صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 79

موضوع: اقدامات لازم جهت آمادگی برای تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی‌ زبان و مسائل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : آمادگئ برای تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی‌ زبان

سلام به همه دوستانی که زحمت خوندن این پست رو میکشن.
    من ارشدم رو در مکانیک تبدیل انرژی گرفتم و دنبال پذیرش گرفتن واسه دکترا هستم. هنوز امتحان زبان ندادم واسه همین به مهر اینده نمیرسم برای همین تصمیم گرفتم برای بهمن سال اینده(سال دیگه مثل همین موقع) اقدام کنم حالا سوالم اینه که من از چه زمانی باید مکاتبه را شروع کنم و از همه مهمتر کی امتحان زبان بدم؟ منظورم اینه که باید مدارکم واسه مکاتبه با اساتید تا کی اماده بشه؟
    با تشکر

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifialireza نمایش پست ها
    سلام به همه دوستانی که زحمت خوندن این پست رو میکشن.
    من ارشدم رو در مکانیک تبدیل انرژی گرفتم و دنبال پذیرش گرفتن واسه دکترا هستم. هنوز امتحان زبان ندادم واسه همین به مهر اینده نمیرسم برای همین تصمیم گرفتم برای بهمن سال اینده(سال دیگه مثل همین موقع) اقدام کنم حالا سوالم اینه که من از چه زمانی باید مکاتبه را شروع کنم و از همه مهمتر کی امتحان زبان بدم؟ منظورم اینه که باید مدارکم واسه مکاتبه با اساتید تا کی اماده بشه؟
    با تشکر
    سلام،
    نگفتید که برای استرالیا می خواین اقدام کنید یا جای دیگه.
    توجه کنید که استرالیا دقیقا برعکس دانشگاه های نیمکره شمالی عمل می کنه.
    یعنی ترم اول اونا حول و حوش اسفند ماه شروع میشه (و اکثر اسکالرشیپ ها تو همین ترم اهدا می شن)
    و ترم دوم حدود تیر اگر اشتباه نکنم.

حالا اگر بخواین واسه ترم اول سال دیگه کارتون و شروع کنید (اسفند 94) باید از فروردین مکاتبتونو با اساتید استارت بزنید و در صورت اوکی گرفتن از اساتید یه وقتی باید روی پروپوزال بزارین و ددلاین ها از اواخر مرداد شروع میشه تا اواخر آذر.

اینجا رو بخونید دوست عزیزمون حامد نکته های خوبی و برای تحصیل در استرالیا آماده کردن.

پیروز باشی
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

سلام دوستان
    من شنیدم که تمامی مدارک دکترا در استرالیا پژوهش محور(research based) هستند ایا این یک ایراد است یا یک حسن که واحد درسی ندارد؟در ایران ایا این نوع دکتا پذیرفته شده است؟
    با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifialireza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من شنیدم که تمامی مدارک دکترا در استرالیا پژوهش محور(research based) هستند ایا این یک ایراد است یا یک حسن که واحد درسی ندارد؟در ایران ایا این نوع دکتا پذیرفته شده است؟
    با تشکر
    دوست عزیز
    این موضوع صحت دارد که در استرالیا دوره دکترا پژوهشی است. اینکه حین تحصیل مجبور نیستند هم کورس بگذرونید و هم کار عملی پایان نامه رو انجام بدین راحت تره ولی اگر قصد کار کردن در ایران بعد از تحصیل رو داشته باشید تنها می تونین بعنوان هیات علمی پژوهشی و نه آموزشی و عمدتا در مراکز تحقیقاتی مشغول به کار بشین. فکر کنم این موضوع تنها عیب دکترای پژوهشی است.

Junior Member alex2014 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshkashpel نمایش پست ها
    دوست عزیز
    این موضوع صحت دارد که در استرالیا دوره دکترا پژوهشی است. اینکه حین تحصیل مجبور نیستند هم کورس بگذرونید و هم کار عملی پایان نامه رو انجام بدین راحت تره ولی اگر قصد کار کردن در ایران بعد از تحصیل رو داشته باشید تنها می تونین بعنوان هیات علمی پژوهشی و نه آموزشی و عمدتا در مراکز تحقیقاتی مشغول به کار بشین. فکر کنم این موضوع تنها عیب دکترای پژوهشی است.
    سلام.میخواستم بپرس ایا امکان وجود داره که مانند برخی دانشگاههای انگلستان که دوره ی Phd چهارساله دارند و در سال اول همراه با مستر های مرتبط واحد تئوری پاس میشه وبعد ریسرچ شرو میشه.در اینجا هم با مسترهای مرتبط چند واحد را پاس کنیم که دورمون تبدیل به Phd coursework بشه

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

در ضمن برخی دوستان در مورد کلاسهای زبان قبل از شروع ترم صحبت می کنند. می خواستم بپرسم این کلاسها را برای دانشجویان با پذیرش کاندیشنال برگزار می کنند؟
    قاعدتا کسی که پذیرش کامدیشنال داره برای بورس هم نمی تونه اقدام کنه.. اگر کسی بورس بگیره از این کلاسها می تونه به صورت رایگان استفاده کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR نمایش پست ها
    با همه حرفهای Nice_GUY موافقم . تک به تک !!

این مساله میتونه تاثیر فوق العاده زیادی در آینده شغلی شما داشته باشه . بخصوص اگه بخواید در یه شغل غیر آکادمیک کار کنید (که اکثرا این طورین).
    بذارید تجربه شخصی خودمو بگم . البته لطفا این جمله رو حمل بر خودستایی و .... نذارید . میخوام تجربمو بگم تا ببینید عمق مساله تا کجاست.
    اگه میخواید مثلا لهجه استرالیایی پیدا کنید به نظر من بهترین راهش اینه که خودتون رو از الآن در اتمسفر زبانی اونجا غرق کنید !
    چطوری ؟ یه بار هم گفته بودم : سایت www.1radio.com.au
    مخصوصا کانالهای موسیقیش که هم محشره. هم خسته نمیشید و هم کلی با جوونای عادی به زبان خودمونی میگه و میخنده :
    مثلا کانالهای موسیقی :
    2Day in Sydney
    FOX in Melbourne
    29.9 in Perth
    b105 in Brisbane
    safm in Adelaide

به دنیای لهجه درست خوش آمدید
    دوستان ،کسی فرکانس چند تا شبکه استرالیایی رو نداره برای اینکه با لهجه اونجا آشنا بشیم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط pary_p نمایش پست ها
    دوستان ،کسی فرکانس چند تا شبکه استرالیایی رو نداره برای اینکه با لهجه اونجا آشنا بشیم؟
    This radio is great to familiar with Australian accent:
    http://www.sbs.com.au/radio/
    You can listen to the radio online.
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    This radio is great to familiar with Australian accent:
    http://www.sbs.com.au/radio/
    You can listen to the radio online.
    ممنونم دوست عزیز. فقط اینکه سایت *****ه و معمولا اونجوری سرعت خیلی میاد پایین :-(

بعد از امتحان زبان، زبان رو به امان خدا ول کردن واقعا خیلی اشتباه هستش ولی به هر حال کاریه که اکثرا میکنیم

دوستان عزیزی که در حال درس خوندن در استرالیا هستید

کدامیک از این ها در اولویت قرار دارند؟ و چرا؟

1.تقویت زبان

2. تقویت بنیه علمی (مخصوصا برای دانشجوی دکترا خواندن مقالات سوپر وایزر)

با تشکر

علی
    من به این امید زندم این روزها هم میگذره این وضعیت عوض میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)