صفحه 13 از 101 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1004

موضوع: چگونگی پذیرش دکترا، پست دكترا و فلوشيپ در دانشگاههاي آلمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکتری در آلمان

سلام به همگی
    من می خوام برای دکتری رشته مخابرات آلمان اقدام کنم. شنیدم که دانشگاه های آلمان به دانشجوهای دکتری حقوق می دن. اگه کسی جزئیاتش رو می دونه بهم بگه. و اینکه کلا قضیه فاند تو آلمان چجوریه؟

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tebbi نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من می خوام برای دکتری رشته مخابرات آلمان اقدام کنم. شنیدم که دانشگاه های آلمان به دانشجوهای دکتری حقوق می دن. اگه کسی جزئیاتش رو می دونه بهم بگه. و اینکه کلا قضیه فاند تو آلمان چجوریه؟
    قضیه حقوق یا Paid Position در خیلی کشورها هست ولی این قضیه مربوط به همه دانشگاهها نیست ! بسته به بودجه دانشگاه ممکن است Paid Position ارائه شود یا نشود. ولی بزرگترین موسسه ای که در آلمان فاند ارائه می کند DAAD هست. بهتره برای فاند از تمام مراکز اقدام کنید.

Junior Member

سلام
    من ارشد طراحی و برنامه ریزی شهری دارم
    معدل لیسانس 14.2
    معدل فوق 17.9
    تافل 96
    به نظرتون چه طور می تونم از آلمان بورس بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elham251 نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد طراحی و برنامه ریزی شهری دارم
    معدل لیسانس 14.2
    معدل فوق 17.9
    تافل 96
    به نظرتون چه طور می تونم از آلمان بورس بگیرم؟
    بهترین راه پیدا کردن استاد و اپلای از این طریق هست. اکثرا استادها اگر به رزومه و پروپزال متقاضی علاقه نشان دهند در زمینه پذیرش و کمک هزینه یا حقوق کمک خواهند کرد.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Keiva نمایش پست ها
    سلام تبریک میگم و یه سوال داشتم، ارتباط اینکه دانشگاه مقطع فوق، دکتری داشته باشه یا نه، با لغو پذیرش دکتری و ندادن اون چیه؟
    دلیلش رو به من هم نگفت؛ فقط گفت دانشگاهی که الآن میخونی اگر نداشته باشه دکتری، قبولت نمیکنیم

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط kittleboy نمایش پست ها
    دلیلش رو به من هم نگفت؛ فقط گفت دانشگاهی که الآن میخونی اگر نداشته باشه دکتری، قبولت نمیکنیم
    من از چند نفر دیگه هم شنیدم که اساتید المانی رو این قضیه به شدت حساس هستند و اگر هم بعد از پذیرش متوجه بشن که دانشجوی دکتراشون بهشون دروغ گفته اونو اخراج میکنن! دلیل این کار و این همه حساسیت چیه؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Junior Member

سلام. من کارشناسی معدل 13.6 (آزاد) و ارشد 15 (سراسری) با دو تا isi دارم. شانس پذیرش با بورس چقدر دارم؟ ممنون. رشته فیزیک حالت جامد خوندم.

نقل قول نوشته اصلی توسط 8803374 نمایش پست ها
    سلام. من کارشناسی معدل 13.6 (آزاد) و ارشد 15 (سراسری) با دو تا isi دارم. شانس پذیرش با بورس چقدر دارم؟ ممنون. رشته فیزیک حالت جامد خوندم.
    معدلتون برای بورس زیاد جالب نیست ! ولی شاید بشه برای PHD پذیرش بگیرید !

با سلام
    لیسانس مهندسی عمران با معدل 14.31 و فوق لیسانس MBA با معدل 17.5
    یک مقاله ISI و تافل 98 و قصد ادامه تحصیل در آلمان در رشته مدیریت با گرایش "Public Administration" یا "Human Resources Management" و یا گرایش های مشابه رو دارم
    اما در سایت http://www.daad.de که جستجو می کنم در مقطع PHD دوره ای پیدا نمی کنم
    می خواستم دوستان درباره دانشگاههای آلمانی ارائه دهنده دوره های مدیریت در مقطع دکترا منو راهنمایی کنند
    با تشکر

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط perfectmahyar نمایش پست ها
    با سلام
    لیسانس مهندسی عمران با معدل 14.31 و فوق لیسانس MBA با معدل 17.5
    یک مقاله ISI و تافل 98 و قصد ادامه تحصیل در آلمان در رشته مدیریت با گرایش "Public Administration" یا "Human Resources Management" و یا گرایش های مشابه رو دارم
    اما در سایت http://www.daad.de که جستجو می کنم در مقطع PHD دوره ای پیدا نمی کنم
    می خواستم دوستان درباره دانشگاههای آلمانی ارائه دهنده دوره های مدیریت در مقطع دکترا منو راهنمایی کنند
    با تشکر
    برای پی اچ دی نباید توی سایت دااد بگردین اصلا کامل نیست. باید سایت تک تک انشگاها رو چک کنید و به تک تک استادایی که حیطه ی کاریشون بهتون میخوره ایمیل بزنید و بگیند که شما کی هستید به چی علاقه مندید چرا می خواید با این استاد کار کنید و ریسرچ پلنتون چی هست و در نهایت بپرسید که آیا پوزیشن خالی داره اون استاد یا نه. دانشگاها هم اگه داشته باشن پوزیشن پی اچ دی، توی سایت اصلی دانشگاه یا صفحه ی دانشکده مربوطه آگهی می ذارن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)