صفحه 51 از 52 نخستنخست ... 414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 512

موضوع: Job offer

پیش فرض پاسخ : Job offer

نقل قول نوشته اصلی توسط n1396t نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم وسعت و شهرت ارائه دهنده ی job offer مهم هست؟
    یا هر کارفرمایی که مجموعه ایی متشکل از چند کارمند داره، می تونه یه کاری رو تو مجموعه اش به ما پیشنهاد بده البته با ذکر تمام جزییات و مهر و سربرگ و...؟
    هر کارفرمایی حتی در ابعاد کوچک می‌تونه جاب آفر ارایه بده ولی معمولا شرکتهای کوچک وقتی از جزییات پروسه اطلاع پیدا میکنن زیر بار هزینه های اینکار نمیرن

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa1392 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال دارم خواهش میکنم اگر کسی میدونه راهنماییم کنه.

من دو سال از فارغ التحصیلی ارشدم میگذره. توی این دو سال بصورت پاره وقت توی پژوهشگاه محل تحصیلم تو ازمایشگاه استاد راهنمامم بودم و ادامه تزم رو انجام دادم که نتیجه اش یه پوستر شد. میخواستم توی LOE گواهی انگلیسی پوسترم رو بزارم و به اون استناد کنم بگم من اونجا بودم اما نگرانم سفارت منو برای یه نامه که نشون بده من واقعا توی پژوهشگاه ریسرچ اسیستنت بودم اسک کنه و من نمیتونم همچین نامه ای رو بدم چون رابطه ام با استادم خراب شده به تازگی. یه راه دیگه که به ذهنم رسید اینکه برم از یه شرکت جاب افری بگیرم که بگه علاوه بر استخدام در اینده من توی این دو سال اونجا کار میکردم که اینجوری باید سی وی مو عوض کنم چون سی وی که برای دانشگاه فرستادم گفته بودم ریسرچ اسیستنت پژوهشگاه بودم و میترسم سفارت از دانشگاه کانادا استعلام کنه سی وی مو مقایسه کنه. الان من نمیدونم چیکار کنم خواهشا اگر کسی راه حلی به ذهنش میرسه بهم بگه
    مرسی
    من متوجه نمی شم که شما درخواست ویزا رو سابمیت کردی یا نه؟
    اگر CV رو به CIC دادی بهترین حالت اینه که از همون پژوهشگاه یه نامه ای بگیرید. تمام مدارک باید با هم هماهنگ باشه،(محل کا، شرح کار، بازه زمانی و ...) یعنی صداقت داشته باشید. اگر با استاد هم رابطه تون خراب شده از آموزش نامه بگیرید - در ضمن برای تمام حرفهاتون بهتره که مدرک داشته باشید -
    اما اگه هیچی هنوز آپلود نکردی که هرکدوم راحتتری انجام بده

Junior Member

سلام. دوستانی که اخیرا ویزا برای Postdoc گرفتن، کسی میدونه این سه مورد رو باید چی آپلود کنیم؟
    Employment Reference Letter
    Letter from Current Employer
    Employment Records

با توجه به اینکه سابقه کاری وجود نداره و قبل از پذیرش postdoc، مشغول دوره دکتری بودم.

ممنون

Junior Member

دوستان نمونه job offer براي ويزا تحصيلي ميشه بذاريد، يا راهنمايي كنيد كه چطوري بايد نوشته بشه؟
    من نمونه تو گوگل زياد ديديم ولي معمولا accepte خودم مي شد از جايي كه تقاضا دادم، كافي هست؟ يا بايد شخص مدير پيشنهاد داده باشه؟
    با سپاس

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim1 نمایش پست ها
    دوستان نمونه job offer براي ويزا تحصيلي ميشه بذاريد، يا راهنمايي كنيد كه چطوري بايد نوشته بشه؟
    من نمونه تو گوگل زياد ديديم ولي معمولا accepte خودم مي شد از جايي كه تقاضا دادم، كافي هست؟ يا بايد شخص مدير پيشنهاد داده باشه؟
    با سپاس

1-
    Based on our previous collaboration, I am pleased to offer you a position as "Associate Researcher" in Electrical Transportation Research Group (ETRG) in school of Railway Engineering (SRE) after your graduation from PhD program in Australia. Basically your expertise in the field of Electrical Transportation would be required for our ongoing research in this field.

2-
    To whom it may concern
    I know._! _______ _.! as an MSc graduate of ........ Engineering with great academic and research achievements.
    Considering his enthusiasm to research in Biomechanics and his wide and solid background in applied mechanics, finite element modeling, and design, I encouraged him to continue his education to a PhD degree to promote his academic and research capabilities and join our research team in the ......... for ..............
    Now, I am very grateful to realize that._! ___ __.!has got the admission and is going to do the PhD in a top-ranked university abroad, and look forward to seeing him soon, after finishing his education. We have a Research Faculty position for this gentleman available in our center that would be assigned upon his return .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد شهیدبهشتی_برق کنترل

سلام دوستان
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.
    نامه جاب آفر باید حتما از شرکتی که الان کار میکنم (بمدت 1 سال) باشه یا میشه از شرکتی که تا سال قبل کار میکردم (بمدت 3 سال) بگیرم؟ (با شرکت الان به مشکل خوردم و ترجیحم اینه که از شرکت دیگه ای بگیرم)
    اشکال داره از یه شرکتی که اصلا کار نکردم ولی زمینه کاریش مرتبط تره (و آشناست) نامه بگیرم ؟
    در کل مرتبط بودن
    تحصیلات و زمینه کاری شرکت چیز مهمیه؟ چون برق خوندم ولی برنامه نویسی اندروید میکنم
    (
    برای دکتری پذیرش گرفتم)

Junior Member

سلام
    ایا جاب افر از استادی که ریکام هم براموم نوشته مورد قبوله؟

دوستان با تجربه یک سوال
    میگم کسی که برای دکتری پذیرش گرفته اگه برای اثبات وابستگی به ایران بیاد جاب آفر ارائه بده این واسه افیسر قابل قبول هست با توجه به اینکه دکتری حداقل 4 یا 5 سال طول میشکه. پیش خودش نمیگه چطوری این مدت طولانی این متقاضی ویزا شغلش رو در ایران حفظ میکنه که بعدا برگرده و سرکارش بره
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soubasa نمایش پست ها
    دوستان با تجربه یک سوال
    میگم کسی که برای دکتری پذیرش گرفته اگه برای اثبات وابستگی به ایران بیاد جاب آفر ارائه بده این واسه افیسر قابل قبول هست با توجه به اینکه دکتری حداقل 4 یا 5 سال طول میشکه. پیش خودش نمیگه چطوری این مدت طولانی این متقاضی ویزا شغلش رو در ایران حفظ میکنه که بعدا برگرده و سرکارش بره
    سلام، من سال 2015 جاب آفر نداشتم، و مشکلی پیش نیامد، نوشتم که بعد از فارغ التحصیلی با مدرک دکتری از کانادا که خیلی معتبره قطعا توی یکی از دانشگاه های ایران می تونم استاد بشم. به جز من هم افراد دیگه ای رو می شناسم که جاب آفر نداشتن. جاب آفر جز مدارک الزامی به سفارت نیست.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

با سلام، من 17 سال دارم و پذیرش از کالج موسیقی گرفتم. به مدت 3 سال عضور ارکستر شهرم بودم. آیا داشتن job offer برای کسایی که پذیرش کالج دارن و سنشون کم هستش نیاز هست؟ و آیا اگر من از ارکستر نامه ای با محتوی زیر بگیرم منطقی و یا کمک کننده هستش در پروسه ی اخذ ویزا؟ (با توجه به اینکه اینجا بحث حقوق و دریافتی مطرح نیست و همچنین position پیشنهادی همان خواهد بود که قبلا در ارکستر داشتم.)<br>"نظر به تجربه ی همکاری قبلی با شما و پذیرش شما در کالج X مایلیم پس از اتمام تحصیل و بازگشت به ایران دوباره به ما ملحق شوید."