صفحه 7 از 101 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1004

موضوع: چگونگی پذیرش دکترا، پست دكترا و فلوشيپ در دانشگاههاي آلمان

Member moshel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering

پیش فرض پاسخ : phd رشته تربیت بدنی یا حداقل sports medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط smart3461 نمایش پست ها
    درود بر همگی
    توی سایت daad برای phd رشته تربیت بدنی هیچ جای خالی نیست . اکثر دانشگاه هایی هم که رفتم سایتشون زبان آلمانی بود که من اصلا حروفشم بلد نیستم!!! چه کار کنم اول برم زبان آلمانی یاد بگیرم ؟!!! یا اصلا آلمان واسه تربیت بدنی دانشجو (حداقل خارجی) نمی گیره ؟ کمکم کنید نذارید اینجا بپوسم !!!!!
    با سلام دوست من
    ورودتون به AA رو خوشامد می گم
    بله توی دااد چیزی برای دکترا برای تربیت بدنی نیست
    نمی دونم چی بگم اما شما می تونید دوباره یه مستر دیگه بخونین برای تربیت بدنی.بازم به جستجوتون ادامه بدین
    حتما نتیجه دلخواهتون رو می گیرین با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

درود بر همگی
    توی سایت daad برای phd رشته تربیت بدنی هیچ جای خالی نیست . اکثر دانشگاه هایی هم که رفتم سایتشون زبان آلمانی بود که من اصلا حروفشم بلد نیستم!!! چه کار کنم اول برم زبان آلمانی یاد بگیرم ؟!!! یا اصلا آلمان واسه تربیت بدنی دانشجو (حداقل خارجی) نمی گیره ؟ کمکم کنید نذارید اینجا بپوسم !!!!!
    در مورد زبان سایت میتونین از گوگل کروم استفاده کنین تا خودش سایت رو به انگلیسی ترجمه کنه و راحت بتونین استفاده بکنین.

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

پیش فرض پاسخ : دکترا در آلمان

سلام دوستان. کسی هست از Bauhaus-University Weimar پذیرش گرفته باشه؟

سلام دوستان امکان گرفتن پذیرش در مقطع دکترای مدیریت در آلمان بدون داشتن مقاله وجود داره یا خیر؟
    یار پیدا میشه در عالم ، دیار نه!

من دانشجوی ترم اخر ارشد بیوتکنولوزی در کشور هندوستان هستم. واسه دکترا می خوام اقدام کنم . ایلتس ۶ تا ۶.۵ هم می تونم بگیرم. میتونم بورس بگیرم ؟ اصلا شرایت واسه گرفتن ویزا چطوره ؟

ApplyAbroad Superstar

درود بر همگی
    برای دکترا توی آلمان، تمام رشته ها به انگلیسی هستند، مگر این که ذکر بشه که رشته به آلمانیه که اونم من تا حالا ندیدم. به سایت دااد اصلا اعتماد نکنید برای دکترا. تک تک دانشگاه ها رو چک کنید، هر کس توی سایت خودش آگهی میزنه که مثلا ما امسال چند تا دانشجو توی رشته ی فلان می خوایم، البته معمولا هر دانشکده توی پیج خودش میزنه. من خودم توی سایت دااد هیچ چی پیدا نکردم ولی الان دکترا میخونم. کاملا هم به انگلیسیه. خودشون باهات مصاحبه میذارن با اسکایپ و حتی ازت مدرک زبان هم لزوما نمی خوان. ضمنا توی آلمان دو روش برای دکترا خوندن هست: روش استراکچرد ( ساخت یافته) که دقیقا همونه که گفتم، یعنی آگهی میزنن. روش دوم هم مثل همه ی جاهای دیگه اینه که خودت به استاد میل بزنی، مثلا بهت میگه من واسه ی شش ماه دیگه دمبال یه دانشجو توی فلان موضوع میگردم، پروپوزالتو بده و از این حرفا که البته خیلی کم پیش میاد ها، باید 50 تا میل بزنی که یکیش جواب بده، اونم شاید.
    موفق باشی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza1010 نمایش پست ها
    من دانشجوی ترم اخر ارشد بیوتکنولوزی در کشور هندوستان هستم. واسه دکترا می خوام اقدام کنم . ایلتس ۶ تا ۶.۵ هم می تونم بگیرم. میتونم بورس بگیرم ؟ اصلا شرایت واسه گرفتن ویزا چطوره ؟
    من اصلا راجع به این رشته اطلاعی ندارم اما راجع به آیلتس معمولا برای دکترا توی آلمان مصاحبه می کنن، لزوما ازت مدرک رو نمی خوان. مصاحبه رو با اسکایپ می کنن، حرف زدنتو همون جا میسنجن. برای بورس بستگی به سایر شرایطت داره ولی من فکر میکنم مهم ترین چیز سوادته. چون اونا مصاحبه میکنن و هم راجع به پروپوزالت ازت سوال می پرسن و هم راجع به درسایی که خوندی توی سطوح قبلیت. و گاهی اوقات سوالایی میپرسن که مجبور میشی در لحظه فکر کنی و جواب علمی دقیقی بدی، حتی راجع به چیزایی که به عمرت فکر هم نکردی. اگه ذهنت فعال باشه، خیلی راحت میتونی جواب بدی. کلا اگه مصاحبه ات خوب باشه اکی ه، منظورم اینه که صرفا اگه چند تا مقاله توی سی وی ات داشته باشیه کافی نیست.
    برای گرفتن ویزا هم من اصلا اطلاعی ندارم که شما باید بیاین ایران ویزا بگیرین یا از همون جا میگیرین یا اگه از همون جا میگیرین وضعیت چطوره.
    موفق باشی

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض چگونگی پذیرش دکترا، پست دكترا و فلوشيپ در دانشگاههاي آلمان

لطفا تجربیات خود در خصوص چگونگی گرفتن پذیرش برای دکترا، پست دکترا و فلوشیپ در دانشگاه های آلمان و فرصت مطالعاتی از طرف دانشگاه های آلمان را اینجا مطرح کنید.
    مباحث مربوط به فرصت مطالعاتی از وزارت علوم یا وزارت بهداشت در این تاپیک مطرح میشوند:
    مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

و همچنین مسایل مربوط به گرفتن ویزا برای دکترا در این تاپیک:
    ویرایش توسط sepidehreg : February 25th, 2015 در ساعت 05:46 PM

Junior Member

درود بر همگی

شما باید به سایت هر دانشگاه مراجعه کنید و برای رشته تربیت بدنی صرفا به جستجو در DAAD اکتفا نکنید. صبور باشید حتما یه جایی را پیدا میکنید. برای مشکل زبان المانی هم میتونید از گوگل ترنزلیت استفاده کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من يكي از دانشگاهها اپلاي كردم. از من مدرك European Supplement رو خواستن. كسي مي دونه اين مدرك رو چطور ميشه تهيه كرد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)