صفحه 9 از 38 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 376

موضوع: کنسل شدن آزمون TOEFL در هر سنتری از طریق ETS

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کنسل شدن آزمون در یک حوزه، طبق اعلام ets

آقا این استدلالت به نظر من زیاد درست نمی رسه. خوب تمام مراکز تمام تاریخ هاشون پر بوده. پس باید برای همه این ایمیله می یومده اگه اشکال از سیستم خودکار شرکت پرومتریک بوده.

Junior Member

تا الان یک نقر بین بچه ها گفته که ووچر گرفته. برای خود من که هنوز نیومده. اگر کسی نزدیک دانشگاه آمل هست، یه سر به دانشگاه بزنه ببینه چه خبره واقعا ممنونش میشم.

Junior Member

ولی ETS فقط تاریخهای آمل رو حذف کرده تو لیست کلیش

من الان زنگ زدم سنتر آمل، با مسئولش صحبت کردم، میگفت که یه مشکلی از سمت خود ETS ایجاد شده که به خاطر گزارش اشتباه ناظر آزمون 30 Aug رو خذف کردن. الان هم خودش نمیدونست چه خبره. گفت داره پیگیری میکنه و اگه خبری شد اطلاع میده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط G_Industrial نمایش پست ها
    من الان زنگ زدم سنتر آمل، با مسئولش صحبت کردم، میگفت که یه مشکلی از سمت خود ETS ایجاد شده که به خاطر گزارش اشتباه ناظر آزمون 30 Aug رو خذف کردن. الان هم خودش نمیدونست چه خبره. گفت داره پیگیری میکنه و اگه خبری شد اطلاع میده.
    من هر چی زنگ می زنم برنمی دارن. احتمالا مشکل از ETS بوده وگرنه چه دلیلی داره دانشگاه امتحانای یه بازه رو کنسل کنه. سازمان سنجش هم زنگ زدم میگه ما نمی تونیم تاریخ باز کنیم. خود ETS باید اینکار رو انجام بده.

دوستان خبر جدیدی ندارند؟ آمل که میگه این ایمیل درسته!!!!!! ولی دلیلشو نمیدونن!!!!!! بعد هم میگه با این شماره تو مالزی تماس بگیرید و مشکلتونو بگید: 60476283333. من که نتونستم تماس بگیرم. اگر کسی از دوستان میتونه لطفا بقیه رو بی خبر نذاره. از ووچرها چه خبر؟ من که برای 18 اکتبر ثبت نام کرده بودم هنوز چیزی نگرفتم، کس دیگه ای غیر از دوستمون که 27 سپتامبر امتحان داشته ووچر گرفته؟

Junior Member

آقا دانشگاه شمال میگه یه نفر ناظر اومده بازدید به خاطر یه دستگاه چک کردن افراد که اینا نداشتن گزارش داده مرکز نا مناسبه. یه شماره داد توی مالزی که گفت اونا این کارو پیگیری می کنن. زنگ بزنید بگید زودتر درستش کنن. 060376283333

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

من البته قبلا عرض کردم که این ایمیل درسته و گفتم که احتمال اینکه این آزمون برگزار شه خیلی ضعیفه(امیدوارم که آزمون برگشت بخوره و برگزار شه ) و فکر دریافت ووچر و رزرو سنتر جدید باشید ولی باز دوستان میخوان خودشون رو با دانشگاه رفتن زحمت بدن. دانشگاه قطعا کاری ازش ساخته نیست وقتی ETS کنسل کنه. این کنسل شدن ممکنه دلایل خاصی داشته باشه شایدم دلیل ولقعیش به شما گفته نشه. به هر حال مسئولین این دانشگاه چون دستی در این مورد ندارند کاری ازشون ساخته نیست و احتمالا الان پیگیر مشکل خودشونن که چرا آزمونشون لغو شده. یکی از دوستان با ETS تماس بگیره نه لزوما مالزی و وضعیت رو بگه و اعلام کنه ووچر هم نرسیده همه جاها هم پر شده و باید چه کرد. معمولا اگر تقاضا برای یک سنتر خاص به ETS ارسال شه و اونها بدونن متقاضی داره میتونن اون تاریخ رو آزمون بزارند این مورد در سال های قبل مثلا در سنجش مشاهده شده. ووچر در حالت عادیش 2-3 هفته طول میکشه به دست فرد برسه اگر که بنا به دلایلی آزمونش رو خراب کرده باشه و مقصر ETS باشه. تو این حالت میانگین رو نمیدونم که چقدر زمان میبره. از ایمیل زدن ممکنه نتیجه بگیرید ولی دیر نشه. امید که مشکلتون به زودی حل بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی

سلام به همگی

من تاریخ آزمونم واسه 14 سپتامبر و محلشم آمل بوده و تو سایت ای تی اس هم آزمونم کنسل شده، ووچرمم اومده. رفتم واسه زنجان ثبت نام کردم تا همونجا هم پر نشده. معلوم نیست کی به کیه. رفیق من همین 1 ماه پیش رفت آمل راحت امتحانشو داد، این مسخره بازیا باید تو زمان ما اتفاق بیفته؟

سلام
    تو چه قسمتی مشاهده کردید که ووچرتون اومده؟ البته از شانس ما تقریبا دیگه جای خالی تو ایران نیست!!!!!! مگراینکه جای جدیدی در تاریخ جدیدی باز بشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)