صفحه 14 از 101 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1004

موضوع: چگونگی پذیرش دکترا، پست دكترا و فلوشيپ در دانشگاههاي آلمان

پیش فرض پاسخ : دکتری در آلمان

آیا با داشتن فوق لیسانس از FH ها و HS ها میتوان امیدی به پذیرش PHD از دانشگاه های معتبر داشت؟
    یکی از دوستان در پست های بالا گفته اگر دانشگاهی که فوق خوندی دکترا نداشته باشه قبول نمیکنند دانشگاه های دیگه ، FH ها هم که معمولا دکتری ندارند؟
    هیچ وقت به پایان نیندیش، بگذار تا پایان مانند آغاز تو را غافلگیر کند. " دکتر علی شریعتی"

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط amir13842010 نمایش پست ها
    آیا با داشتن فوق لیسانس از FH ها و HS ها میتوان امیدی به پذیرش PHD از دانشگاه های معتبر داشت؟
    یکی از دوستان در پست های بالا گفته اگر دانشگاهی که فوق خوندی دکترا نداشته باشه قبول نمیکنند دانشگاه های دیگه ، FH ها هم که معمولا دکتری ندارند؟

پیشنهاد می کنم اگر قصد خوندن PhD دارید، قید FH , HS رو بزنید.

موفق باشید

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    برای پی اچ دی نباید توی سایت دااد بگردین اصلا کامل نیست. باید سایت تک تک انشگاها رو چک کنید و به تک تک استادایی که حیطه ی کاریشون بهتون میخوره ایمیل بزنید و بگیند که شما کی هستید به چی علاقه مندید چرا می خواید با این استاد کار کنید و ریسرچ پلنتون چی هست و در نهایت بپرسید که آیا پوزیشن خالی داره اون استاد یا نه. دانشگاها هم اگه داشته باشن پوزیشن پی اچ دی، توی سایت اصلی دانشگاه یا صفحه ی دانشکده مربوطه آگهی می ذارن
    تشکر از راهنمایی شما

Senior Member mas0o0ud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

سلام دوستان
    دوستان میخواستم ببینم با این شرایط میتونم پذیرش با فاند بگیرم
    لیسانس عمران از دانشگاه ازاد تبریز 12.30
    فوق سازه از دانشگاه ازاد تبریز17.50
    تافل 90

1مقاله ISI

ایا شانسی دارم

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mas0o0ud نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوستان میخواستم ببینم با این شرایط میتونم پذیرش با فاند بگیرم
    لیسانس عمران از دانشگاه ازاد تبریز 12.30
    فوق سازه از دانشگاه ازاد تبریز17.50
    تافل 90

1مقاله ISI

ایا شانسی دارم
    معدل لیسانستون پایینه ولی اگه رزومه رو به پیشرفتی داشته باشید می تونید این مشکل رو بپوشونید. برای پذیرش PHD مهمترین مسئله این هست که استادی پیدا کنید که رزومه و پروپزال شما را بپسنده !

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

سلام دوستان من

از دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم که پاسخ بدید .

پدر من ۵۰ ساله هستش و فوق لیسانس مکانیک شاخه ی تبدیل انرژی داره و قصد داره که برای دکترا از کشور آلمان پذیرش بگیره ، از من درخواست کرد که از شما بپرسم چقدر شانس داره برای اپلای و اگر ممکنه رزومه ش رو عزیزان یک ارزیابی کنند لطفا

معدل فوق لیسانسشون بین ۱۵ تا ۱۶ بوده
    معدل لیسانسشون بین ۱۶ تا ۱۶/۳۰ بوده
    عنوانه پایان نامه ی فوق لیسانس : شبیه سازی کامپیوتری نشر مواد آلوده کننده در مکان‌های بسته

در دوره ی لیسانس شون روی حرکت آب و بخار در لوله‌های بویلر ( مادّه ی ۲ فازی ) هم کار کردند
    سابقه‌ ی کاری : حدود ۱۵ سال نصب و راه اندازی نیروگاه‌های برق و پالایشگاه‌های گازی (۷-۸ نیروگاه و پالایشگاه ) در شهر‌های مختلف ایران مثل مراغه ، اراک ، ایلام ، اصفهان و ...
    نمره ی زبان : هنوز امتحان ندادند ولی‌ اگر بدند راحت ۷ تافل رو میتونند بگیرند

ایشون مدرک تخصصی مدیریتی PMP ( Project management process ) c رو هم دارند

همینطور نظرتون رو در خصوص گرفتن فاند بفرمایید , و اینکه اگر آشنایی دارید ، کدامیک از دانشگاه‌های آلمان رو مناسب تر میدونید(ترجیحا دانشگاه‌های تاپ تر آلمان) ؟ و همینطور توصیه‌های کلیتون رو بفرمایید . با تشکر فراوان
    ویرایش توسط Kiyaarash : February 21st, 2012 در ساعت 12:40 PM

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiyaarash نمایش پست ها
    سلام دوستان من

از دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم که پاسخ بدید .

پدر من ۵۰ ساله هستش و فوق لیسانس مکانیک شاخه ی تبدیل انرژی داره و قصد داره که برای دکترا از کشور آلمان پذیرش بگیره ، از من درخواست کرد که از شما بپرسم چقدر شانس داره برای اپلای و اگر ممکنه رزومه ش رو عزیزان یک ارزیابی کنند لطفا

معدل فوق لیسانسشون بین ۱۵ تا ۱۶ بوده
    معدل لیسانسشون بین ۱۶ تا ۱۶/۳۰ بوده
    عنوانه پایان نامه ی فوق لیسانس : شبیه سازی کامپیوتری نشر مواد آلوده کننده در مکان‌های بسته

در دوره ی لیسانس شون روی حرکت آب و بخار در لوله‌های بویلر ( مادّه ی ۲ فازی ) هم کار کردند
    سابقه‌ ی کاری : حدود ۱۵ سال نصب و راه اندازی نیروگاه‌های برق و پالایشگاه‌های گازی (۷-۸ نیروگاه و پالایشگاه ) در شهر‌های مختلف ایران مثل مراغه ، اراک ، ایلام ، اصفهان و ...
    نمره ی زبان : هنوز امتحان ندادند ولی‌ اگر بدند راحت ۷ تافل رو میتونند بگیرند

ایشون مدرک تخصصی مدیریتی PMP ( Project management process ) c رو هم دارند

همینطور نظرتون رو در خصوص گرفتن فاند بفرمایید , و اینکه اگر آشنایی دارید ، کدامیک از دانشگاه‌های آلمان رو مناسب تر میدونید(ترجیحا دانشگاه‌های تاپ تر آلمان) ؟ و همینطور توصیه‌های کلیتون رو بفرمایید . با تشکر فراوان
    معدل فوق ایشان یکم کم هست ولی دانشگاهها برای دکتری همیشه رزومه کلی را در نظر می گیرند ! ولی تنها مشکل این هست که بعضی دانشگاهها ماکزیمم سن برای اپلای در نظر می گیرند و باید اول ببینید که آیا دانشگاه این ماکزیمم را داره یا نه ! بعد پروپزال خیلی مهمه که یک موضوع به روز باشه ! مهمتر از همه اینکه توضیح بدهند چرا تصمیم گرفتند بعد از این مدت وقفه دوباره ادامه تحصیل بدهند ! در مورد دانشگاهها باید خیلی بگردید در سایت دانشگاهها و استاد پیدا کنید. ولی بعضی دانشگاه ها در DAAD.de هم برای دکتری تبلیغ می کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    پیشنهاد می کنم اگر قصد خوندن PhD دارید، قید FH , HS رو بزنید.

موفق باشید
    خیلی ممنون بابت جوابی که دادید
    اما من از چند تا FH و HS این موضوع را پرسیدم و همه متفق القول گفتند با توجه به اینکه پذیرش Phd بستگی به استاد داره براحتی میتونید پذیرش دکترا بگیرید با مدرک ما، فقط ما خودمون دکترا نداریم و لی Universitat ها محدودیتی برای این کار یعنی پذیرش کسائی که در FH و HS خوندند ، ندارند...
    ممنون میشم اگر بیشتر راهنمایی کنید؟
    هیچ وقت به پایان نیندیش، بگذار تا پایان مانند آغاز تو را غافلگیر کند. " دکتر علی شریعتی"

سلام دوستان
    من برای دکتری دارم اپلای می کنم اما نمیدونم هر چی به استادهای ایمیل می زنم متاسفانه هنوز نتونستم کسی رو پیدا کنم. نمیدونم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید. در زیر شرایطم رو آوردم:
    معدل فوق لیسانس 15.63 و لیسانس 14
    مقاله 2 تا ISI
    1 Accepted
    چند مقاله ارائه شده در کنفرانس های داخلی
    Ielts 6.5
    7 سال سابقه کاری مرتبط
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط masume_mk نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دکتری دارم اپلای می کنم اما نمیدونم هر چی به استادهای ایمیل می زنم متاسفانه هنوز نتونستم کسی رو پیدا کنم. نمیدونم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید. در زیر شرایطم رو آوردم:
    معدل فوق لیسانس 15.63 و لیسانس 14
    مقاله 2 تا ISI
    1 Accepted
    چند مقاله ارائه شده در کنفرانس های داخلی
    Ielts 6.5
    7 سال سابقه کاری مرتبط
    ممنون
    اگه منظورتون اینه که کلا جواب نمی دن، باید بگم به تعداد زیادی باید ایمیل بزنید. اگه میگن دانشجو نمی خوایم، بازم باید زیاد ایمیل بزنید! حتما ریسرچ پلنتون رو هم برای استادی که ایمیل می زنید ایمیل کنید و سعی کنید روی موضوعات روز ریسرچ پلن بدید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)