صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: روز امتحان (Identification)

پیش فرض روز امتحان (Identification)

سلام
    در سایت GMAT گفته که برای روز امتحان باید پاسپورتی نشون داد که امضای متقاضی را هم داشته باشه. پاسپورت در ایران به این شکل نیست. کسی می دونه که با این وجود پاسپورت مورد قبول هست یا نه؟ اگر نه باید چکار کرد؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : روز امتحان (Identification)

مشكلي نيست .. يكي دو نفر هونجا پاسشون رو امضا كردند.. چندبار هم هيچي نگفتند.
    من 3شنبه امتحان دارم . براي من همون روز پيغام بفرست يادم بمونه برگشتم جوابت رو بدم !

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط ruh_e_azad
    مشكلي نيست .. يكي دو نفر هونجا پاسشون رو امضا كردند.. چندبار هم هيچي نگفتند.
    من 3شنبه امتحان دارم . براي من همون روز پيغام بفرست يادم بمونه برگشتم جوابت رو بدم !
    ما همچنان دست به دعا هستیم که امتحانت رو خوب بدی و خوشحال و خندان برگردی !! ..
    یه کمی هم ما رو راهنمایی کنی ! ..
    موفق باشی مهندس !

Junior Member

من دیروز تو دوبی امتحان دادم و کلا به مساله امضا و پاسپورت کار نداشتن. عجیب بود که یک کارت شناسایی اضافی هم از من خواستن که من هم یک چیزی داشتم دادم، ولی به نظرم اگر نداشتم هم کاری نداشتن چون فقط پاسپورت به عنوان مدرک ذکر شده.

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian80
    سلام
    در سایت GMAT گفته که برای روز امتحان باید پاسپورتی نشون داد که امضای متقاضی را هم داشته باشه. پاسپورت در ایران به این شکل نیست. کسی می دونه که با این وجود پاسپورت مورد قبول هست یا نه؟ اگر نه باید چکار کرد؟
    اگه دقت کنین صفحه دوم پاسپورتها (صفحه روبروی عکس) یک جائی برای امضا داره. کافیه اونجا رو امضا کنینو فقط یادتون باشه این امضا از این به بعد امضای رسمی شما محسوب می شه. مثل بقیه مشخصات توی پاسپورتتون. بخصوص برای پر کردن و امضا کردن فرم های درخواست ویزا این امضا خیلی اهمیت داره.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

ApplyAbroad Hero

Question روز امتحان (Identification)

سوالي كه من دارم اينه كه اين امضا بايد همون امضايي باشه كه تو برگه ثبت نام GMAT ، انتهاي صفحه 3 براشون ايميل زدم؟ و در غير اين صورت مشكل ايجاد مي كنه؟؟

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    سوالي كه من دارم اينه كه اين امضا بايد همون امضايي باشه كه تو برگه ثبت نام GMAT ، انتهاي صفحه 3 براشون ايميل زدم؟ و در غير اين صورت مشكل ايجاد مي كنه؟؟
    اونجا پاسپورت رو می گیرن و با اطلاعاتی که وارد سیستم کردن چک می کنن ... من مونیتور رو ندیدم که چی رو چک کرد اما شاید امضاء من یکیشون باشه ... به نظر من چیز مهمی نیست که بخوای نگرانش باشی فوقش اونجا جلوش جفت امضاها رو یه بار ازت می گیره ... مهم نیست ! به امتحانت فکر کن ! ... خود مسئولین اونجا هم زیاد بهت استرس وارد نمی کنن ! ...

Junior Member

سلام
    من از طریق یکی از دوستام در امریکا به صورت آنلاین برای استانبول ثبت نام کردم(از GMAT Candidate Services پرسیدم گفتن مشکلی نیست). اون دوستم در پایان پروسه ثبت نام confirmation رو pdf کرد و برام فرستاد. از طرفی خود GMAT customer service هم به صورت اتوماتیک confirmation رو برام ایمیل کرد. جمله زیر توی هر دوتا هست با این تفاوت که در نسخه ای که دوستم برام فرستاده اسم ایران قید شده و در نسخه ای که اونا فرستادن ایران قید نشده. کسی نمی دونه اهمیتش چیه؟ غیر از پاسپورت چیزی لازمه ببرم؟!!

If you are a citizen of Cuba, Iran, North Korea, or Sudan — you must present a passport together with another form of government-issued documentation (matching
    the name on your passport) proving your primary residence is in a country not subject to U.S. government sanctions

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط setareee نمایش پست ها
    سلام
    من از طریق یکی از دوستام در امریکا به صورت آنلاین برای استانبول ثبت نام کردم(از GMAT Candidate Services پرسیدم گفتن مشکلی نیست). اون دوستم در پایان پروسه ثبت نام confirmation رو pdf کرد و برام فرستاد. از طرفی خود GMAT customer service هم به صورت اتوماتیک confirmation رو برام ایمیل کرد. جمله زیر توی هر دوتا هست با این تفاوت که در نسخه ای که دوستم برام فرستاده اسم ایران قید شده و در نسخه ای که اونا فرستادن ایران قید نشده. کسی نمی دونه اهمیتش چیه؟ غیر از پاسپورت چیزی لازمه ببرم؟!!

If you are a citizen of Cuba, Iran, North Korea, or Sudan — you must present a passport together with another form of government-issued documentation (matching
    the name on your passport) proving your primary residence is in a country not subject to U.S. government sanctions
    در قوانین هست که شما به جز پاسپورت باید یه مدرک شناسایی دیگه (کارت ملی، گواهینامه ی رانندگی) همراه داشته باشید... البته من تا به حال برای خود من و دوستان دور و برم به جز پاسپورت چیز دیگه ای نخواستن ولی اگر درست خاطرم باشه یکی از دوستان توی همین فروم تجربه ی این رو که کارت دیگه ای ازش خواسته بودن داشت و البته نشون داده بود و مشکلی هم پیش نیومده بود. جهت اطمینان کارت ملی یا گواهینامه همراهتون باشه.
    Winners are simply willing to do what losers won't

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali نمایش پست ها
    اگه دقت کنین صفحه دوم پاسپورتها (صفحه روبروی عکس) یک جائی برای امضا داره. کافیه اونجا رو امضا کنینو فقط یادتون باشه این امضا از این به بعد امضای رسمی شما محسوب می شه. مثل بقیه مشخصات توی پاسپورتتون. بخصوص برای پر کردن و امضا کردن فرم های درخواست ویزا این امضا خیلی اهمیت داره.
    سلام.اگه قراره رسمی باشه و همیشگی،پس ما که نمی تونیم همیشه امضای فارسی مون رو بکنیم.ببخشید یعنی باید یک امضای انگلیسی بکنیم که بعد ها قراره امضامون باشه؟
    ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)