صفحه 15 از 52 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 512

موضوع: Job offer

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سیستم اطلاعات مکانی (GIS) از دانشگاه خواجه نصیرال

پیش فرض پاسخ : job offer

من و دوستانم یک شرکتی با مسئولیت محدود ثبت کردیم و میخوام مدارکش را با ترجمه تو مدارک سفارت بذارم. آیا به Job Offer هم نیازی هست یا اینکه با وجود ثبت شرکت مناسب نیست از جایی job offer داشته باشم (از اونجایی که مثلا قرار در شرکت خودم کار کنم). البته ما پروژه ای هم نگرفتیم و شرکت رزومه خاصی ندارد ولی فکر می کنم به عنوان tie گزینه خوبی باشد. ممنون می شم کمکم کنید.
    با سپاس

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط minoo.shahriar نمایش پست ها
    اصولا تعداد بسیار بالایی از آفرهایی که بعضیا برای خودشون میسازن، مشخصه که تبانی شده و ساختگیه.
    یک دوستی دارم من که در سفارت آمریکا در دوبی رفته بود برای ویزا.
    با آفیسر که صحبت می کرده بهش می گه می خای مدارک اضافه تر بیارم ؟
    آفیسر سفارت آمریکا بهش می گه شما ایرانی ها هر مدرکی که ما بخاهیم می تونید با جعل تبانی یا پارتی بسازید و برامون بیارید
    جالب اینجاست که آفیسر سفارت آمریکا به دوست من گفته بود اگه الان به بعد بگیم شرط گرفتن ویزا مالکیت کاخ سفید هست! تمام شما ایرانی ها هر کدومتون سند رسمی کاخ سفید که به نام خودتونم هست را برای ما می فرستید.

کلن تعداد بالای آفرهایی که توی مدارک می ذاریم مشخص می کنه که اصلا ارزشی ندارند. حداقل سعی کنید طبیعی باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsaamini نمایش پست ها
    من و دوستانم یک شرکتی با مسئولیت محدود ثبت کردیم و میخوام مدارکش را با ترجمه تو مدارک سفارت بذارم. آیا به Job Offer هم نیازی هست یا اینکه با وجود ثبت شرکت مناسب نیست از جایی job offer داشته باشم (از اونجایی که مثلا قرار در شرکت خودم کار کنم). البته ما پروژه ای هم نگرفتیم و شرکت رزومه خاصی ندارد ولی فکر می کنم به عنوان tie گزینه خوبی باشد. ممنون می شم کمکم کنید.
    با سپاس
    به نظر من اصلا این کار را نکنید. چون دردسر های خاص خودش را داره
    اگر شما شرکتی ثبت کرده باشید باید این مدارک را هم بفرستید .
    مدارک ثبتی شرکت ( که این مدارک را دارید مطمئنن)
    مدارک مالیاتی شرکت (آیا این مدرک را دارید؟)
    مدارک بیمه ای شرکت (آیا این مدرک را دارید؟)
    مدارک بیمه ای کارمندان شرکت (آیا این مدرک را دارید؟)

وقتی که این مدارک را ندارید یعنی شرکتی که ثبت کردید کار نکرده و شرکتی که کار نکرده اصولا نه می تونه برای tie گزینه خوبی باشه. ونه می تونه جای جاب آفر را براتون پر کنه

درضمن اگر مدارک ناقص بفرستید ازتون درخواست تکمیل مدارک را می کنند . و بعد از اینکه ای میل درخواست تکمیل مدارک را گرفتید باتوجه به اینکه مدرکی برای تکمیل ندارید مشکل ایجاد می شه

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology- University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedarbozorg نمایش پست ها
    به نظر من اصلا این کار را نکنید. چون دردسر های خاص خودش را داره
    اگر شما شرکتی ثبت کرده باشید باید این مدارک را هم بفرستید .
    مدارک ثبتی شرکت ( که این مدارک را دارید مطمئنن)
    مدارک مالیاتی شرکت (آیا این مدرک را دارید؟)
    مدارک بیمه ای شرکت (آیا این مدرک را دارید؟)
    مدارک بیمه ای کارمندان شرکت (آیا این مدرک را دارید؟)

وقتی که این مدارک را ندارید یعنی شرکتی که ثبت کردید کار نکرده و شرکتی که کار نکرده اصولا نه می تونه برای tie گزینه خوبی باشه. ونه می تونه جای جاب آفر را براتون پر کنه

درضمن اگر مدارک ناقص بفرستید ازتون درخواست تکمیل مدارک را می کنند . و بعد از اینکه ای میل درخواست تکمیل مدارک را گرفتید باتوجه به اینکه مدرکی برای تکمیل ندارید مشکل ایجاد می شه
    موارید که شما ذکر میکنید شامل مدارک مالیاتی و .... برای زمانی هست که شما از شرکتتون برای اثبات تمکین مالی استفاده میکنید نه tie!
    من دیدم افرادی که از شرکت های ثبت شدشون به عنوان tieاستفاده کردند، در واقع هم tie، هم letter of employment و هم job offer، هیچ مدرکی هم جر مدارک ثبتی شرکت نگذاشتند. هیچ اشکالی هم پیش نمیاره. برای همچین چیزی به خصوص چون نیت نشان دادن درامد نیست بلکه نشون دادن موقغیت شغلی هست، درخواست مدرک اضافه نمیکنند دوست من! حداقل در مواردی که من دیدم نخواستند.
    Do not be afraid of tomorrow; for God is already there

نقل قول نوشته اصلی توسط setareh21 نمایش پست ها
    موارید که شما ذکر میکنید شامل مدارک مالیاتی و .... برای زمانی هست که شما از شرکتتون برای اثبات تمکین مالی استفاده میکنید نه tie!
    من دیدم افرادی که از شرکت های ثبت شدشون به عنوان tieاستفاده کردند، در واقع هم tie، هم letter of employment و هم job offer، هیچ مدرکی هم جر مدارک ثبتی شرکت نگذاشتند. هیچ اشکالی هم پیش نمیاره. برای همچین چیزی به خصوص چون نیت نشان دادن درامد نیست بلکه نشون دادن موقغیت شغلی هست، درخواست مدرک اضافه نمیکنند دوست من! حداقل در مواردی که من دیدم نخواستند.
    توی مباحث شرکت ها. یک شرکت به دو دسته می شه:
    فعال و غیر فعال

حالا حرف من اینه. وقتی ما با ارائه ندادن مدارک مالی یا بیمه ای و یا حتی نمونه قرارداد شرکت می گیم که ما یک شرکت غیر فعال داریم که کاری هم باهاش نمی کنیم آیا این می تونه یک tie محسوب بشه؟
    ببینید. من دو سال پیش برای همین tie لعنتی یک شرکت ثبت کردم. توی این دو سال هر وقت خواستم جای دیگه هم از بودن این شرکت استفاده کنم سریع بهم گفتند اگر شرکتت فعاله مدارک مالیاتی ، تسویه حسابهای بیمه یا نمونه قراردادتون را بیار. اگر هم شرکتت فعال نیست که انگار نداریش!
    درضمن اگر ما بخواهیم از شرکتمون برای اثبات تمکین مالی استفاده کنیم که باید صورت وضعیت ها، صورت های مالی، گردش حساب شرکت و یا موارد دیگه ای استفاده کنیم که بگیم شرکتمون امکان اسپانسر شدن ما را داره. چون صرف بودن یک شرکت دلیل بر پولدار بودن اون شرکت که نیست.

اینها همه نظراتی بود که به ذهن من رسید.

حالا اگه شما نمونه ای داشتین که با همین شرایط (یعنی یک شرکت کاغذی که غیر فعال هست) بعنوان tie استفاده شده و job offer هم از همین شرکت ارائه شده و مشکلی پیش نیومده خب دوستان انجام بدن

من شخصا به همون دلایل بالا مدارک شرکتم را نفرستادم.

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology- University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedarbozorg نمایش پست ها
    توی مباحث شرکت ها. یک شرکت به دو دسته می شه:
    فعال و غیر فعال

حالا حرف من اینه. وقتی ما با ارائه ندادن مدارک مالی یا بیمه ای و یا حتی نمونه قرارداد شرکت می گیم که ما یک شرکت غیر فعال داریم که کاری هم باهاش نمی کنیم آیا این می تونه یک tie محسوب بشه؟
    ببینید. من دو سال پیش برای همین tie لعنتی یک شرکت ثبت کردم. توی این دو سال هر وقت خواستم جای دیگه هم از بودن این شرکت استفاده کنم سریع بهم گفتند اگر شرکتت فعاله مدارک مالیاتی ، تسویه حسابهای بیمه یا نمونه قراردادتون را بیار. اگر هم شرکتت فعال نیست که انگار نداریش!
    درضمن اگر ما بخواهیم از شرکتمون برای اثبات تمکین مالی استفاده کنیم که باید صورت وضعیت ها، صورت های مالی، گردش حساب شرکت و یا موارد دیگه ای استفاده کنیم که بگیم شرکتمون امکان اسپانسر شدن ما را داره. چون صرف بودن یک شرکت دلیل بر پولدار بودن اون شرکت که نیست.

اینها همه نظراتی بود که به ذهن من رسید.

حالا اگه شما نمونه ای داشتین که با همین شرایط (یعنی یک شرکت کاغذی که غیر فعال هست) بعنوان tie استفاده شده و job offer هم از همین شرکت ارائه شده و مشکلی پیش نیومده خب دوستان انجام بدن

من شخصا به همون دلایل بالا مدارک شرکتم را نفرستادم.
    میشه بپرسم بطور مشخص چه سفارتی به شما گفت نمیتونید به عنوان tie از شرکت ثبت شدنتون استفاده کنید؟ دقت دارید که ما داریم راجع به ویزای دانشجویی کانادا صحبت میکنیم، شما قبلا برای ویزای دانشجویی کانادا اقدام کرده بودید؟ این تجربه دوساله شما از کجا میاد؟ من عرض کردم مدارک مالیاتی و .... برای استفاده از شرکت برای اثبات تمکین مالی لازمه!! این مطلب خیلی واضح در راهنمای فارسی سفارت در تهران اومده بود و اگر باز هم دقت بفرمائید خودم شخصا در این پست این مطالب و به جز آوردم
    پس لطفا دو بحث tie و job offer رو با بحث مالی قاطی نکنید... داشتن بک شرکت ثبت شده حداقل فایدش اینه که شما وقتی برگردید میتونید شرکت رو فعال کنید... این یعنی شما موقعیت کار دارید موقع برگشت..شرکت دارید که قانونا ثبت شده و میتونید باهاش کار کنید... حالا اگر الان درامد هم نداشته باشه، پتانسل اینو داره که در برگشت شما درامد زا بشه... یعنی شما انگیزه برگشت دارید...
    Do not be afraid of tomorrow; for God is already there

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

سلام دوستان

من احتیاج خیلی فوری به یک نمونه گواهی Job Offer دارم ک نشون بده شرکتی ک Sponsor من هست قصد داره بعد از اتمام درس من, من را استخدام کنه. در واقع میخام نشون بدم ک دلیله اینکه من را حمایته مالی میکنه اینه ک قرار است من بعد از اتمام درس در اون شرکت استخدام بشم.
    ۲) چند نمونه گواهی ی ضمانت مالی محضری ب انگلیسی، آخه Sponsor من در دوبی هست و باید واسش یک Draft اولیه بفرستم تا بتونه واسم این گواهی رو بگیره از Court.

خیلی ممنون ک کمک میکنید دوستان///

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirLM نمایش پست ها
    سلام دوستان

من احتیاج خیلی فوری به یک نمونه گواهی Job Offer دارم ک نشون بده شرکتی ک Sponsor من هست قصد داره بعد از اتمام درس من, من را استخدام کنه. در واقع میخام نشون بدم ک دلیله اینکه من را حمایته مالی میکنه اینه ک قرار است من بعد از اتمام درس در اون شرکت استخدام بشم.
    ۲) چند نمونه گواهی ی ضمانت مالی محضری ب انگلیسی، آخه Sponsor من در دوبی هست و باید واسش یک Draft اولیه بفرستم تا بتونه واسم این گواهی رو بگیره از Court.

خیلی ممنون ک کمک میکنید دوستان///
    1- این رو خود شرکته باید بنویسه، میتونه بگه چون ایشون خیلی آدم زرنگ و باهوش و ... هست و بودن ایشون برای شرکت ما خیلی باعث پیشرفت میشه و ... ما بسیار خوشحال میشیم که ایشون بعد از تموم کردن درسشون دوباره بیاد اینجا کار کنه.
    2- از یه محضر میتونی بگیری همشون دارند نمونه فرم تعهد رو.
    موفق باشی
    تلاش، قهرمان سازه

ممنون از پاسختون

اما همونطور ک گفتم، س من ایران نیست پس محضری هم وجود نداره ک همچین نمونه ای داشته باشه. ممنون میشم اگه نمونه انگلیسی ضمانت نمی محضری رو واسم ارسال کنید.

با سپاس

Senior Member ali.mm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آموزش ریاضیات- Laval university-Quebec City

نقل قول نوشته اصلی توسط setareh21 نمایش پست ها
    میشه بپرسم بطور مشخص چه سفارتی به شما گفت نمیتونید به عنوان tie از شرکت ثبت شدنتون استفاده کنید؟ دقت دارید که ما داریم راجع به ویزای دانشجویی کانادا صحبت میکنیم، شما قبلا برای ویزای دانشجویی کانادا اقدام کرده بودید؟ این تجربه دوساله شما از کجا میاد؟ من عرض کردم مدارک مالیاتی و .... برای استفاده از شرکت برای اثبات تمکین مالی لازمه!! این مطلب خیلی واضح در راهنمای فارسی سفارت در تهران اومده بود و اگر باز هم دقت بفرمائید خودم شخصا در این پست این مطالب و به جز آوردم
    پس لطفا دو بحث tie و job offer رو با بحث مالی قاطی نکنید... داشتن بک شرکت ثبت شده حداقل فایدش اینه که شما وقتی برگردید میتونید شرکت رو فعال کنید... این یعنی شما موقعیت کار دارید موقع برگشت..شرکت دارید که قانونا ثبت شده و میتونید باهاش کار کنید... حالا اگر الان درامد هم نداشته باشه، پتانسل اینو داره که در برگشت شما درامد زا بشه... یعنی شما انگیزه برگشت دارید...
    متاسفانه ستاره عزیز جوری صحبت میکنه که انگار آفیسر یه ببو گلابیه و هر چی بهش بگید و با کمال میل قبول میکنه.نه عزیز من.اون آدم شصت تا مثل مارو میبره سر چشمه و تشنه بر میگردونه. با 4 تا مورد هم نمیشه نظر کلی داد.تمام دنیا از دوز و کلک بازی ما خبر دارن.پتانسیل خفته یک شرکت اسمی رو هیچ آدم عاقلی بهش ارزش نمیده.فک کردین ما خیلی زرنگیم و اونا خیلی احمق؟ کی میگه اینکه وقتی برگشتی اگه یه شرکت داشتی بدردت میخوره؟ میخوای باهاش چه کنی؟ ثبت شرکت که 3 روزم کار نمیبره.اگه کسی اینجوری قبول شده برید دنبال دلایل عقلی قبولیش بگردید.نه یه شرکت که همه میتونن داشته باشنش.
    موفق ترین انسانها کسانی هستند که با آرامش مدیریت و به سرعت عمل میکنند.