صفحه 16 از 101 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1004

موضوع: چگونگی پذیرش دکترا، پست دكترا و فلوشيپ در دانشگاههاي آلمان

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : دکتری در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط sorkhpost1357 نمایش پست ها
    یه سوال دارم دوستان
    من آیلتس 6 دارم برای دکترا اگه دانشگاه بگه 6 کافیه سفارت می تونه ایراد بگیره و از من بالاتر بخواد؟
    سفارت دقیقا مدارکی رو از شما میخواد که توی نامه ی پذیرشتون قید شده. یعنی اگه اونجا قید شده آیلتس 6 سفارت هم همون رو میخواد. ولی برای دکترا معمولا دانشگاه بالاتر میخواد.

سلام دوستان
    میخواستم نظرتون رو راجع به شرکتهای اعزام دانشجو بپرسم میخواستم کسی در مورد شرکت شریف راهبرد نوین اطلاع داره؟ آیا شرکت معتبری هست؟ چطور میشه از اعتبارش مطمئن شد؟
    ممنون

دوستان عزیز راهنمایی کنن
    همراه دانشجوی دکترا باید مدرک زبان آلمانی داشته باشه؟

دوستان عزیز راهنمایی کنن
    همراه دانشجوی دکترا باید مدرک زبان آلمانی داشته باشه؟
    من اینو از اطلاعات پرسیدم 3 4 ماه پیش. گفت که بله باید سطح زبان آلمانی پایه رو داشته باشن.اما نمی دونم چقدر رو این قضیه جدی هستند. شاید بشه با گواهی ثبت نام تو یه کلاس زبان اونجا بشه کاریش کرد. باز هم برای اطمینان برین بپرسین از سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    من اینو از اطلاعات پرسیدم 3 4 ماه پیش. گفت که بله باید سطح زبان آلمانی پایه رو داشته باشن.اما نمی دونم چقدر رو این قضیه جدی هستند. شاید بشه با گواهی ثبت نام تو یه کلاس زبان اونجا بشه کاریش کرد. باز هم برای اطمینان برین بپرسین از سفارت
    ممنونم دوست عزیز . سطح پایه زبان آلمانی همون 500 ساعت میشه ؟ اگر گواهی ثبت نام توی دوره زبان ببریم کفایت می کنه؟ من متاسفانه ایران نیستم که از سفارت بپرسم کسی از دوستان می تونه یه کمک بکنه جواب سوال من رو دقیق بده. ممنون میشم

ApplyAbroad Superstar

ممنونم دوست عزیز . سطح پایه زبان آلمانی همون 500 ساعت میشه ؟ اگر گواهی ثبت نام توی دوره زبان ببریم کفایت می کنه؟ من متاسفانه ایران نیستم که از سفارت بپرسم کسی از دوستان می تونه یه کمک بکنه جواب سوال من رو دقیق بده. ممنون میشم
    من یکی رو میشناسم که همسرش دانشجوی دکترا هست توی آلمان و خودش به عنوان همراه اومده، ایشون که مدرک A1 ازشون خواستن (البته مال امسال نیستا)

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    من یکی رو میشناسم که همسرش دانشجوی دکترا هست توی آلمان و خودش به عنوان همراه اومده، ایشون که مدرک A1 ازشون خواستن (البته مال امسال نیستا)
    معادل چند ساعت زبان آلمانی است؟A1

سلام
    بنده سایت DAAD رو مطالعه کردم . برای رشته خودم که فوق لیسانس Mechanical Engineering .General هست,search کردم,اما متاسفانه برای پذیرش در مقطع Doctoral Degrees ,هیچ دانشگاهی رو نتونستم پیدا کنم.از دوستان هر کسی اطلاعاتی در رابطه با این موضوع داره,لطفاً بهم بگه و در صورت امکان لینکشم بزاره.
    خیلی ممنون.

سلام
    خیلی از دانشگاههای آلمان phd برای رشته mechanical engineering دارند . من خودم هم واسه phd پذیرش گرفتم . دانشگاههایی مثل hannover , Munchen , Achen , ... همه دکترا دارند . شما در سایت وقتی search می کنید زمینه کاری یا گرایشی از مهندسی مکانیک را که می خواهید رو مشخص کنید همه دپارتمانهایی رو که mechanical engineering دارند رو نشان می ده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hashemvand نمایش پست ها
    سلام n
    بنده سایت DAAD رو مطالعه کردم . برای رشته خودم که فوق لیسانس Mechanical Engineering .General هست,search کردم,اما متاسفانه برای پذیرش در مقطع Doctoral Degrees ,هیچ دانشگاهی رو نتونستم پیدا کنم.از دوستان هر کسی اطلاعاتی در رابطه با این موضوع داره,لطفاً بهم بگه و در صورت امکان لینکشم بزاره.
    خیلی ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط masume_mk نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم نظرتون رو راجع به شرکتهای اعزام دانشجو بپرسم میخواستم کسی در مورد شرکت شریف راهبرد نوین اطلاع داره؟ آیا شرکت معتبری هست؟ چطور میشه از اعتبارش مطمئن شد؟
    ممنون
    فهرست موسسات مجاز ارائه خدمات برای تحصیل در خارج از کشور

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)