صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 79

موضوع: اقدامات لازم جهت آمادگی برای تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی‌ زبان و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin University-Geelong-Australia

پیش فرض پاسخ : آمادگئ برای تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی‌ زبان

free discussion دارم میرم.خیلی خوبه و خیلی کمک میکنه.خودم احساس میکنم اگر توی محیط وقت داده بشه خیلی زود آدم وفق پیدا میکنه.استاد من خیلی باحاله
    نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    اگه میتونین کلاس free discussion برین با یه بریتیش نیتیو برین که چه بهتر

Junior Member mbuilding آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : اقدامات لازم جهت آمادگی برای تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی‌ زبان و مسائل مرتبط

برای اونایی که کورس زبان دانشگاه رو نگذروندن مشکل پیش نمیاد واسه ترم اول؟ مستر بای کورسورک!
    اونایی که تجربه دارن لطفا بگن حتما باید وویس ریکوردر داشته باشیم؟ یا با موبایل هم مشکلی نیست؟
    من فک کردم بهتره تبلت سیم کارت خور بخرم که توش ebook هم بتونم بخونم، اونجا می شه ebook دانلود کرد؟ یا همه چی پولیه؟؟

پیش فرض پاسخ : اقدامات لازم جهت آمادگی برای تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی‌ زبان و مسائل مرتبط

من مدتیه که talk های www.ted.com رو گوش می دم ...تنوع موضوع تو این سایت خیلی زیاده و راحت می تونید تاپیک مورد علاقتون رو search کنید خیلی از talk ها آکادمیک هست و جمله های شسته رفته استفاده می کنند که می تونه خیلی مفید باشه ..برای آشنایی با لحجه استرالیایی می تونید talk های برگزار شده در استرالیا رو نگاه کنید.. به راحتی download میشن و زیرنویس هم اگه بخوایید دارن..

در مورد کتاب برای writing کتاب paragraph development رو پیشنهاد می کنم واقعا عالیه.. از کتاب ها و e-book های scientific writing هم می تونید استفاده کنید من یکیشو دارم ولی نمی دونم اینجا چطور میشه share کرد! scientific writing/easy when you know how/Jennifer Peat
    برای نوشتن report من از ساختارهای جمله های بقیه استفاده کرده ام که به نظرم خیلی مفید بود تا می تونید sample بخونید.

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان کار کردن با یه استاد ایرانی (که باز خودش چند تا دانشجوی ایرانی دیگه هم داره) در دوره دکتری ریسرچی که هیچ کورسی نداره چقدر میتونه کمک کنه تا کمتر آدم اذیت بشه و کمتر استرس داشته باشه در مورد زبان؟
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام دوستان کار کردن با یه استاد ایرانی (که باز خودش چند تا دانشجوی ایرانی دیگه هم داره) در دوره دکتری ریسرچی که هیچ کورسی نداره چقدر میتونه کمک کنه تا کمتر آدم اذیت بشه و کمتر استرس داشته باشه در مورد زبان؟
    خوبه بد نیست .... من چنین مواردی رو زیاد این جا دیدم .... اما کمکی به این نمی کنه که دانشجو بتونه در این محیط زبان خودشو تقویت کنه .... یکی از راه های تقویت زبان همین تعامل با استاد راهنما هستش .... البته این بستگی به سطح علمی استاد هم داره .... یه استاد خوب ایرانی شناخته شده ارزششو داره..... هر چقدر هم شما بخواهید از این جور موارد فرار کنید در نهایت باید مقاله خودتون رو به زبان انگلیسی بنویسید و همچنین به خصوص پایان نامه خودتون رو .... پس زبان رو حتمن باید تقویت کنید ... البته میدونم که راه های زیادی برای تقویت زبان وجود داره .... ولی من از روی تجربه عرض می کنم ... بچه هایی که استاد راهنمای خارجی دارن و داشتن نسبت به بچه هایی که استاد راهنمای ایرانی دارن .... سطح زبان بهتری دارن .... نمی گم که این استاد بوده که صد در صد باعث این کار شده اما تا مقدار زبادی تاثیر داره ... به خصوص اگر استاد شما مسلط به زبان باشه ....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

سلام دوستان. من یک ماهه که برای مستر وارد استرالیا شدم. یه توصیه به همه میکنم و اون اینه که حتماً حتماً دوره های زبان دانشگاه رو قبل از شروع ترمتون برید. نحوه ی درس خوندن و مقاله نوشتن اینجا به کلی با ایران متفاوته و همه این مسایل توی کلاس زبان بهتون گفته میشه. در عیر این صورت بعید میدونم کسی به راحتی از پس امتحانات و تکالیف دانشگاه بر بیاد.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT QUT

نقل قول نوشته اصلی توسط mbuilding نمایش پست ها
    برای اونایی که کورس زبان دانشگاه رو نگذروندن مشکل پیش نمیاد واسه ترم اول؟ مستر بای کورسورک!
    اونایی که تجربه دارن لطفا بگن حتما باید وویس ریکوردر داشته باشیم؟ یا با موبایل هم مشکلی نیست؟
    من فک کردم بهتره تبلت سیم کارت خور بخرم که توش ebook هم بتونم بخونم، اونجا می شه ebook دانلود کرد؟ یا همه چی پولیه؟؟
    دوسته عزیز کورس های زبان معمولا کورس های خوبیه ولی هزینشم زیاده من خودم مجبور به گذروندنش نشدم ولی اگه فکرمیکنید نیازه میتونید به صورت اختیاری خودتون اون کورسو انتخاب کنید بابت رکورد کردن هم توی QUT و تا اونجایی که من میدونم اکثر دانشگاه ها خود به خود صدای استاد همراه اسلایدهایی که نمایش میده رکورد میشه و بلافاصله بعد از کلاس قابل دسترسه از طریق سایت دانشگاه
    در مورد تبلت سیم کارت خور هم اگر منظورتون داخل دانشگاه هست که حتما اینترنت وایرلس در اختیارتون هست در مورد دانلود هم اینترنت تفاوتی با ایران نداره اگر سایتی هست که مجانی ebook گذاشته میتونید دانلود کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Brisbane_hope نمایش پست ها
    دوسته عزیز کورس های زبان معمولا کورس های خوبیه ولی هزینشم زیاده من خودم مجبور به گذروندنش نشدم ولی اگه فکرمیکنید نیازه میتونید به صورت اختیاری خودتون اون کورسو انتخاب کنید بابت رکورد کردن هم توی QUT و تا اونجایی که من میدونم اکثر دانشگاه ها خود به خود صدای استاد همراه اسلایدهایی که نمایش میده رکورد میشه و بلافاصله بعد از کلاس قابل دسترسه از طریق سایت دانشگاه
    در مورد تبلت سیم کارت خور هم اگر منظورتون داخل دانشگاه هست که حتما اینترنت وایرلس در اختیارتون هست در مورد دانلود هم اینترنت تفاوتی با ایران نداره اگر سایتی هست که مجانی ebook گذاشته میتونید دانلود کنید
    آره درسته هزینه ش برای ما زیاده ولی شخصاً خیلی از این کلاسها استفاده کردم. نه تنها برای زبان بلکه برای آشنایی اولیه با جامعه استرالیا هم مفید بود
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

سلام به همه دوستانی که زحمت خوندن این پست رو میکشن.
    من ارشدم رو در مکانیک تبدیل انرژی گرفتم و دنبال پذیرش گرفتن واسه دکترا هستم. هنوز امتحان زبان ندادم واسه همین به مهر اینده نمیرسم برای همین تصمیم گرفتم برای بهمن سال اینده(سال دیگه مثل همین موقع) اقدام کنم حالا سوالم اینه که من از چه زمانی باید مکاتبه را شروع کنم و از همه مهمتر کی امتحان زبان بدم؟ منظورم اینه که باید مدارکم واسه مکاتبه با اساتید تا کی اماده بشه؟
    با تشکر

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifialireza نمایش پست ها
    سلام به همه دوستانی که زحمت خوندن این پست رو میکشن.
    من ارشدم رو در مکانیک تبدیل انرژی گرفتم و دنبال پذیرش گرفتن واسه دکترا هستم. هنوز امتحان زبان ندادم واسه همین به مهر اینده نمیرسم برای همین تصمیم گرفتم برای بهمن سال اینده(سال دیگه مثل همین موقع) اقدام کنم حالا سوالم اینه که من از چه زمانی باید مکاتبه را شروع کنم و از همه مهمتر کی امتحان زبان بدم؟ منظورم اینه که باید مدارکم واسه مکاتبه با اساتید تا کی اماده بشه؟
    با تشکر
    سلام،
    نگفتید که برای استرالیا می خواین اقدام کنید یا جای دیگه.
    توجه کنید که استرالیا دقیقا برعکس دانشگاه های نیمکره شمالی عمل می کنه.
    یعنی ترم اول اونا حول و حوش اسفند ماه شروع میشه (و اکثر اسکالرشیپ ها تو همین ترم اهدا می شن)
    و ترم دوم حدود تیر اگر اشتباه نکنم.

حالا اگر بخواین واسه ترم اول سال دیگه کارتون و شروع کنید (اسفند 94) باید از فروردین مکاتبتونو با اساتید استارت بزنید و در صورت اوکی گرفتن از اساتید یه وقتی باید روی پروپوزال بزارین و ددلاین ها از اواخر مرداد شروع میشه تا اواخر آذر.

اینجا رو بخونید دوست عزیزمون حامد نکته های خوبی و برای تحصیل در استرالیا آماده کردن.

پیروز باشی
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)