نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: المثنی ویزای انگلیس؟

پیش فرض المثنی ویزای انگلیس؟

سلام دوستان،

من ویزای 6 ماهه ویزیتینگ استیودنت انگلیس رو دارم. چند ماهیه تو انگلیس ساکن هستم.الان واسه یه کنفرانس اومدم بلژیک.
    تو بلژیک کیفم رو زدن که پاسپورتم هم توش بود. یکشنبه گذشته باید برمیگشتم انگلیس اما حالا اینجا گیر افتادم

الان به سفارت ایران در بلژیک درخواست پاسپورت دادم و امیدوارم امروز بهم پاسپورت جدید بدن.
    کارت دانشجویی دانشگاه انگلیسی، کپی ویزا و کپی همه مدارکی که موقع اپلای کردن واسه ویزا داده بودم رو هم دارم.

به کنسولگری انگلیس تو بروکسل رفتم میگه ویزا به ما ربطی نداره، برو ان لاین اقدام کن. با برو پاریس دوباره واسه ویزا اپلای کن!!!

کسی اطلاع نداره که چه طور میتونم برگردم انگلیس؟ پروسه ویزای المثنی چیه؟ یا مثلا اجازه ورود موقتی چیزی ؟!
    کسی تجربه ای داره یا چیزی شنیده؟

پیش فرض پاسخ : المثنی ویزای انگلیس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط TheGeek نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من ویزای 6 ماهه ویزیتینگ استیودنت انگلیس رو دارم. چند ماهیه تو انگلیس ساکن هستم.الان واسه یه کنفرانس اومدم بلژیک.
    تو بلژیک کیفم رو زدن که پاسپورتم هم توش بود. یکشنبه گذشته باید برمیگشتم انگلیس اما حالا اینجا گیر افتادم

الان به سفارت ایران در بلژیک درخواست پاسپورت دادم و امیدوارم امروز بهم پاسپورت جدید بدن.
    کارت دانشجویی دانشگاه انگلیسی، کپی ویزا و کپی همه مدارکی که موقع اپلای کردن واسه ویزا داده بودم رو هم دارم.

به کنسولگری انگلیس تو بروکسل رفتم میگه ویزا به ما ربطی نداره، برو ان لاین اقدام کن. با برو پاریس دوباره واسه ویزا اپلای کن!!!

کسی اطلاع نداره که چه طور میتونم برگردم انگلیس؟ پروسه ویزای المثنی چیه؟ یا مثلا اجازه ورود موقتی چیزی ؟!
    کسی تجربه ای داره یا چیزی شنیده؟
    سلام
    این لینک دانشگاه لیدزه برای شرایط مشابه شما
    http://www.internationalstudentsuppo...ost_passports/

اینم توضیح دانشگاه نیوکاسل
    http://www.ncl.ac.uk/students/progre...olen.index.htm

اینم راهنمای LSE

What do I do if my passport/BRP card was lost/stolen outside the UK?

Step 1

Report your passport and/or BRP lost or stolen to the local police and obtain a police report. You may need this to apply for a new passport and you will need this to apply for a replacement visa.If your visa was in the form of a sticker in your passport you will need to apply for permission to return to the UK
    Step 2

Contact your embassy to obtain a temporary passport to return to the UK. Embassies have different processes to enable you to travel so contact your embassy to find out what you need to do.
    Step 3

Apply for permission to return to the UK. What you need to do depends on whether your visa was a sticker in your passport or a BRP card.
    Replace a sticker in your passport

You will need to complete the VAF9 application form and apply again for permission to return to the UK in the same way that you applied for a visa to come to the UK. You will have to pay the full application fee but you do not need a new CAS. You may need to show that you are still a student at LSE. Ideally this will be an original letter from LSE or you can print off your certificate of registration from LSE For You. You can read the internal guidance on the Home Office website:Home Office Entry Clearance Guidance BasicsFor guidance on completing the VAF9 application form go to our pdf guide - but remember you do not need a new CAS and you don't need to show financial documentation unless this is requested. You will need your police report and evidence that you are still a LSE student.
    Overseas Application form guidance

Note that this process can take a number of weeks and therefore you will need to make arrangements to either stay where you are and do this or fly back to your home country and make this application there. You cannot return to the UK before you have the new visa.

اینطور که همه گفتن باید دوباره برای Tier4 اقدام کنید و همه هزینه رو پرداخت کنید. CASهم نیاز ندارید فقط بهتره یه نامه از دانشگاه داشته باشید که مشخص بشه هنوز دانشجوی اونجا هستید.
    و البته گزارشی که به پلیس دادید.

اینم راهنمای توی UKBA،که البته فکر نکنم به درد مورد شما بخوره. مال BPRاست
    https://www.gov.uk/replace-brp

امیدوارم زود مشکلتون حل بشه
    ویرایش توسط KSR : August 26th, 2014 در ساعت 01:55 PM

ممنون از راهنماییتون
    آره، یه نامه هم از دانشگاه گرفتم که میگه من دانشجوی اونجا هستم و پاسپورتم دزدیده شده و میخواد که کمک بشه بهم.
    الان مشکل اصلیم اینه که کنسولگری انگلیس تو بروکسل میگه اصلا ویزا به ما ربطی نداره و فقط و فقط به شهروندهای انگلیسی خدمات میدیم. میگه برو آن لاین اقدام کن. که آن لاین هم که فقط پروسه درخواست ویزای جدید هست، که اون هم کیس من نیست و هم اینکه یک ماه اینا طول میکشه

ApplyAbroad Guru

شما لینک زیر رو مطالعه کنید. گم کردن ویزا در خارج از انگلیس خیلی دردسر درست میکنه و انگار باید یه ویزای جدید بگیرید:
    https://www.gov.uk/government/public...-visa-or-leave

دقیقا توی این راهنمایی ها هم نوشته دوباره از اول طبق همون روش قبلی (یعنی آنلاین) باید برای ویزا اقدام کنید. یکم با دقت تر میخوندید متوجه میشدید.
    ببینید:
    apply again for permission to return to the UK in the same way that you applied for a visa to come to the UK
    دقیقا اینم که چند هفته طول میکشه رو گفته بودند و براتون گذاشته بودم:
    Note that this process can take a number of weeks and therefore you will need to make arrangements to either stay where you are and do this or fly back to your home country and make this application there. You cannot return to the UK before you have the new visa

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)