صفحه 7 از 57 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 568

موضوع: معرفی و آشنایی متقاضیان سال 2015 تحصیل در فنلاند

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2015 فنلاند اپلای کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط kardkond نمایش پست ها
    سلام
    در مورد صحبت هایی که فرمودید TUT قبلا نمیخواسته مهر سفارت و ولی امسال میخواد
    اینم لینکش هست...
    http://www.tut.fi/en/admissions/appl...ents/index.htm

دانشگاه aalto هم جز UAF نیست ، ولی اونم تاییدیه میخواد...
    اینم لینک اون
    www.aalto.fi/en/studies/country_specific_requirements/

در مورد اینکه فقط نیاز به ارسال یک سری از مدارک هست ، با توجه به پست بنظر میاد که داره به صراحت میگه باید به تعداد program ها شما مدارک داشته باشید... حتی اگر برای یک دانشگاه ولی 2 تا program بخواید ، باید 2 سری داشته باشید... بازم شاید واسه امسال اینجوری شده...

Please note that when applying, you must submit as many sets of officially certified educational documents as there are programmes you are applying to, i.e. a separate set of documents for each programme.

بازم دوستان نظرات تکمیلی رو بدن ممنون میشم
    به نظر میرسه سال به سال شرایط عوض میشه!!! من که پارسال TUT اقدام کردم از این خبرا نبود.اما امسال مثل اینکه متاسفانه تایید میخواد که باید 30 یورو بی زبون بره تو جیب سفارت.
    در مورد uaf هم سال 2012 مطمئن بودم اینکارو میشه کرد اما انگار امسال uaf هم قانونشو عوض کرده.چون خودم سال 2013 چنین کاری رو برای یه نفر کردم.

اما اینطوری که heaven boy هم گذاشتن انگار امسال برای هر دانشگاه باید جداگانه فرستاد که واقعا هزینه زیادی میشه . حالا بازم بهتره به uaf ایمیل بزنید .شاید فرجی شد.توضیح بدید که هزینه زیاد میشه و دردسر داره شاید 1% راضی شدن که قبول کنن یه سری مدرک بفرستید.
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی و کمک به بچه هایی که می خوان برای 2015 فنلاند اپلای کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    به نظر میرسه سال به سال شرایط عوض میشه!!! من که پارسال TUT اقدام کردم از این خبرا نبود.اما امسال مثل اینکه متاسفانه تایید میخواد که باید 30 یورو بی زبون بره تو جیب سفارت.

.
    الان یکی از هزار تا مشکل من همینه دقیقا ، دوستان از سطح کیفی دانشگاه Aalta و oulu میگن تو رشته من که IT هست ، اون طرف هم از TUT نمیشه گذشت ، بعضیاش هم که جزئ UAF نیست ، به عبارتی غیر از هزینه سفارت ، باید واسه 3-4 تا مرکز و دانشگاه پست کنم.. اینه که هزینه پست و سفارت یه مقدار زیادی میشه... اینجوریاست فعلا....

Member
    رشته و دانشگاه
    law-shahid beheshti

دوستان چند سوال ابتدایی
    مدارک رو که تکمیل کردیم ایا اینا رو باید انلاین از طریق uaf بفرستیم یا باید پست بشه به مقصد هر دانشگاه مورد نظر؟ و اگه پست بشه چه مقدار زمان میبره برسه؟
    واسه اواخر دسامبر ایلتس ثبت نام کردم و با توجه به اینکه 12 تا 15 روز طول میکشه که test report form رو بدن و به عبارتی زمانی که trf من بیاد 15 روز بیشتر به deadline دانشگاه abo باقی نمیمونه میشه مدارک رو فرستاد و تا 15 روز قبل deadline نتیجه ی ایلتس رو ضمیمه کرد؟ و اگه جواب نه هست به نظرتون میشه توی این 15 روز به ددلاین مدارک رو جمع کرد و فرستاد یا وقت گیره؟

سلام دوستان....
    یه سوال دیگه برام پیش اومده...
    من الان مدارک و دادم ترجمه ، IELTS رو هنوز امتحان ندادم ، اگه خدایی نکرده ، نمره لازم رو نیارم ، از همین مدارک ترجمه شده و مهر دادگستری خورده و مهر سفارت خورده ، میتونم سال دیگه استفاده کنم یا باید دوباره این روال طی بشه...؟؟

Member d989 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک / ازاد کرج

نقل قول نوشته اصلی توسط kardkond نمایش پست ها
    سلام دوستان....
    یه سوال دیگه برام پیش اومده...
    من الان مدارک و دادم ترجمه ، IELTS رو هنوز امتحان ندادم ، اگه خدایی نکرده ، نمره لازم رو نیارم ، از همین مدارک ترجمه شده و مهر دادگستری خورده و مهر سفارت خورده ، میتونم سال دیگه استفاده کنم یا باید دوباره این روال طی بشه...؟؟

بله . میتوانی از همین مدارکت استفاده کنی !

نقل قول نوشته اصلی توسط d989 نمایش پست ها
    بله . میتوانی از همین مدارکت استفاده کنی !
    یعنی میفرمایید این مهرها تاریخ انقضا نداره..؟؟؟ آخه من یه جا خوندم که داره... ولی دقیق یادم نمیاد چی بود... فکر کنم مهر دادگستری بود...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک تهران جنوب

سلام
    من برای مستر مکانیک دانشگاه رایگان تو فنلاند چطور پبدا کنم ؟ studyinfinalnd.fi رو سرچ کردم ولی فقط 2 تا دانشگاه پیدا شد. آیا درسته ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mammadshams نمایش پست ها
    سلام
    من برای مستر مکانیک دانشگاه رایگان تو فنلاند چطور پبدا کنم ؟ studyinfinalnd.fi رو سرچ کردم ولی فقط 2 تا دانشگاه پیدا شد. آیا درسته ؟

اینجا رو چک کن mastersportal.eu

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - Fluid Power - TUT

سلام دوستان .... من هفته پیش رفتم سفارت و مدارک تایید کردم ..... راستش این پست برای بچه های شهرستان می زارم که حواسشون باشه این کاره یه روز انجام نمیشه و باید به فکر موندن تو تهران باشن من دوشنبه مدارک تحویل دادم روز چهارشنبه تحویل گرفتم .....من سه سری مدارک داشتم که دوتاش تو یه پانچ بود یکیش جدا که سفارت به ازای هر پانچ یه مهر زد یعنی با اینکه 360 برده بودم 240 یورو بیشتر ندادم.... نکته دیگه اینکه اگه میخواین با مترو مثل من تا سفارت برین حدود 700 متر کوه نوردی درون شهری داره که حسابی نفستون سرجاش میاره .پس از حدود یه هفته قبل ورزش یادتون نره !!!!! موفق باشید .....

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان .... من هفته پیش رفتم سفارت و مدارک تایید کردم ..... راستش این پست برای بچه های شهرستان می زارم که حواسشون باشه این کاره یه روز انجام نمیشه و باید به فکر موندن تو تهران باشن من دوشنبه مدارک تحویل دادم روز چهارشنبه تحویل گرفتم .....من سه سری مدارک داشتم که دوتاش تو یه پانچ بود یکیش جدا که سفارت به ازای هر پانچ یه مهر زد یعنی با اینکه 360 برده بودم 240 یورو بیشتر ندادم.... نکته دیگه اینکه اگه میخواین با مترو مثل من تا سفارت برین حدود 700 متر کوه نوردی درون شهری داره که حسابی نفستون سرجاش میاره .پس از حدود یه هفته قبل ورزش یادتون نره !!!!! موفق باشید .....
    سلام...
    ممنون که تجربیاتتون رو در اختیار همه قرار می دهید...
    تا جایی که من یادمه شما مدارک فوق داشتید و لیسانس و واسه 3تا دانشگاه می خواستید اقدام کنید...
    شما ریز نمرات و اصل مدرکتون به هم پانچ نبوده ؟؟؟ آخه زیاد شده فکر کنم...
    نوشتید از سه سری ، دوتاش با هم بوده ، یکیش نبوده... یعنی به عبارتی 3 دانشگاه ضربدر (نخندید :دی ) 2 سری مدارک ضربدر 30 یورو... به عبارتی میکنه 180 تا ... یه جا من دارم اشتباه میکنم ولی نمیدونم کجاست...:دی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)