صفحه 21 از 38 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 376

موضوع: کنسل شدن آزمون TOEFL در هر سنتری از طریق ETS

پیش فرض پاسخ : کنسل شدن آزمون در یک حوزه، طبق اعلام ets

نقل قول نوشته اصلی توسط oo0jj0oo نمایش پست ها
    برای مشهد هم همین اتفاق افتاده، برای من ایمیل اومد که دیگه توی مشهد آزمونی برگزار نمیشه، با وجود اینکه تا اون تاریخی که من بودم سه تا آزمون دیگه مونده بود.
    اگه تو ای تی اس هم چک کنید، تاریخ های امتحان مشهد و شیراز خالیه.
    بقیه شهرها تاریخها نوشته شده (حتی اگه پر باشه)
    الان به نطرت چکار بایست کرد دوست گرامی. صبر کنیم همین جا یا بزنیم واسه جاهای دیگه

Member meamari2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial intelligence

به نظر من میشه ایمیل بزنید از ets بپرسید امیدبه باز شدن سنتر مشهد هست یا نه .
    وقتی که زندگی برات خیلی سخت شد، یادت باشه که دریای آروم، ناخدای قهرمان نمی سازه ..

Junior Member

سنتر اصفهان هم برای من که 2 نوامبر ثبت نام کرده بودم کنسل شد. مجبور شدم با ووچری که خود ets داده بود 2 نوامبر دانشگاه شمال (آمل) ثبت نام کنم. امیدوارم این یکی دیگه کنسل نشه.کل برنامه هام به هم ریخت.

منم زدم برا 26 اکتبر آمل. به ریسکش نمی ارزه صبر کنی ببینی مشهد باز میشه یا نه!

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

امتحان من 30 آگوست توی شیراز بود که کنسل شد. حالا برای 4 اکتبر کرمان ثبت نام کردم. موقعی که ثبت نام کردم اسم و آدرس سنتر توی قسمت view orders بود اما الان فقط تاریخ و ساعت امتحان وجود داره و خبری از اسم و آدرس سنتر نیست. کسی واسه سنتر کرمان ثبت نام نکرده تا چک کنیم ببینیم مشابه هست یا نه؟ بقیه سنترها چطور؟ بقیه هم همینطوریه صفحه view orders براشون؟
    میگن مار گزیده از ریسمون سیاه و سفید میترسه، شرح حال منه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط summer_66 نمایش پست ها
    امتحان من 30 آگوست توی شیراز بود که کنسل شد. حالا برای 4 اکتبر کرمان ثبت نام کردم. موقعی که ثبت نام کردم اسم و آدرس سنتر توی قسمت view orders بود اما الان فقط تاریخ و ساعت امتحان وجود داره و خبری از اسم و آدرس سنتر نیست. کسی واسه سنتر کرمان ثبت نام نکرده تا چک کنیم ببینیم مشابه هست یا نه؟ بقیه سنترها چطور؟ بقیه هم همینطوریه صفحه view orders براشون؟
    میگن مار گزیده از ریسمون سیاه و سفید میترسه، شرح حال منه
    من تهران را ثبت نام کردم ..از من هم توی قسمت view order فقط تاریخ و ساعت هست اما تا روی order No کلیک میکنم ادرس دقیق سنتر میاد

Junior Member

شما که کرمان ثبت نام کردی خوبه سنترش من میخوام برای دسامبر ثبت نام کنم؟ بعد اقامت رو چه میکنید؟

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط behdasht نمایش پست ها
    شما که کرمان ثبت نام کردی خوبه سنترش من میخوام برای دسامبر ثبت نام کنم؟ بعد اقامت رو چه میکنید؟
    والا من که خودم از نزدیک ندیدم ولی شنیدم سنتر خوبی هست و پارتیشن بندی هم داره و حداکثر ظرفیتش هم 15 نفره پس نباید همهمه زیادی توش باشه. از طرفی به شیراز هم نزدیکه بنابراین فکر کنم بهترین انتخاب واسه من بود. برای اقامت هم من یک ایمیل اعتراض آمیز به ets به خاطر کنسلی سنتر شیراز زدم و ابراز ناراحتی از سفر کردن به یک شهر دیگه و هزینه های اون کردم. ets هم گفت فاکتور مستند هزینه هات رو بفرست ما تقبل میکنیم. هرچند من خیلی حرفشون رو جدی نمیگیرم. دو راه برای اقامتم وجود داره : یکی اینکه برم هتل و فاکتور بفرستم ets یا اینکه برم خانه معلم (خانه معلم کرمان رو قبلا رفتم. برای سر کردن یکی دو شب بد نیست. میشه تحمل کرد.) احتمالا گزینه دوم رو انتخاب کنم چون حوصله دنگ و فنگ ترجمه فاکتور و دست آخر بی کلاه موندن سرم رو ندارم

Junior Member

سلام، متاسفانه من همین حالا فهمیدم که آزمون 27 سپتامبر 2014، مرکز معرفت (خیابان وصال) هم کنسل شده. آیا کسی هست که این مرکز برای 27 سپتامبر ثبت نام کرده باشه؟ متاسفانه تا آخر سال میلادی هم هیچ جایی تو تهران و یا اصفهان آزاد نیست. به نظر شما چیکار میشه کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hankle نمایش پست ها
    سلام، متاسفانه من همین حالا فهمیدم که آزمون 27 سپتامبر 2014، مرکز معرفت (خیابان وصال) هم کنسل شده. آیا کسی هست که این مرکز برای 27 سپتامبر ثبت نام کرده باشه؟ متاسفانه تا آخر سال میلادی هم هیچ جایی تو تهران و یا اصفهان آزاد نیست. به نظر شما چیکار میشه کرد؟
    از طرف خود ETS‌ براتون ایمیل اومد؟ مثل همه ی سنترهای دیگه؟ مثل اینکه بیماری واگیرداری شده!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)