صفحه 6 از 57 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 568

موضوع: معرفی و آشنایی متقاضیان سال 2015 تحصیل در فنلاند

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2015 فنلاند اپلای کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin1366 نمایش پست ها
    خیلی خیلی ببخشید اینو یادم رفت تماس تلفنی به سه زبان فارسی و انگلیسی و سوئدی!!! داره پس نگرانی وجود نداره ... واسه تاییدیه مدارک نوبت گرفتن هم نمی خواد همون 12 تا 1ظهر برین حله (تلفنی صحبت کردم حرف همون یارو تو سفارت بود ) ولی اگه خدا خواست کارمون جور شد برای تحویل مدارک ویزا و اقامت این حرفا حتما باید وقت قبلی بگیری نوبت تعیین کنی (جمع بندی حرفای اپراتور تلفن سفارت بود خودتون میتونید دوباره چک کنید)
    سلام
    من راستش اصل مدرک ارشد رو هنوز نگرفتم.سربازی ام هم تموم شده.برا مستر میخوام اقدام کنم و مدرک ارشد رو هم میخوام بفرستم. ولی 1 درصد شاید نتونم بذیرش بگیرم واسه همین نمیخوام 8 تومن خرج خرید مدرک کنم. بازم امکانش هس غیر اصلش رو بفرس

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2015 فنلاند اپلای کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط JabbarSing نمایش پست ها
    سلام
    من راستش اصل مدرک ارشد رو هنوز نگرفتم.سربازی ام هم تموم شده.برا مستر میخوام اقدام کنم و مدرک ارشد رو هم میخوام بفرستم. ولی 1 درصد شاید نتونم بذیرش بگیرم واسه همین نمیخوام 8 تومن خرج خرید مدرک کنم. بازم امکانش هس غیر اصلش رو بفرس
    بله دوست عزی ،
    صفحه ی قبل هم گفتم اگر گواهی موقت بهتون میدن با توجه به اینکه سربازی هستید الان باید بدن، پس مشکلی نیست.شما با گواهی موقت میتونید اپلای کنید
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin1366 نمایش پست ها
    خیلی ساده بخوام توضیح بدم این جوریه که برای هر مهری 30 یورو می خوان .... من میخوام واسه سه تا دانشگاه مدارکم بفرستم ..... هر دانشگاهی 1 مدرک فوق و یه ریز نمره بعلاوه یه مدرک لیسانس و ریز نمره اون میشه در مجموع 4 تا واسه هر دانشگاه که میشه 120 یورو ..... حالا 3 تا دانشگاه میشه کلا 360 یورو بی زبون ..... شما که 8 تا مدرک داری میشه همون 240 یورو مادرمرده که باید بریزیم تو حلقشون .... مطمئن نیستم ولی فکر کنم گرون ترین دریافتی سفارت فنلاند تو دنیاست این 30 یورو واسه هر مدرک
    سلام
    دوستان تجربیاتشون بیشتره حتما کمک میکنن
    سفارت 30 یورو واسه هر مدرک میگیره ، ولی دارالترجمه ها اکثرا ریز نمرات و اصل مدرک رو به هم پانچ می کنن که در نتیجه سفارت هم یه مهر میزنه و حله...
    حالا شما اگه فوق داری ، میشه فوق + ریز نمراتش و لیسانس + ریز نمرات.. یعنی نصف اون محاسباتی که شما داشتی... البته همه اینا به شرطی هست که شما مدرکت با ریزنمراتش به هم پانچ شده باشه.. اگه نشده ، همین محاسبات شما پا بر جاست....

نقل قول نوشته اصلی توسط kardkond نمایش پست ها
    سلام
    دوستان تجربیاتشون بیشتره حتما کمک میکنن
    سفارت 30 یورو واسه هر مدرک میگیره ، ولی دارالترجمه ها اکثرا ریز نمرات و اصل مدرک رو به هم پانچ می کنن که در نتیجه سفارت هم یه مهر میزنه و حله...
    حالا شما اگه فوق داری ، میشه فوق + ریز نمراتش و لیسانس + ریز نمرات.. یعنی نصف اون محاسباتی که شما داشتی... البته همه اینا به شرطی هست که شما مدرکت با ریزنمراتش به هم پانچ شده باشه.. اگه نشده ، همین محاسبات شما پا بر جاست....
    سلام دوست گرامي
    در چه صورتي دارالترجمه ها ايندو رو به هم الصاق ميكنن؟ كه بشه در واقع زير آبي رفت و هزينه ها رو نصف كرد؟
    ممنون از راهنمايت

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    بله دوست عزی ،
    صفحه ی قبل هم گفتم اگر گواهی موقت بهتون میدن با توجه به اینکه سربازی هستید الان باید بدن، پس مشکلی نیست.شما با گواهی موقت میتونید اپلای کنید
    دوست گرامي ممنون از حوصله و جواب دادن
    والا من سربازيم تموم شده و كارت رو هم گرفتم. ولي برا مرحله بذيرش گرفتتن قبل از ثبت نام اصلي ميخوام ببينم امكانش هست مدرك موقت رو بفرستم يا به نظرت با خودشون يه مكاتبه بكنم؟
    بازم از راهنماييت ممنون

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

یه نکته ای رو در مورد دوستانی که نگران هزینه های تایید مدارک هستند بگم که خیلی از دانشگاه ها مثل TUT نیاز به تایید مدارک ندارند .اکثر دانشگاه هایی که نیاز دارند اونهایی هستند که با university admissionکار میکنند. در نتیجه مثلا شما برای دانشگاه هایی اپلای میکنید که با این نهاد میکنند مثلا شما قرار برای LUT,univ of Vassa , و Univ of Turku اقدام کنید . تا اونجایی که من الاع دارم نیازی نیست 3 تا مدرک برای university admissionبفرستید . شما یه سری مدارک رو به دفتر اصلی موسسه که در هلسینکی هست میفرستید و اونها 3 سری کپی میکنند و میفرستند برای دانشگاه. این حرفی رو که میزنم 99% اطمینان دارم .یعنی تا پارسال که اوکی بود اینطوری. حالا شما بهتره قبلش تحقیق کنید تا بیخودی 300 یورو!!!! پول تایید ندید.
    در ضمن حتی میتونید مثلا 3 نفر با هم مدارکتون رو پست کنید که حتی پول پستتونم تقسیم بر سه بشه
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

دوست گرامي ممنون از حوصله و جواب دادن
    والا من سربازيم تموم شده و كارت رو هم گرفتم. ولي برا مرحله بذيرش گرفتتن قبل از ثبت نام اصلي ميخوام ببينم امكانش هست مدرك موقت رو بفرستم يا به نظرت با خودشون يه مكاتبه بكنم؟
    بازم از راهنماييت ممنون
    من پارسال مدارک موقتم رو برای اپلای فرستادم! 99% میشه و اکثر دانشگاه ها قبول میکنند

Member heavenboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications and Computer Networks Engineering, POLITO

یه نکته ای رو در مورد دوستانی که نگران هزینه های تایید مدارک هستند بگم که خیلی از دانشگاه ها مثل TUT نیاز به تایید مدارک ندارند .اکثر دانشگاه هایی که نیاز دارند اونهایی هستند که با university admissionکار میکنند. در نتیجه مثلا شما برای دانشگاه هایی اپلای میکنید که با این نهاد میکنند مثلا شما قرار برای LUT,univ of Vassa , و Univ of Turku اقدام کنید . تا اونجایی که من الاع دارم نیازی نیست 3 تا مدرک برای university admissionبفرستید . شما یه سری مدارک رو به دفتر اصلی موسسه که در هلسینکی هست میفرستید و اونها 3 سری کپی میکنند و میفرستند برای دانشگاه. این حرفی رو که میزنم 99% اطمینان دارم .یعنی تا پارسال که اوکی بود اینطوری. حالا شما بهتره قبلش تحقیق کنید تا بیخودی 300 یورو!!!! پول تایید ندید.
    در ضمن حتی میتونید مثلا 3 نفر با هم مدارکتون رو پست کنید که حتی پول پستتونم تقسیم بر سه بشه
    حسن جان اگه اینجوری باشه که میگی که خیلی خوبه ولی تا چه حد صحت داره این حرف ؟
    از کجا باید بپرسید ؟
    ینی من که واسه 4 تا دانشگاه عضو uaf میخوام اپلای کنم اگه یه سری مدارک بفرستم کافیه ؟
    فکر نمیکنم اونا خوشون کپی کنن.

How many degree programmes can I apply to?
    University Admissions Finland has no limitation on how many universities you can apply to. However, some universities may have restrictions on how many programmes you can apply to within their university. For more detailed information on this, please consult the university you are interested in.
    Please note that when applying, you must submit as many sets of officially certified educational documents as there are programmes you are applying to, i.e. a separate set of documents for each programme.
    Also note that the degree programmes may have programme-specific enclosure requirements and therefore you should prepare to collect different application documents for different degree programmes.
    خداوندا؛ یک عمر هر دردی به من دادی، حس می کنم عین نیازم بود !

سلام دوست گرامي
    در چه صورتي دارالترجمه ها ايندو رو به هم الصاق ميكنن؟ كه بشه در واقع زير آبي رفت و هزينه ها رو نصف كرد؟
    ممنون از راهنمايت
    سلام
    صورت خاصی نداره... همشون بصورت default اینکارو می کنند، شما قبل از ترجمه بهشون بگید که می خواهید با هم باشه ، تاییدشونو بگیرید دیگه حله...

سلام
    در مورد صحبت هایی که فرمودید TUT قبلا نمیخواسته مهر سفارت و ولی امسال میخواد
    اینم لینکش هست...
    http://www.tut.fi/en/admissions/appl...ents/index.htm

دانشگاه aalto هم جز UAF نیست ، ولی اونم تاییدیه میخواد...
    اینم لینک اون
    http://www.aalto.fi/en/studies/count..._requirements/

در مورد اینکه فقط نیاز به ارسال یک سری از مدارک هست ، با توجه به پست بنظر میاد که داره به صراحت میگه باید به تعداد program ها شما مدارک داشته باشید... حتی اگر برای یک دانشگاه ولی 2 تا program بخواید ، باید 2 سری داشته باشید... بازم شاید واسه امسال اینجوری شده...

Please note that when applying, you must submit as many sets of officially certified educational documents as there are programmes you are applying to, i.e. a separate set of documents for each programme.

بازم دوستان نظرات تکمیلی رو بدن ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)