صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 79 , از مجموع 79

موضوع: اقدامات لازم جهت آمادگی برای تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی‌ زبان و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : اقدامات لازم جهت آمادگی برای تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی‌ زبان و مسائل مرتبط

دوستان عزیز سلام
    لطفا بیشتر در مورد تجربیاتتون در سر کلاس، زمان امتحانات و مسائل مربوط به پیشرفت تحصیلیتونو در اختیار سایرین (ماها) قرار بدین.
    مثلا من به شخصه خیلی علاقه دارم بدونم اولین امتحان کتبی رو چطور دادین (البته اگه فضولی نباشه) و چه حسی داشتین. آیا به راحتی تونستین واسه امتحان آماده بشین؟
    چقدر طول کشید تا بتونید خودتون رو با سیستم تحصیلی جدید وقف بدید؟
    لطفا قضیه رو بشکافید
    من خیلی در این مورد سوال دارم و کمی هم به یه دغدغه تبدیل شده.
    منم قصد ادامه تحصیل در استرالیا رو دارم.
    پیشاپیش ممنون از کمک و راهنمایی هاتون.

Junior Member alex2014 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آمادگئ برای تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی‌ زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshkashpel نمایش پست ها
    دوست عزیز
    این موضوع صحت دارد که در استرالیا دوره دکترا پژوهشی است. اینکه حین تحصیل مجبور نیستند هم کورس بگذرونید و هم کار عملی پایان نامه رو انجام بدین راحت تره ولی اگر قصد کار کردن در ایران بعد از تحصیل رو داشته باشید تنها می تونین بعنوان هیات علمی پژوهشی و نه آموزشی و عمدتا در مراکز تحقیقاتی مشغول به کار بشین. فکر کنم این موضوع تنها عیب دکترای پژوهشی است.
    سلام.میخواستم بپرس ایا امکان وجود داره که مانند برخی دانشگاههای انگلستان که دوره ی Phd چهارساله دارند و در سال اول همراه با مستر های مرتبط واحد تئوری پاس میشه وبعد ریسرچ شرو میشه.در اینجا هم با مسترهای مرتبط چند واحد را پاس کنیم که دورمون تبدیل به Phd coursework بشه

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : اقدامات لازم جهت آمادگی برای تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی‌ زبان و مسائل مرتبط

من همیشه سوالم این بوده که حتی اگر کسی با ایلتس 7 هم بره قطعا نمی تونه خوب صحبت کنه. کار ریسرچ هم صحبت کردن قوی می خواد. چقدر طول می کشه تا فرد جا بیفته و بتونه با استاد راهنماش ارتباط خوب بر قرار کنه؟آیا این موضوع برای اساتید و دانشگاهها قابل درکه؟خودشون کلاسی برگزار می کنن یا در ماههای اول کار سبک تره؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : آمادگئ برای تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی‌ زبان

در ضمن برخی دوستان در مورد کلاسهای زبان قبل از شروع ترم صحبت می کنند. می خواستم بپرسم این کلاسها را برای دانشجویان با پذیرش کاندیشنال برگزار می کنند؟
    قاعدتا کسی که پذیرش کامدیشنال داره برای بورس هم نمی تونه اقدام کنه.. اگر کسی بورس بگیره از این کلاسها می تونه به صورت رایگان استفاده کنه؟

دوستان تو دانشگاه های استرالیا کلاس زبان قبل از شروع ترم رایگانی هم هست ؟؟
    یعنی نمره مورد قبول رو کسی کسب کرده اما اختیاری بخواد بره سر کلاسا برای مرور ...

Junior Member

من برای رشته نرمافزار برای سال اینده در لیسانس اقدام کردم برای استرالیا
    حالا سوال دارم ایا درس خواندن اونجا عملی هست؟ دارم زبان میخوانم اما سطح دانشگاهی اونا را میشه از پسش بر اومد ؟ کسی ممکن هست کاری نتواند بکند حتی اگر تلاش کنه؟
    ممنون اگه کمک کنید البته من در ایرانم درس خونم اما خب اونجا به هر حال فرق داره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدامات لازم جهت آمادگی برای تحصیل در یک دانشگاه

سلام دوستان.
    اگر نمره ی ماک آیلتس کسی 5 باشد:
    1. ایلتس را هم همین نمره بیاوریم برای مقطع کارشناسی، آیا دانشگاه های سیدنی پذیرش مشروط میدهند که برویم آنجا زبان بخوانیم؟
    2. هزینه ی خواندن زبان انجا معمولا چقدر است؟
    3. دانشگاه ارزان با مدرک معتبر برای رشته های مهندسی، مقطع کارشناسی، در سیدنی کدام است؟

Member

پیش فرض پاسخ : اقدامات لازم جهت آمادگی برای تحصیل در یک دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط captainm نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    اگر نمره ی ماک آیلتس کسی 5 باشد:
    1. ایلتس را هم همین نمره بیاوریم برای مقطع کارشناسی، آیا دانشگاه های سیدنی پذیرش مشروط میدهند که برویم آنجا زبان بخوانیم؟
    2. هزینه ی خواندن زبان انجا معمولا چقدر است؟
    3. دانشگاه ارزان با مدرک معتبر برای رشته های مهندسی، مقطع کارشناسی، در سیدنی کدام است؟
    سلام
    1- بله امکانش هست البته هر دانشگاهی ممکن است که حداقل نمره متفاوتی را در نظر داشته باشد ولی در کل حدوداً با همین نمره امکان گرفتن پذیرش مشروط وجود دارد
    2- این هم بستگی به دانشگاه دارد. برای مثال دانشگاه UNSW با توجه به نمره امتحان IELTS تعیین میکند که چند هفته باید زبان بخوانید و هزینه ی آن هم بین 5000 تا 11000 دلار (بستگی به طول مدت دوره ) میباشد.
    3- دانشگاه UTS و University of Western Sydney قیمتهای معقولی دارند. البته دانشگاههای کوچکتری هم در سیدنی شعبه زده اند که باید از طریق وب سایتشان هزینه مربوط به رشته مورد نظرتان را ببینید.

موفق باشید

با سلام.من می خوام در رشته ی پزشکی یا دندانپزشکی در یکی از دانشگاه های استرالیا که برای آمریکا یا کانادا یا انگلستان و ایران معتبر باشه تحصیل کنم.
    الان هم در حال گذراندن سال آخر دبیرستان و در شرف گرفتن دیپلم در رشته ی تجربی و از مدرسه ی نمونه هستم.
    در رابطه با مدارک ام باید بگم که نمره ی دیپلم ام صد در صد بالای ۱۸ خواهد بود و نمره ایلتس ام و می تونم از ۷ به بالا بگیرم .
    چه اقداماتی باید انجام بدم و چه مدارکی باید بگیرم؟در رابطه با مدارک و اقدامات مورد نیاز جهت آمادگی و ثبت نام در دانشگاه انگلیسی زبان استرالیا چه کار هایی باید بکنم؟؟؟

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)