صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 79

موضوع: اقدامات لازم جهت آمادگی برای تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی‌ زبان و مسائل مرتبط

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : اقدامات لازم جهت آمادگی برای تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی‌ زبان و مسائل مرتبط

دوستان احتمال گرفتن بورس بعد از یکی دو ترم درس خوندن چقدره؟
    آیا تو ترم اول مشکل زبان پیش نمیاد؟یعنی نبود اون تسلط لازم...
    آیا اگر نمره زبان لازم و نداشته باشیم می شه قبلش کارلج زبان رفت؟

پیش فرض پاسخ : اقدامات لازم جهت آمادگی برای تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی‌ زبان و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان احتمال گرفتن بورس بعد از یکی دو ترم درس خوندن چقدره؟
    آیا تو ترم اول مشکل زبان پیش نمیاد؟یعنی نبود اون تسلط لازم...
    آیا اگر نمره زبان لازم و نداشته باشیم می شه قبلش کارلج زبان رفت؟
    گرفت بورس بستگی به دانشگاه ، رشته و رزومه تون داره. مشکل زبان به نظر من همیشه هست مخصوصاً اگر زبانتون ضعیف باشه. اما بازهم بستگی به رشته تون داره و اینکه چقدر نوشتن و صحبت کردن توش مهمه. معمولاً همه ی دانشگاهها کلاسهای آمادگی زبان دارن که بشته به نمره ی آیلتس یا تافل به دانشجوها پیشنهاد میدن و در مرد کسانی که نمره ی لازم رو نیاوردن اجباریه. وگرنه نمیتونن ترم اصلی رو شروع کنند.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

Junior Member

سلام. کسی میدونه چطور میتونم رفرنس هایی که توی دانشگاه ملبورن یا دانشگاه های دیگه استرالیا تدریس میشه رو پیدا کنم؟؟
    رشته من ژنتیک هست

پیش فرض پاسخ : آمادگئ برای تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی‌ زبان

سلام دوستان
    من شنیدم که تمامی مدارک دکترا در استرالیا پژوهش محور(research based) هستند ایا این یک ایراد است یا یک حسن که واحد درسی ندارد؟در ایران ایا این نوع دکتا پذیرفته شده است؟
    با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifialireza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من شنیدم که تمامی مدارک دکترا در استرالیا پژوهش محور(research based) هستند ایا این یک ایراد است یا یک حسن که واحد درسی ندارد؟در ایران ایا این نوع دکتا پذیرفته شده است؟
    با تشکر
    دوست عزیز
    این موضوع صحت دارد که در استرالیا دوره دکترا پژوهشی است. اینکه حین تحصیل مجبور نیستند هم کورس بگذرونید و هم کار عملی پایان نامه رو انجام بدین راحت تره ولی اگر قصد کار کردن در ایران بعد از تحصیل رو داشته باشید تنها می تونین بعنوان هیات علمی پژوهشی و نه آموزشی و عمدتا در مراکز تحقیقاتی مشغول به کار بشین. فکر کنم این موضوع تنها عیب دکترای پژوهشی است.

Junior Member

سلام دوستان. کسی میدونه از کجا سریال و فیلم به لهجه استرالیایی میشه پیدا کرد؟پیشاپیش ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR نمایش پست ها
    با همه حرفهای Nice_GUY موافقم . تک به تک !!

این مساله میتونه تاثیر فوق العاده زیادی در آینده شغلی شما داشته باشه . بخصوص اگه بخواید در یه شغل غیر آکادمیک کار کنید (که اکثرا این طورین).
    بذارید تجربه شخصی خودمو بگم . البته لطفا این جمله رو حمل بر خودستایی و .... نذارید . میخوام تجربمو بگم تا ببینید عمق مساله تا کجاست.
    اگه میخواید مثلا لهجه استرالیایی پیدا کنید به نظر من بهترین راهش اینه که خودتون رو از الآن در اتمسفر زبانی اونجا غرق کنید !
    چطوری ؟ یه بار هم گفته بودم : سایت www.1radio.com.au
    مخصوصا کانالهای موسیقیش که هم محشره. هم خسته نمیشید و هم کلی با جوونای عادی به زبان خودمونی میگه و میخنده :
    مثلا کانالهای موسیقی :
    2Day in Sydney
    FOX in Melbourne
    29.9 in Perth
    b105 in Brisbane
    safm in Adelaide

به دنیای لهجه درست خوش آمدید
    دوستان ،کسی فرکانس چند تا شبکه استرالیایی رو نداره برای اینکه با لهجه اونجا آشنا بشیم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط pary_p نمایش پست ها
    دوستان ،کسی فرکانس چند تا شبکه استرالیایی رو نداره برای اینکه با لهجه اونجا آشنا بشیم؟
    This radio is great to familiar with Australian accent:
    http://www.sbs.com.au/radio/
    You can listen to the radio online.
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    This radio is great to familiar with Australian accent:
    http://www.sbs.com.au/radio/
    You can listen to the radio online.
    ممنونم دوست عزیز. فقط اینکه سایت *****ه و معمولا اونجوری سرعت خیلی میاد پایین :-(

سلام. من 500 گیگ فایل فیلم و سریال و آموزش زبان استرالیایی دارم. تا 10 روز دیگه هم تهرانم. اگر تهران تشریف دارید میتونم براتون کپی کنم. اگر خواستید پیغام خصوصی بدید.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)