحب نظر نیستم و فقط نظرمو گفتم.
    آرش عزیز
    آقا شما مطمنی که برگردوندن به حالت قبلی چون تا جایی که من اطلاع دارم هنوز برا سال 2015 تصمیم نگرفتن و ظاهرا دولت فنلاند در ژانویه تصمیم گیری خواهد کرد. ولی اینکه بشه نمیدونمک.

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2015 فنلاند اپلای کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin-1980 نمایش پست ها
    خواستم یک پیشنهادی بدم به شما، اگه شما لیسانس نرم افزار گرفتی، چرا برای مستر نرم افزار اقدام نمیکنی‌ که آینده‌ی خیلی‌ بهتری داره در فنلاند و اکثر اروپا در مقایسه با این رشته که ذکر کردی؟
    والا آروین عزیز فک کنم رقابت در کامبیوتر خیلی زیاد باشه من هم که رزومه خفنی ندارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی - دانشگاه پیام نور تهران

بچه ها می خواستم بدونم کسی در خصوص international business management اطلاعات داره که کدوم دانشگاه بهتره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط JabbarSing نمایش پست ها
    آرش عزیز
    آقا شما مطمنی که برگردوندن به حالت قبلی چون تا جایی که من اطلاع دارم هنوز برا سال 2015 تصمیم نگرفتن و ظاهرا دولت فنلاند در ژانویه تصمیم گیری خواهد کرد. ولی اینکه بشه نمیدونمک.
    از اونجایی که رشته/دانشگاههای مدنظر من اصلا شهریه ای نشدن که بخوان برگردن به حالت رایگان، من اطلاع دقیق ندارم ولی تو همین فوروم یه جاهایی خوندم این مسئله رو که چندتا از رشته های پولی دوباره رایگان شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_1136 نمایش پست ها
    بچه ها می خواستم بدونم کسی در خصوص international business management اطلاعات داره که کدوم دانشگاه بهتره؟
    دقیقا اطلاع ندارم ولی از بچه های 2014 دقیقا همین رشته رو به چشمم خورد که قبول شد یه سری به فروم 2014 بزن احتمالا به جواب برسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - Fluid Power - TUT

ممنون از راهنمایی شما ..... راستش شاید منظورم خوب نرسوندم .... تمامی پیش نیاز هایی که شما گفتین رو راستش من دارم ...... من سوالم فقط تاییدیه سفارت بود که جونم واستون بگه مثلا یه ساعت طول میکشه یه روز طول می کشه ؟ نوبت قبلی می خواد یا این حرفا بازم ازتون ممنون ..... ولی خودمونیما این سفارت دکان بازار باز کرده من بدبخت که باید 4 تا مدرک رو واسه 3 تا دانشگاه تایید بگیرم حدود 1.5 میلیون تومن پیاده میشم ... خدا وکیلیش خیلی زور داره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - Fluid Power - TUT

درمورد شهریه ای شدن دانشگاه های فنلاند راستش من از 2 3 از دوستام که فنلاند هستن گفتن فعلا خبری نیست و بعید می دونن که بخواد پولی بشه چون با شزایط خاص اون کشور دیگه کسی تمایلی پیدا نمی کنه ..... در مورد عدم صودور ویزا هم یه مورد امسال خودشون به چشم دیده بودن که مهندسی مکانیک کنترل ( اگه درست گفته باشم ) دانشگاه تمپر بهش ویزا ندادن

سلام دوستان فک کنم همه بیخحیال شدن
    یک سوال
    برای ارسال اپلیکیشن ها در مدت ددلاین آیا لازم هستش که اصل مدارک رو ارسال کنم مثلا من اصل مدرک ارشدم رو نگرفتم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط JabbarSing نمایش پست ها
    سلام دوستان فک کنم همه بیخحیال شدن
    یک سوال
    برای ارسال اپلیکیشن ها در مدت ددلاین آیا لازم هستش که اصل مدارک رو ارسال کنم مثلا من اصل مدرک ارشدم رو نگرفتم ؟
    سلام
    بله ترجمه از اصل مدارک مورد نیازه واسه اپلای کردن.
    ویرایش توسط mahdiehmahdieh : October 1st, 2014 در ساعت 02:03 PM
    @--->----
    take a deep breath and let it all go

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiehmahdieh نمایش پست ها
    سلام
    بله ترجمه از اصل مدارک مورد نیازه واسه اپلای کردن.
    نخیر ، اصل مدرک که اصلا نیازی نیست . ترجمه اصل هم گاها نیتزی نیست . یعنی با ترجمه ی گواهی موقت هم کار راه میافته معمولا
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)