صفحه 31 از 52 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 512

موضوع: Job offer

پیش فرض پاسخ : Job offer

من 3 ترم هست دانشگاه ازاد حق التدریسی مشغول هستم و بیمه هم هستم، ایا حکم تدریس و سابقه بیمه دانشگاه ازاد رو بزارم بعنوان شغل اشکالی داره؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اگر منظورتون استفاده از این مدارک به عنوان سابقه کار هست بله میتونه به عنوان مستندات مفید باشه ولی بایستی یک نامه هم بگیرید به عنوان سابقه کاری با جزییاتش و دستمزد شما و اینکه پارت تایم بوده یا فوق تایم...
    جاب افر هم میتونه ربطی به کار الانتون نداشته باشه و ازجایی دیگه بگیرید ولی باید دقیق توانایی های شما و پوزیشنی که افر شده و زمانی که تمایل دارن و اگر خواستید میزان حقوق هم ذکر بشه که الزامی نیست مورد اخر...
    نقل قول نوشته اصلی توسط amolhasan63 نمایش پست ها
    من 3 ترم هست دانشگاه ازاد حق التدریسی مشغول هستم و بیمه هم هستم، ایا حکم تدریس و سابقه بیمه دانشگاه ازاد رو بزارم بعنوان شغل اشکالی داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    معماری کامپیوتر-شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط rozhman3030 نمایش پست ها
    Niyazahmadi عــــــــزیز، ممنون از پاسختون....
    واقعیتش شاید هم بتونم راضیشون کنم که بنویسن که اونجا قبلا کار هم کرده ام ! ولی از اونجایی که تو C.V ای که واسه دانشگاه فرستاده بودم اسمی از این شرکت نیست، میترسم به اون مدارکی که واسه دانشگاه فرستاده ام دسترسی داشته باشن ! و بعد دردسر ساز بشه.
    حتما حتما حتما سعی کنید تفاوتی بین C.V. های قبلی و جدیدتون تفاوتی نباشه

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام از شرکتی job offer به زبان انگلیسی بگیرم ولی سربرگ و مهر شرکت فارسیه. اشکالی به وجود نمیاد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    معماری کامپیوتر-شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalehm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام از شرکتی job offer به زبان انگلیسی بگیرم ولی سربرگ و مهر شرکت فارسیه. اشکالی به وجود نمیاد؟
    سلام

فکر نمیکنم مشکلی باشه. سربرگ نامه ی من هم انگلیسی داشت و هم فارسی. مهر هم فارسی بود

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک حالت جامد- دانشگاه بین المللی امام خمینی

دوستان ميشه نمونه جاب آفر اگر داريد بفرستيد؟ من اون لينكي كه اولاي فروم گذاشتن رو هرچي ميزنم فقط صفحه اصلي سايت مياد. ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid166262 نمایش پست ها
    حتما حتما حتما سعی کنید تفاوتی بین C.V. های قبلی و جدیدتون تفاوتی نباشه
    سلام دوست عزیز

میشه لطفا بیشتر توضیح بدین که چرا نباید این کار رو کرد؟ مثلا من شاید بخوام یه سابقه کار رو حذف کنم یا اضافه کنم.
    آیا سفارت CV رو با CV دانشگاه مقایسه میکنه؟ آیا مورد مشابهی بوده که به مشکل بر خورده باشه برای اینکار؟ آخه میگن تا میتونین موارد اضافه و یا توضیحات اضافه و یا حساس رو تو رزومه نزارین چون باعث طولانی تر شدن بررسی می شه.

ممنون

سلام دوستان.
    بالاخره این جاب آفر باید فارسی باشه با مهر و سربرگ فارسی + ترجمه ی انگلیسی؟یا متن انگلیسی با مهر و سربرگ فارسی!! آخه اونجوری یه جوریه یکم فاری یکم انگلیسی.
    سوال دیگه اینکه اگه متن فارسی رو بخوابیم بدیم ترجمه چه مهر هایی دارالترجمه میزنه و چه مهر هایی لازمه؟
    کنار آدرس، شماره تلفن و ایمیل هم لازمه؟ اگه هست، خب اگه زنگ بزنن که کسی درست انگلیسی بلد نیست جوابشونو بده!!!
    حسابی گیج شدم! توروخدا یکی جواب منو بده!! مرسی!!!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Marichii نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    بالاخره این جاب آفر باید فارسی باشه با مهر و سربرگ فارسی + ترجمه ی انگلیسی؟یا متن انگلیسی با مهر و سربرگ فارسی!! آخه اونجوری یه جوریه یکم فاری یکم انگلیسی.
    سوال دیگه اینکه اگه متن فارسی رو بخوابیم بدیم ترجمه چه مهر هایی دارالترجمه میزنه و چه مهر هایی لازمه؟
    کنار آدرس، شماره تلفن و ایمیل هم لازمه؟ اگه هست، خب اگه زنگ بزنن که کسی درست انگلیسی بلد نیست جوابشونو بده!!!
    حسابی گیج شدم! توروخدا یکی جواب منو بده!! مرسی!!!
    خوب این فروم را کامل بخون این همه نمونه هست عزیز، مثلا
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ll=1#post10616
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Junior Member

سلام دوستان
    من قصد دارم با job offer از شرکتی که در حال حاضر کار می کنم. یک social tie معرفی کنم. به نظرتون اگر حقوق الان رو اون چیزی که توی سابقه بیمه هست بیارم (که حقوق اداره کار هست) تاثیر منفی میذاره به خاطر کم بودنش؟ آیا ممکنه بعدا ازم سابقه بیمه بخوان؟
    ممنون