صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 79

موضوع: اقدامات لازم جهت آمادگی برای تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی‌ زبان و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : آمادگئ برای تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی‌ زبان

بعد از امتحان زبان، زبان رو به امان خدا ول کردن واقعا خیلی اشتباه هستش ولی به هر حال کاریه که اکثرا میکنیم

دوستان عزیزی که در حال درس خوندن در استرالیا هستید

کدامیک از این ها در اولویت قرار دارند؟ و چرا؟

1.تقویت زبان

2. تقویت بنیه علمی (مخصوصا برای دانشجوی دکترا خواندن مقالات سوپر وایزر)

با تشکر

علی
    من به این امید زندم این روزها هم میگذره این وضعیت عوض میشه

Junior Member

بزرگترین دغدغه منم همینه - چون پذیرش و ویزا بالاخره جور شده یا خواهد شد . اما اگه با تمام این زحمت ها بریم اونجا و ببینیم هیچی از درس نمیفهمیم واقعا بد میشه .

دوستانی که رفتن و این مشکلات و پشت سر گذاشتن بهتر میتونن کمک کنن . لطفا تجربیاتشونو منتقل کنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Iran, Karaj

من كه واقعا نگرانم، از يه طرف زبان خيلي مهمه، از يه طرف ديگه سالها دوري از درس و دانشگاه باعث ميشه يادگيري آدم پايين بياد. اين دومي رو كه نميشه كاري كرد(من كه كاري به ذهنم نميرسه انجام بدم)، حداقل بايد تا ميشه زبان رو تقويت كرد.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

میتونید یک MP3 Player که بتونه خوب صدا recorde کنه تهیه کنید و سر کلاس صدای استادو ضبط کنید تا اگر قسمتی رو متوجه نشدید از روی صدای ضبط شده متوجه بشید . این مشکل فقط برای شما نیست ، استاد هم حتما میدونه دانشجوی international سرکلاسش نشسته و یکم بهتر صحبت میکنه . ولی من از دوستانی که الان اونجا هستند خواهش میکنم که بیان نظراتشونو بگن
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Junior Member

من میخوام یه سایت برای تقویت زبان توی این زمان انتظارمعرفی کنم .شاید باهاش آشنا باشید. ولی اطمینان دارم ازش خوشتون میاد. eslpod.com که یعنی english as a second language podcast. تا دلتون بخواد podcast آموزشی درباره همه چیز که مجانی میتونین دانلود کنید. واقعاً ارزش دانلود کردنو داره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

نقل قول نوشته اصلی توسط iBT نمایش پست ها
    میتونید یک MP3 Player که بتونه خوب صدا recorde کنه تهیه کنید و سر کلاس صدای استادو ضبط کنید تا اگر قسمتی رو متوجه نشدید از روی صدای ضبط شده متوجه بشید . این مشکل فقط برای شما نیست ، استاد هم حتما میدونه دانشجوی international سرکلاسش نشسته و یکم بهتر صحبت میکنه . ولی من از دوستانی که الان اونجا هستند خواهش میکنم که بیان نظراتشونو بگن

کاملا درست میگی‌. این که یکی‌ از واجبات هست. ویس رکوردر سونی هم واسه اینکار عالیه.

http://www.kaman-co.com/index.aspx?s...&pageid=%20333

انگلیسی‌ آکادمیک رو چطور تقویّت کنیم؟
    -oral presentation
    tutorial
    essay writing
    ...
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Iran, Karaj

من يه ويس ديكورد Olympus خريدم كه كيفيتش عاليه و كم و بيش ميشه گفت حرفه ايه، البته 260000 تومن پولش رو دادم ولي توي اين رنج قيمت هيچ مدل از هيچ برندي باهاش برابري نميكنه (sony در برابرش واقعا هيچه). فكر ميكنم واسه ضبط صداي كلاس داشتن يه voice recorder يا موبايلي كه صدا رو خوب ضبط كنه ميتونه بدرد بخور باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط avacans نمایش پست ها
    من میخوام یه سایت برای تقویت زبان توی این زمان انتظارمعرفی کنم .شاید باهاش آشنا باشید. ولی اطمینان دارم ازش خوشتون میاد. eslpod.com که یعنی english as a second language podcast. تا دلتون بخواد podcast آموزشی درباره همه چیز که مجانی میتونین دانلود کنید. واقعاً ارزش دانلود کردنو داره.
    منون که این سایت را معرفی کردید. واقعا سایت خیلی خوبیه! منم توصیه میکنم دوستان سری به این سایت بزنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_sh1 نمایش پست ها
    من كه واقعا نگرانم، از يه طرف زبان خيلي مهمه، از يه طرف ديگه سالها دوري از درس و دانشگاه باعث ميشه يادگيري آدم پايين بياد. اين دومي رو كه نميشه كاري كرد(من كه كاري به ذهنم نميرسه انجام بدم)، حداقل بايد تا ميشه زبان رو تقويت كرد.
    نگران نباشید همون اولی رو اگه انجام بدید ، دومی خود به خود حل میشهD: چون دارید تمرین یادگیری میکنید به هر حال!

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_sh1 نمایش پست ها
    من يه ويس ديكورد Olympus خريدم كه كيفيتش عاليه و كم و بيش ميشه گفت حرفه ايه، البته 260000 تومن پولش رو دادم ولي توي اين رنج قيمت هيچ مدل از هيچ برندي باهاش برابري نميكنه (sony در برابرش واقعا هيچه). فكر ميكنم واسه ضبط صداي كلاس داشتن يه voice recorder يا موبايلي كه صدا رو خوب ضبط كنه ميتونه بدرد بخور باشه.
    رامین جان می‌شه بگی‌ چه مدلی‌ خریدی و اینکه فرشندش توی ایران سایتی چیزی داره؟ من گوگلش کردم چیزی نیافتم.
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)