صفحه 94 از 101 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1004

موضوع: چگونگی پذیرش دکترا، پست دكترا و فلوشيپ در دانشگاههاي آلمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی پذیرش دکترا، پست دكترا و فلوشيپ در دانشگاههاي آلمان

سلام دوستان
    در سوئد کدام دانشگاه ها دکتری مهندسی شیمی و یا بیوتکنولوژی دارند؟آیا مدرک زبان الزامیست..؟ دانشگاه ها پولی هست یا رایگان . اگر اطلاع دقیقی بدین ممنون میشم.
    معدل لیسانس آزاد :13/64
    معدل فوق مهندسی بیوتکنولوژی 16/98- آزاد
    35 ساله
    7 سال سابقه کار
    4 سال در پتروشیمی
    2 مقاله بین المللی دارم
    مدرک زبان نذارم ولی مسلطم
    میشه بگین چقدر و کجا شانس پذیرش فاند دارم؟

گزارش پست خلاف

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

سوئد رو در قسمت خودش بپرسید !
    شانس پذیرش دارید اما فاند نه، المان فاند گرفتن کار خیلی سختیه و باید حداقل ارشدتون رو المان گرفته باشید ،دانشگاه ها رایگان(ترمی۲۰۰-۳۰۰ یورو) هست، مدرک زبان انگلیسی برای دکترا الزامیه بعضی وقت ها بدون مدرک هم میشه اما باید استادتون نامه بده به سفارت و یک سری کار های پیچیده، اگه مسلطین امتحان بدین که انقدر شرایط پیچیده نشه ! دانشگاه هم تو گوکل سرچ کنید یه سرچ خیلی ساده !

Junior Member

سلام دوستان
    در آلمان کدام دانشگاه ها دکتری مهندسی شیمی و یا بیوتکنولوژی دارند؟آیا مدرک زبان الزامیست..؟ دانشگاه ها پولی هست یا رایگان . اگر اطلاع دقیقی بدین ممنون میشم.
    معدل لیسانس آزاد :13/64
    معدل فوق مهندسی بیوتکنولوژی 16/98- آزاد
    35 ساله
    7 سال سابقه کار
    4 سال در پتروشیمی
    2 مقاله بین المللی دارم
    مدرک زبان نذارم ولی مسلطم
    میشه بگین چقدر و کجا شانس پذیرش فاند دارم؟

Junior Member

سلام دوستان

دانشگاه کارشناسی : آزاد ساری
    معدل کارشناسی : 13
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
    دانشگاه کارشناسی ارشد : آزاد تهران جنوب
    معدل کارشناسی ارشد : 19.85
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندسی فناوری اطلاعات- تجارت الکترونیک
    تعداد مقالات : یک ISI- یک علمی پزوهشی(Q2)- دو کنفرانسی نمایه شده در ISC- یک مقاله چاپ شده در انتشارات شینزر اتریش
    گواهي فني دوره هاي امنيت اطلاعات و network+
    سابقه کار: ۷ سال کارمند وزارت نیرو
    سابقه دریافت بورس : خیر
    تالیف و یا ترجمه کتاب : خیر
    نمره زبان انگلیسی: در حال خواندن برای آیلتس
    اسکلارشیپ مد نظرتون : تمام حالات
    با اين شرايط ميتونيد كمك كنيد كه چقدر شانس گرفتن پذيرش داردم؟

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط fatereh66 نمایش پست ها
    سلام دوستان

دانشگاه کارشناسی : آزاد ساری
    معدل کارشناسی : 13
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
    دانشگاه کارشناسی ارشد : آزاد تهران جنوب
    معدل کارشناسی ارشد : 19.85
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندسی فناوری اطلاعات- تجارت الکترونیک
    تعداد مقالات : یک ISI- یک علمی پزوهشی(Q2)- دو کنفرانسی نمایه شده در ISC- یک مقاله چاپ شده در انتشارات شینزر اتریش
    گواهي فني دوره هاي امنيت اطلاعات و network+
    سابقه کار: ۷ سال کارمند وزارت نیرو
    سابقه دریافت بورس : خیر
    تالیف و یا ترجمه کتاب : خیر
    نمره زبان انگلیسی: در حال خواندن برای آیلتس
    اسکلارشیپ مد نظرتون : تمام حالات
    با اين شرايط ميتونيد كمك كنيد كه چقدر شانس گرفتن پذيرش داردم؟
    شانس پذیرش دارید معدل ارشدتون هم‌ خوبه ، برای دکترا فاند خیلی وجود نداره بای استاد پیدا کنید و استادتون راهنمایی میکنه، احتمالا بورسیه DAAD رو معرفی میکنن و یا اگه خیلی از شما خوششون بیاد باهاتون قرار داد کاری میبندن برای دوره دکترا که خب این در صورتی هست که شما واقعا تو رشتتون خیلیییی خوب باشید

سلام دوستان
    من فازغ التحصیل ازشد مکانیک از دانشگاه سراسری با معدل 17.30 هستم و یک مقاله isi با if 2.7 دارم. آبا برای اخذ پذیرش در مقطع دکتری و فاند کامل نیاز به gre دارم یا ielts بالای 7 کافیه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط corey_taylor نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فازغ التحصیل ازشد مکانیک از دانشگاه سراسری با معدل 17.30 هستم و یک مقاله isi با if 2.7 دارم. آبا برای اخذ پذیرش در مقطع دکتری و فاند کامل نیاز به gre دارم یا ielts بالای 7 کافیه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    تو آلمان اکثرا نیازی به جی آر ئی نیست. اما برای پذیرش دکتری با فاند کامل نیاز به جذب کردن نظر استاد دارین. صرف آیلتس بالا و معدل خوب کارساز نیست. البته معدل خیلی موثره و شما هم معدل خیلی خوبی دارین. اما بازم باید ایده داشته باشین و پروپوزال بدین و به استاد ثابت کنین که شما به دردش می خورین. داشتن ایده و پروپوزال تو آلمان خیلی مهمه. چون هیچ کلاسی ندارین و از راه که میاین باید روی ایده تون کار کنین. واسه همین استادا دانشجویی رو می خوان که ایده داشته باشه و بدونه دقیقا میخواد چیکار کنه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

سلام وقت بخیر. ببخشید نمیدونم گروه درستی سوالم میپرسم یا نه . اما بعد 6 ماه جویا پوزیشن دکترا بلاخره یه سری استادها تونستم ارتباط برقرار کنم و امیدهایی برای پوزیشن بهم دادن الان میخوام پروسه اماده کردن مدارک کامل جلو برم تا وقتش شد مشکلی برنخورم برای همین یه سری سوال از مرحله ابتدایی تا پیشرفته دارم خوشحال میشم اکه کسی میدونه ممنون میشم جوابمو بده که اشتباه نکنمم..

1- من برای چی کپی مدارک باید سرتیفی کنم ؟ آیا برای سفارت یا برای دانشکاه؟
    2- من لیسانس کشور انگلیسی زبان بودم و به سفارت المان در اون کشور ایمیل زدم برای سرتیفی مدرک و گفتن نیازی نیست مدارکت بیاد اینحا همون تهران کافیه ببری برای سرتیفی است . من کپی ایمیل بدم سفارت المان تهران برای سرتیفی فکر میکنید قبول؟
    3- ایا نیازی هست که من مدرک دبیرستان ترجمه کنم برای دکترا؟
    4- من لیسانس و فوق لیسانس به زبان انکلیسی درس خوندم . میدونم بخاطر لیسانس کلا معافم از ارایه مدرک زبان ولی الان سوالم شده ایا نیاز به مدرک زبان دارم یا همین که مدرک تجصیل به انگلیسی بدم کافیه. سفارت ایا از من مدرک زبان میخواد؟
    5- مدرک فوق لیسانس من نمرات انکلیسی و فارسی بهم دادن. دانشنامه نصف فارسی و انکلیسی . ایا باید مهر امور خارحه بخوره یا چیز دیکه ؟ کجا ببرم ؟
    6- در اخر استادی که دارم باهاش صحبت میکنم اصلا بحث فاند نکرده .فقط بحث پروژه و گروه با من کرد و پذیرش. من چظوری متوجه فاند بشم؟
    7- نکته ای دیگر باید در نظر بکیرم ممنون میشم. چون نمیخوام اکه همه جیر درست شد بخاطر خطایی موقعیت از دست بدم

ممنون از همه دوستان . اکه گروه دیکه باید مطرح کنم ممنون میشم بگید

ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط NaomiIrooni نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر. ببخشید نمیدونم گروه درستی سوالم میپرسم یا نه . اما بعد 6 ماه جویا پوزیشن دکترا بلاخره یه سری استادها تونستم ارتباط برقرار کنم و امیدهایی برای پوزیشن بهم دادن الان میخوام پروسه اماده کردن مدارک کامل جلو برم تا وقتش شد مشکلی برنخورم برای همین یه سری سوال از مرحله ابتدایی تا پیشرفته دارم خوشحال میشم اکه کسی میدونه ممنون میشم جوابمو بده که اشتباه نکنمم..

1- من برای چی کپی مدارک باید سرتیفی کنم ؟ آیا برای سفارت یا برای دانشکاه؟
    2- من لیسانس کشور انگلیسی زبان بودم و به سفارت المان در اون کشور ایمیل زدم برای سرتیفی مدرک و گفتن نیازی نیست مدارکت بیاد اینحا همون تهران کافیه ببری برای سرتیفی است . من کپی ایمیل بدم سفارت المان تهران برای سرتیفی فکر میکنید قبول؟
    3- ایا نیازی هست که من مدرک دبیرستان ترجمه کنم برای دکترا؟
    4- من لیسانس و فوق لیسانس به زبان انکلیسی درس خوندم . میدونم بخاطر لیسانس کلا معافم از ارایه مدرک زبان ولی الان سوالم شده ایا نیاز به مدرک زبان دارم یا همین که مدرک تجصیل به انگلیسی بدم کافیه. سفارت ایا از من مدرک زبان میخواد؟
    5- مدرک فوق لیسانس من نمرات انکلیسی و فارسی بهم دادن. دانشنامه نصف فارسی و انکلیسی . ایا باید مهر امور خارحه بخوره یا چیز دیکه ؟ کجا ببرم ؟
    6- در اخر استادی که دارم باهاش صحبت میکنم اصلا بحث فاند نکرده .فقط بحث پروژه و گروه با من کرد و پذیرش. من چظوری متوجه فاند بشم؟
    7- نکته ای دیگر باید در نظر بکیرم ممنون میشم. چون نمیخوام اکه همه جیر درست شد بخاطر خطایی موقعیت از دست بدم

ممنون از همه دوستان . اکه گروه دیکه باید مطرح کنم ممنون میشم بگید

ممنونم
    مدارک باید تایید سفارت بشن ، اگه مدارک شما انگلیسی هست همون ها رو ببرید سفارت تا تایید کنن، بعد از پذیرش ممکنه دانشگاه ازتون بخواد برای ثبت نام ، ممکن هم هست نخوان ! مدارک دبیرستان و‌پیش دانشگاهی هم همینطور، باید ترجمه رسمی بشه اگه فارسی هست و بعد تایید سفارت.
    در مورد فاند هم اصلا خجالتی نباشید ! خیلی راحت بپرسید چون اصلا موضوع کم اهمیتی نیست. یا استاد خودش بهتون فاند میده یا بورسیه ها رو معرفی میکنه. حتما از استادتون بپرسید ! به نظر من اگه تا الان چیزی نگفتن یعنی فاند ندارن.
    در کل برای دکترا فقط نظر استاد مهمه اگه بگه نیازی به مدرک زبان نیست شما اصلا لازم نیست مدرک زبان هم ارائه بدید. مدرک فوقتون رو ببرید سفارت اگه قبول کردن که هیچی ، اگه نه باید بدید ترجمه رسمی که خب با توجه به اینکه انگلیسی بوده بعید میدونم

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم اگه کسی وبسایت های معتبر مربوط به موقعیت دکترا مختص در کشورهای آلمان، اتریش، سوییس، باشند رو معرفی کنه (به غیر از phdposition و schilarship position).

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)