صفحه 4 از 52 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 512

موضوع: Job offer

Junior Member

پیش فرض پاسخ : job offer

میشه job offer رو برای سفارت آمریکا از شرکتی در یک کشور ثالث برد؟ مثلا من job offer رو از یک شرکت خصوصی در قطر ببرم که اونها نیاز دارن؟ اثر ش چطوره؟ کسی تجره به ای داره؟
    ممنون

Junior Member

یک سوال دیگه
    بنظرتون داشتن job offer از یک سازمان دولتی (غیر سیاسی و نظامی) شبیه وزارت راه و ترابری چطوره؟ به نظرتون چون دولتیه ممکنه جالب نباشه؟
    ممنون

Junior Member

job offer میشه از یه شرکت خصوصی که توش کار نکردیم باشه؟ از یه نفر شنیدم فیش حقوقی و بیمه و ... میخواد! مگه قرار نیست بگه خوشحال میشیم با ما کار کنه؟ مثلاً بگه یه مدت با ما همکاری داشته، دوست داریم رسمی به ما بپیونده. اشکالی نداره یه همچین چیزی؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Shami
    job offer میشه از یه شرکت خصوصی که توش کار نکردیم باشه؟ از یه نفر شنیدم فیش حقوقی و بیمه و ... میخواد! مگه قرار نیست بگه خوشحال میشیم با ما کار کنه؟ مثلاً بگه یه مدت با ما همکاری داشته، دوست داریم رسمی به ما بپیونده. اشکالی نداره یه همچین چیزی؟
    من دقيقاً همين كار رو كردم و ويزا هم گرفتم. البته job offer توي مداركي كه دست آفيسر دادم آخري بود و حتّي نگاه هم بهش نكرد. تو نامه ي من استادم نوشته بود كه من باهاش كار كردم (البته نه توي اون شركت) و تمايل داره بعد از فارغ التحصيليم توي شركتش كار كنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Western University, Canada

ایا job offer را میشه خود شرکت مربوطه به انگلیسی بنویسه(با سربرگ فارسی) که نیازی به ترجمه نباشه یا اینکه باید فارسی باشه و دارلترجمه ترجمه کنه؟

شدن که می‌شه ولی سربرگ فارسی با متن انگلیسی یهجوری این حس رو منتقل می کنه که اون شرکت زیاد قبلا این کارو نکرده و شما خفتشون کردی که این کارو بکنن. اگر بدی دارالترجمه ترجمه کنه و فارسیش رو هم بدی یکم قشنگ تره.

سلام،
    کسی یه نمونه job offer داره که بتونه اینجا share کنه؟ میخوام یه فرمت کلی ازش دستم بیاد فقط.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط jafari
    میشه job offer رو برای سفارت آمریکا از شرکتی در یک کشور ثالث برد؟ مثلا من job offer رو از یک شرکت خصوصی در قطر ببرم که اونها نیاز دارن؟ اثر ش چطوره؟ کسی تجره به ای داره؟
    ممنون
    در این مورد تجربه که ندارم اما job offer قراره نشون دهنده tie شما به وطن خودتون باشه نه به قطر!
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

من قراره PhD بخونم درحالیکه جاب آفرم از شرکتیه که توش کار میکنم و اصلنم تحقیقاتی نیست....بنظر شما این وجهه خوبی نداره؟؟؟ آخه من جاب آفر تحقیقاتی از کجا بیارم؟؟؟ >

if you have no more options, that is better than nothing
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است