صفحه 7 از 52 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 568

موضوع: معرفی و آشنایی متقاضیان سال 2015 تحصیل در فنلاند

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2015 فنلاند اپلای کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط mammadshams نمایش پست ها
    سلام
    من برای مستر مکانیک دانشگاه رایگان تو فنلاند چطور پبدا کنم ؟ studyinfinalnd.fi رو سرچ کردم ولی فقط 2 تا دانشگاه پیدا شد. آیا درسته ؟

اینجا رو چک کن mastersportal.eu

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - Fluid Power - TUT

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2015 فنلاند اپلای کنن

سلام دوستان .... من هفته پیش رفتم سفارت و مدارک تایید کردم ..... راستش این پست برای بچه های شهرستان می زارم که حواسشون باشه این کاره یه روز انجام نمیشه و باید به فکر موندن تو تهران باشن من دوشنبه مدارک تحویل دادم روز چهارشنبه تحویل گرفتم .....من سه سری مدارک داشتم که دوتاش تو یه پانچ بود یکیش جدا که سفارت به ازای هر پانچ یه مهر زد یعنی با اینکه 360 برده بودم 240 یورو بیشتر ندادم.... نکته دیگه اینکه اگه میخواین با مترو مثل من تا سفارت برین حدود 700 متر کوه نوردی درون شهری داره که حسابی نفستون سرجاش میاره .پس از حدود یه هفته قبل ورزش یادتون نره !!!!! موفق باشید .....

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان .... من هفته پیش رفتم سفارت و مدارک تایید کردم ..... راستش این پست برای بچه های شهرستان می زارم که حواسشون باشه این کاره یه روز انجام نمیشه و باید به فکر موندن تو تهران باشن من دوشنبه مدارک تحویل دادم روز چهارشنبه تحویل گرفتم .....من سه سری مدارک داشتم که دوتاش تو یه پانچ بود یکیش جدا که سفارت به ازای هر پانچ یه مهر زد یعنی با اینکه 360 برده بودم 240 یورو بیشتر ندادم.... نکته دیگه اینکه اگه میخواین با مترو مثل من تا سفارت برین حدود 700 متر کوه نوردی درون شهری داره که حسابی نفستون سرجاش میاره .پس از حدود یه هفته قبل ورزش یادتون نره !!!!! موفق باشید .....
    سلام...
    ممنون که تجربیاتتون رو در اختیار همه قرار می دهید...
    تا جایی که من یادمه شما مدارک فوق داشتید و لیسانس و واسه 3تا دانشگاه می خواستید اقدام کنید...
    شما ریز نمرات و اصل مدرکتون به هم پانچ نبوده ؟؟؟ آخه زیاد شده فکر کنم...
    نوشتید از سه سری ، دوتاش با هم بوده ، یکیش نبوده... یعنی به عبارتی 3 دانشگاه ضربدر (نخندید :دی ) 2 سری مدارک ضربدر 30 یورو... به عبارتی میکنه 180 تا ... یه جا من دارم اشتباه میکنم ولی نمیدونم کجاست...:دی

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kardkond نمایش پست ها
    سلام...
    ممنون که تجربیاتتون رو در اختیار همه قرار می دهید...
    تا جایی که من یادمه شما مدارک فوق داشتید و لیسانس و واسه 3تا دانشگاه می خواستید اقدام کنید...
    شما ریز نمرات و اصل مدرکتون به هم پانچ نبوده ؟؟؟ آخه زیاد شده فکر کنم...
    نوشتید از سه سری ، دوتاش با هم بوده ، یکیش نبوده... یعنی به عبارتی 3 دانشگاه ضربدر (نخندید :دی ) 2 سری مدارک ضربدر 30 یورو... به عبارتی میکنه 180 تا ... یه جا من دارم اشتباه میکنم ولی نمیدونم کجاست...:دی
    سلام حق با شماست یه خورده بد توضیح دادم ..... پارسال ترجمه های مدرک لیسانس یا فوق با خود ریز نمرات داخل یه پانچ بود . 2 سری مدرک لیسانس با ریز نمرات (2 تا پانچ) و 2 سری مدرک فوق با ریز نمرات (2 تا پانچ) (بعید میدونم مدرک فوق لیسانس و لیسانس و کل ریز نمراتشون دیگه تو یه پانچ بدن .... یه خورده عجیب غریب میشه) امسال ولی اشتباه کردم و 1 سری اضافه که می خواستم همه رو جدا گرفتم یعنی هر کدوم یه پانچ داشت (4تا پانچ)که کلا شد 8 عدد و بابت 240 یورو دادم کلا..... راستی یه چیزم می خوام بگم که تو سفارت بهم گفتن ولی معنیشو نفهمیدم" " قبل از فرستادن مدارک به دانشگاه این ترجمه ها رو پشت و رو طوری که مهر تاییدسفارت هم معلوم باشه کپی کنید و پیش خودتون نگه دارید"" حالا این کجا بدرد می خوره نمیدونم ؟؟؟

سلام حق با شماست یه خورده بد توضیح دادم ..... پارسال ترجمه های مدرک لیسانس یا فوق با خود ریز نمرات داخل یه پانچ بود . 2 سری مدرک لیسانس با ریز نمرات (2 تا پانچ) و 2 سری مدرک فوق با ریز نمرات (2 تا پانچ) (بعید میدونم مدرک فوق لیسانس و لیسانس و کل ریز نمراتشون دیگه تو یه پانچ بدن .... یه خورده عجیب غریب میشه) امسال ولی اشتباه کردم و 1 سری اضافه که می خواستم همه رو جدا گرفتم یعنی هر کدوم یه پانچ داشت (4تا پانچ)که کلا شد 8 عدد و بابت 240 یورو دادم کلا..... راستی یه چیزم می خوام بگم که تو سفارت بهم گفتن ولی معنیشو نفهمیدم" " قبل از فرستادن مدارک به دانشگاه این ترجمه ها رو پشت و رو طوری که مهر تاییدسفارت هم معلوم باشه کپی کنید و پیش خودتون نگه دارید"" حالا این کجا بدرد می خوره نمیدونم ؟؟؟
    سلام مجدد
    آهان... الآن کاملا متوجه شدم چی شد... مرسی از روشنگری :دی
    من چند تا پست قبل پرسیدم ،دوستان راهنمایی کردن ، شما گفتید یه سری مدارکتونو از پارسال ترجمه داشتید ،آیا مهر وزارت خارجه و دادگستری که روش هست از پارسال ، هنوز اعتبار داره...؟؟(من یجا خوندم دادگستری یکسال بیشتر اعتبار نداره ، مثکه هر از گاهی مهرشون عوض میشه) و اینکه آیا واسه دانشگاه هایی که ما داریم میفرستیم، مهم هست که ترجمه متعلق به چه تاریخی هست ؟؟ (چون تو ترجمه ، تاریخ ترجمه رو میزنن دیگه ، نگن مال پارسال هست بورو Update کن)... و سوال بعد اینکه همین مهری هم که خود سفارت میزنه، میشه اگه به ددلاین امسال نرسیدیم ،میشه سال دیگه ازش بهره ببریم...؟؟
    ممنون از وقتی که میذارید...

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام مجدد
    آهان... الآن کاملا متوجه شدم چی شد... مرسی از روشنگری :دی
    من چند تا پست قبل پرسیدم ،دوستان راهنمایی کردن ، شما گفتید یه سری مدارکتونو از پارسال ترجمه داشتید ،آیا مهر وزارت خارجه و دادگستری که روش هست از پارسال ، هنوز اعتبار داره...؟؟(من یجا خوندم دادگستری یکسال بیشتر اعتبار نداره ، مثکه هر از گاهی مهرشون عوض میشه) و اینکه آیا واسه دانشگاه هایی که ما داریم میفرستیم، مهم هست که ترجمه متعلق به چه تاریخی هست ؟؟ (چون تو ترجمه ، تاریخ ترجمه رو میزنن دیگه ، نگن مال پارسال هست بورو Update کن)... و سوال بعد اینکه همین مهری هم که خود سفارت میزنه، میشه اگه به ددلاین امسال نرسیدیم ،میشه سال دیگه ازش بهره ببریم...؟؟
    ممنون از وقتی که میذارید...
    با سلام دوباره در مورد اینکه تایید وزارت امور خارجه و دادگستری تاریخ داره هیچ اطلاعاتی ندارم و فکر نکنم درست باشه . اون چیزی رو که تو سفارت به چشم خودم دیدم اینه که اقایی که مسئول بود اصلا به تاریخ کار نداشت 2 تا دفتر جلوم باز کرد که تو هر کدوم حدود 50 نوع نمونه امضا واسه افرادی که حق امضا تو وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه دارن توش بود و وقتی که نمونه امضا رو پیدا کرد چه برای پارسال چه برای امسال هیچ چیزی نگفت فقط روی ترجمه نوشت نمونه امضا 35 و 18 که واسه تایید دوباره چک کنه و بعدش تازه پول گرفت .... این یعنی اگه در هر تاریخی مدارک تو وزارت خونه ها تایید بشه اونا نمونه امضا ها گذشته رو دارن و مشکلی نباید قاعدتا پیش بیاد .... روی مهر تایید سفارت فنلاند هم ( که قد یک کف دسته ماشاالله) روش تاریخ تایید می نویسن که مال من تایید شده در روز 8 اکتبر 2014 و فکر نکنم تاییدیه سفارت هم وابسته به زمان باشه... اینا دونسته های منه و نمی گم حتما درسته شما می تونید با دوستان اون آب چک کنید البته دوستای من که سال 89 یا 90 ار ایران رفتن فنلاند میگن اصلا دوره ما همچین برنامه هایی نبوده

راستی یه چیزم می خوام بگم که تو سفارت بهم گفتن ولی معنیشو نفهمیدم" " قبل از فرستادن مدارک به دانشگاه این ترجمه ها رو پشت و رو طوری که مهر تاییدسفارت هم معلوم باشه کپی کنید و پیش خودتون نگه دارید"" حالا این کجا بدرد می خوره نمیدونم ؟؟؟
    از دوستان ک پرسیدم ، میگن مثکه موقع صدور ویزا مجددا لازم میشه....

نکته دیگه اینکه اگه میخواین با مترو مثل من تا سفارت برین حدود 700 متر کوه نوردی درون شهری داره که حسابی نفستون سرجاش میاره .پس از حدود یه هفته قبل ورزش یادتون نره !!!!! موفق باشید .....
    من گوگل کردم ، به نظر میاد اگه قیطریه پیاده بشی سر بالایی هست ، اگه تجریش پیاده بشی سرازیری...
    دیگه ما که شیرازی هستیم باید به این نکات حسابی دقت کنیم... ها.. :دی

از دوستان ک پرسیدم ، میگن مثکه موقع صدور ویزا مجددا لازم میشه....

من گوگل کردم ، به نظر میاد اگه قیطریه پیاده بشی سر بالایی هست ، اگه تجریش پیاده بشی سرازیری...
    دیگه ما که شیرازی هستیم باید به این نکات حسابی دقت کنیم... ها.. :دی
    دوست من سلام
    من 26 اکتبر تافل دارم. این 4 تا ریپورت ی که میشه با ets فرستاد رو موقع تعیین کردن باید دانشکده رو هم مشخص کرد؟چون تو پیج های فنلاند کلا مثلا برا یه دانشگاه فقط یه دونه کد داره. و میشه برا همه فرستاد UAF با کد 3138؟
    دمت گرم

دوستان من سلام
    من 26 اکتبر تافل دارم. این 4 تا ریپورت ی که میشه با ets فرستاد رو موقع تعیین کردن باید دانشکده رو هم مشخص کرد؟چون تو پیج های فنلاند کلا مثلا برا یه دانشگاه فقط یه دونه کد داره. و میشه برا همه فرستاد UAF با کد 3138؟
    دمتون گرم

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

من 9 نوامبر امتحان تافل دارم.
    نمیدونم الآن باید مدارکمو بفرستم مثلا برای UAF و بعد مدرک زبانم براشون میل بشه، یا اینکه اول منتظر بشم ETS نمراتم رو میل کنه بهشون و بعد مدارکم رو بفرستم؟
    میشه کمک کنین؟

ارادتمند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)