صفحه 5 از 101 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1004

موضوع: چگونگی پذیرش دکترا، پست دكترا و فلوشيپ در دانشگاههاي آلمان

Member moshel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering

پیش فرض پاسخ : دکترا در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad6363 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    راستش من هم به دنبال موقعیت دکترای کامپیوتر هستم، معدل لیسانسم 17.1 و ارشد 18.37 (بدون پایننامه، هنوز دفاع نکردم) از دانشگاه آزاد قزوین هست یک مقاله ژورنال خارجی، دو کنفرانس داخلی و احتمالا تا دفاع یک ISI سابمیت می کنم. زبان رو هم تا قبل عید آیلتس 6.5 رو میتونم بگیرم. می خوام بدونم شانسی برای پذیرش دکترا کامپیوتر در آلمان دارم یا خیر؟
    با فاند یا بدون فاند خیلی مهم نیست ولی اگه شانس پذیرشم بالای 80 درصد باشه (هر دانشگاهی در آلمان) اونوقت حتی یک سال آلمانی می خونم قبلش.
    از دوستان می خوام لطف کنن و نظر و راهنمایی هاشون رو از بنده دریغ نفرمایند.
    سلام دوست من
    پذیرش در مقطع دکترا در آلمان از طریق دو معیار مورد بررسی قرار میگیره.اولی معدل بعد پذیرش از طرف یک استاد راهنما
    حداقل معدل در آلمان برای پذیرش چیزی حدود 16-17 هست.پس نتیجه میگیریم شما شانس خوبی دارین
    در رابطه با زبان وقتی برای کورسهای انگلیسی اپلای می کنید دیگه نیازی به دانستن زبان آلمانی ندارین
    برای فاند هم میتونید از موسساتی مثل max planck یا daad اقدام کنید
    به امید موفقیت روز افزون در تمام مراحل زندگی

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

دانشگاه یا دانشکده‌ی معتبر برای دکتری مدیریت در آلمان کسی می‌شناسه؟ من فوق و لیسانسم علامه بوده معدل‌هام هم هر دو بالای 17، سابقه‌کاری و مشاوره زیاد دارم ( 9 سالی هست فارغ‌التحصیل شدم) ولی مقاله و این‌ها ندارم (البته چندتا کتاب آماده به فارسی دارم) کسی برای موقعیت من دانشگاهی رشته‌ای موردی چیزی سراغ داره؟
    ممنون می‌شم.
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

Junior Member

با سلام به همه
    کارشناسی ارشد آموزش ریاضی هستم با معدل 16/76 ...در آلمان یا اتریش به چه دانشگاهی میتوانم واسه phd درخواست دهم.

Member moshel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahhdy نمایش پست ها
    دانشگاه یا دانشکده‌ی معتبر برای دکتری مدیریت در آلمان کسی می‌شناسه؟ من فوق و لیسانسم علامه بوده معدل‌هام هم هر دو بالای 17، سابقه‌کاری و مشاوره زیاد دارم ( 9 سالی هست فارغ‌التحصیل شدم) ولی مقاله و این‌ها ندارم (البته چندتا کتاب آماده به فارسی دارم) کسی برای موقعیت من دانشگاهی رشته‌ای موردی چیزی سراغ داره؟
    ممنون می‌شم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirkian نمایش پست ها
    با سلام به همه
    کارشناسی ارشد آموزش ریاضی هستم با معدل 16/76 ...در آلمان یا اتریش به چه دانشگاهی میتوانم واسه phd درخواست دهم.
    سلام دوستان عزیز
    شما به این لینک مراجعه کنید و موقعیت های رشته خودتون در دکترا رو پیدا کنید
    http://www.daad.de/deutschland/studi.../07535.en.html

سلام
    من دانشجوی ارشد ریاضی هستم و شهریور سال 1391 تمام میکنم از دانشگاه صنعتی سهند تبریز.
    میخواستم phd را در دانشگاهای آلمان ادامه دهم.چه طوری پذیرش بگیرم و چه طور با استادا تماس بگیرم

Member moshel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط abcdefghij نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ارشد ریاضی هستم و شهریور سال 1391 تمام میکنم از دانشگاه صنعتی سهند تبریز.
    میخواستم phd را در دانشگاهای آلمان ادامه دهم.چه طوری پذیرش بگیرم و چه طور با استادا تماس بگیرم
    با سلام دوست من
    همین طور که در پست بالا من برای دوستان جواب دادم باید با استاد در دانشگاه تماس داشته باشین و استاد باید شما رو انتخاب کنه.
    شما به این لینک مراجعه کنید و موقعیتهای دکترا برایرشته خودتون رو پیدا کنید و به سایت دانشگاه برید و با استادی که به زمینه ای که شما علاقه دارین کار می کنه تماس بگیرین
    دیگه بقیه فرایند پذیرش دست خود شماست
    با تشکر

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط moshel نمایش پست ها
    با سلام دوست من
    همین طور که در پست بالا من برای دوستان جواب دادم باید با استاد در دانشگاه تماس داشته باشین و استاد باید شما رو انتخاب کنه.
    شما به این لینک مراجعه کنید و موقعیتهای دکترا برایرشته خودتون رو پیدا کنید و به سایت دانشگاه برید و با استادی که به زمینه ای که شما علاقه دارین کار می کنه تماس بگیرین
    دیگه بقیه فرایند پذیرش دست خود شماست
    با تشکر
    لازم نیست گاهی حتی از این سایته ببنید چه موقعیت هایی هست. استادای پروفسور کامل توی آلمان رو دوست من که خودش 4 سالیه اون حاست می گه خیلی پول دارند وراحت اگه خوششون بیاد از کسی می تونند بگیرندش. حتی اگه ننوشته باشن اوپن دارند. زورشون هم به دانشگاه فائق می آد. اول شما تو دانشگاه ها گرایشی که می خوای رو بگرد و مقاله های استادا را یه نگاهی بنداز. یه دو تاشون که خوشتون می آد و کارتون شبیه هست، ترجیحا البته، رو بهشون ایمیل بده و اشاره کن که از مقاله اش به دلیل فلان مطلب که توضیح داده شده خوشت اومده .و دوست داری باهاش کار کنی و روزمت هم پیوست کن. ببین اگه جواب نگرفتی اون وقت از اون سایته هم کمک بگیر.

Junior Member

چه عواملی در گرفتن فاند بیشتر تاثیر داره؟ و اصولا موسسات ارائه دهنده فاند (مخصوصا در رشته های مهندسی) کجاها هستند؟

Member moshel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط max_pn_3 نمایش پست ها
    چه عواملی در گرفتن فاند بیشتر تاثیر داره؟ و اصولا موسسات ارائه دهنده فاند (مخصوصا در رشته های مهندسی) کجاها هستند؟
    عواملی مثل معدل،مقاله،زبان و چیزهای که در همه جای دنیا برای بورس مهم هست برای دانشگاه های آلمان هم مهم هست
    ببینین چند طریق میشه کمک هزینه گرفت.
    ابتدا با استاد مربوطه برای دادن پذیرش به توافق برسین.بعد بحث کمک هزینه رو مطرح کنید.یا موافقت می کنه یا شما رو به دانشگاه و یا به موسساتی مثل daad معرفی می کنه
    daad ,max planck جزو موسسات معروف دادن بورس هستند

Junior Member be2011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام
    کسی می تونه اسامی دانشگاه هایی که در رشته عمران در مقطع دکترا پذیرش دارند رو بنویسه؟
    (دانشگاه ها سطح بالا)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)