صفحه 11 از 52 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 512

موضوع: Job offer

پیش فرض پاسخ : job offer

نقل قول نوشته اصلی توسط انسان نمایش پست ها
    منظورتون اينه كه سند به نام خودتون نداريد يا كلا سند (به نام شدر و مادر) نداريد؟
    منظورم اینه که کلا سند (نه به نام خودم و نه به نام پدر و مادرم) ندارم. ممنون میشم به سوالم در مورد job offer پاسخ بدهید.

نقل قول نوشته اصلی توسط negar123 نمایش پست ها
    منظورم اینه که کلا سند (نه به نام خودم و نه به نام پدر و مادرم) ندارم. ممنون میشم به سوالم در مورد job offer پاسخ بدهید.
    منم مثل شما هستم و سند ندارم. البته شما چون فول فاند هستين خيلي از مشكلات گرفتن ويزاتون حل ميشه. بهتره job offer از يك شركت مرتبط با رشته باشه ولي در شرايطي كه ديگه چاره اي نيست ميشه روي شركت هاي ديگه هم حساب كرد. اگه از دانشگاهتون (يكي از استادا-بهتره مدير گروه باشه) يك job offer بگيرين بهتر ميتونه كمكتون كنه. اگه از اساتيد job offer گرفتيد نيازي نيست كه مهر بشه (چون اساتيد اين كارو نميكنن) و فقط كافيه امضا كنن و آدرس-سمت و email استاد در نامه باشه.
    ویرایش توسط انسان : April 1st, 2010 در ساعت 10:49 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط انسان نمایش پست ها
    منم مثل شما هستم و سند ندارم. البته شما چون فول فاند هستين خيلي از مشكلات گرفتن ويزاتون حل ميشه. بهتره job offer از يك شركت مرتبط با رشته باشه ولي در شرايطي كه ديگه چاره اي نيست ميشه روي شركت هاي ديگه هم حساب كرد. اگه از دانشگاهتون (يكي از استادا-بهتره مدير گروه باشه) يك job offer بگيرين بهتر ميتونه كمكتون كنه. اگه از اساتيد job offer گرفتيد نيازي نيست كه مهر بشه (چون اساتيد اين كارو نميكنن) و فقط كافيه امضا كنن و آدرس-سمت و email استاد در نامه باشه.
    ممنون. فکر کنم از استادم تو دانشگاه بتوانم یه نامه بگیرم. فقط اینکه توی این نامه دقیقا چی باید بنویسه؟ چون احتمالا به من میگه خودت بنویس من امضا کنم. همین که بگه خوشحال می شیم از همکاری ایشون در گروه تحقیقاتی دانشگاه بعد از PHD استفاده کنیم کافیه؟ کسی از بچه ها این کار را کرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط negar123 نمایش پست ها
    ممنون. فکر کنم از استادم تو دانشگاه بتوانم یه نامه بگیرم. فقط اینکه توی این نامه دقیقا چی باید بنویسه؟ چون احتمالا به من میگه خودت بنویس من امضا کنم. همین که بگه خوشحال می شیم از همکاری ایشون در گروه تحقیقاتی دانشگاه بعد از PHD استفاده کنیم کافیه؟ کسی از بچه ها این کار را کرده؟
    اول نامه مثل recommendation letter از شما تعريف كنه (از متن recommendation letter استفاده كنيد) در پاراگراف آخر بگه كه بعد از پايان دوره دكتراي شما در فلان دانشگاه به شما position خوبي در اين گروه تحقيقاتي داده خواهد شد. حتما روي سربرگ دانشگاه يا دپارتمان باشه و مشخصات و آدرس استادتون هم قيد بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid2020 نمایش پست ها
    والا من که فاند نداشتم ، ریجکتم کردن. گفتن شما که فاند نداری یعنی معدلت پایینه و نتونستی دانشگاه رو متقاعد کنی که بهت فاند بده. پس هم فاند نداری هم درست خوب نیست. حالا من معدلم 15.5 شده و طبق سیستم نمره دهی اونا میشه B . آزاد تهران مرکز هم درس خوندم. bank statement هم از حساب پدرم گرفتم که 50 تومن موجودیش بود و 90 تومن هم گردش کارش تو 4 ماه اخیر. دیگه نفهمیدم که باید چی ارائه می دادم که ندادم! این آقا چه جوی مجاب میشه؟ می شه یکی به من بگه؟
    خلاصه این قضیه باعث شد که من به این نتیجه برسم که بدون فاند، ویزا گرفتن اگر غیر ممکن نگیم ، بسیار مشکله!
    شما میشه بگی از کدوم دانشگاه پذیرش داشتی ؟

Junior Member

سلام. من دانشجوی سال آخر لیسانس مهندسی برقم. به نظر شما job offer از دانشگاه اگه بتونم جور کنم واسه officer منطقیه ؟ سوال دیگه اینکه job offer از یه شرکت تو شهرستان خوبه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mosiii نمایش پست ها
    سلام. من دانشجوی سال آخر لیسانس مهندسی برقم. به نظر شما job offer از دانشگاه اگه بتونم جور کنم واسه officer منطقیه ؟ سوال دیگه اینکه job offer از یه شرکت تو شهرستان خوبه ؟
    تجربه میگه محل شرکت مهم نیست!

Junior Member

Hello all... I don not have Fund for MAster Degree, and I need to know how can I use job offer while my brothers and I own a Company that is Active?? Will it be effective to show them a Job Offer from our company and telling them that I have a company in Iran?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid2020 نمایش پست ها
    والا من که فاند نداشتم ، ریجکتم کردن. گفتن شما که فاند نداری یعنی معدلت پایینه و نتونستی دانشگاه رو متقاعد کنی که بهت فاند بده. پس هم فاند نداری هم درست خوب نیست. حالا من معدلم 15.5 شده و طبق سیستم نمره دهی اونا میشه B . آزاد تهران مرکز هم درس خوندم. bank statement هم از حساب پدرم گرفتم که 50 تومن موجودیش بود و 90 تومن هم گردش کارش تو 4 ماه اخیر. دیگه نفهمیدم که باید چی ارائه می دادم که ندادم! این آقا چه جوی مجاب میشه؟ می شه یکی به من بگه؟
    خلاصه این قضیه باعث شد که من به این نتیجه برسم که بدون فاند، ویزا گرفتن اگر غیر ممکن نگیم ، بسیار مشکله!
    به نظر من باید اطلاعاتی از حساب خودت میدادی،مثلا حداقل نشون میدادی که 10 میلیون تومن تو حساب خودت داری،این کار رو کردی؟
    در ضمن باید رزومه و مدارک دیگه برای متقاعد کردنشون میدادی
    یا هم احتمال داره از دانشگاهی پذیرش داری که خیلی راحت به همه بدون فاند پذیرش میده

Junior Member

من میخوام از دانشگاه یه جاب افر بگیریم ولی دانشگاه میخواد تو نامش بنویسه که" ما میخواهیم بعد تموم کردن دکترای... استخداش کنیم" در حالی که من برا مستر پذیرش دارم،افیسر فکر نمیکنه که من میخوام اونجا بمونم و دکترا هم بخونم؟این موضوع باعث نمیشه که به من ویزا ندن؟