نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: سود پول در آمریکا

پیش فرض سود پول در آمریکا

یکی از دوستان من حدود 2 هفته دیگه به آمریکا پرواز داره. گرین کارت هم داره. (دانشجو نیست.)

ایشون قراره توی ایرواین ساکن شه و داره با خودش حدود 35000$ پول میاره. می خواد بدونه آیا میشه مبلغی از این پول رو در بانک یا یک شرکت سرمایه گذاری معتبر بگذاره و ماهیانه یه مقدار سود ثابت بدون ریسک دریافت کنه؟ اگه آره حدودا ماهیانه چقدر سود به این پول تعلق میگیره ؟ مثلا به ازای هر 10000 دلار در ماه چقدر سود میگیره؟ آیا سود کاملا تضمین شده و بدون ریسک هست؟

من میدونم که بانکها اونور مبلغ خیلی کمی سود میدن و نمیشه روش حساب کرد. آیا شرکت های سرمایه گذاری هم همینطوره؟

کلا با این پول چند ماه میتونه اونجا دوام بیاره تا کار پیدا کنه؟(یه زندگی معمولی)

به اطلاعات موثق در این زمینه نیاز دارم و اگه لینک بانک یا چیزی در این مورد بزارین خیلی بهتره.

با سپاس فراوان

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : سود پول در آمریکا

من از شرکت‌های سرمایه گذاری اطلاع ندارم، اما سود بانکی برای حساب‌های سپرده در حال حاضر حدود ۱ الی ۴ درصده که همون طور که خودتون گفتید ناچیزه، اما یک مساله‌ای که در آمریکا هست و همه می‌دونند اینه که اگر جایی به شما سود بیشتر می‌ده، امکان نداره که بدون ریسک باشه.

Junior Member

I have ~10000$ in Bank of America (Regular saving) and I receive less than 1.3$ as interest earned plus ~ (-.3)$ as federal withholding each month! so.... I wanna say, you will not earn good interest.

بازار سهام آمریکا این روزها اوضاع با ثباتی نداره و نرخ سودهای سرمایه گذاری از هر نوعش به سختی از 6% بیشتر بشه. اگه دوستتون دنبال سوده اینجوریه، پیشنهاد می کنم پول رو یه جا تو ایران بذاره که بانکیش هم دوروبر 18% هستش. با فرض اینکه نرخ ارز ثابته (که سیاست بانک مرکزیه ایرانه) و راهی برای انتقال سود سپرده از ایران به آمریکا هست، دوستتون حداقل 12% بیشتر می گیره که تازه درآمد قابل انکاری هم هست تو سیستم مالیاتی آمریکا.

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط nariman_robatic@yahoo.com نمایش پست ها
    یکی از دوستان من حدود 2 هفته دیگه به آمریکا پرواز داره. گرین کارت هم داره. (دانشجو نیست.)

ایشون قراره توی ایرواین ساکن شه و داره با خودش حدود 35000$ پول میاره. می خواد بدونه آیا میشه مبلغی از این پول رو در بانک یا یک شرکت سرمایه گذاری معتبر بگذاره و ماهیانه یه مقدار سود ثابت بدون ریسک دریافت کنه؟ اگه آره حدودا ماهیانه چقدر سود به این پول تعلق میگیره ؟ مثلا به ازای هر 10000 دلار در ماه چقدر سود میگیره؟ آیا سود کاملا تضمین شده و بدون ریسک هست؟

من میدونم که بانکها اونور مبلغ خیلی کمی سود میدن و نمیشه روش حساب کرد. آیا شرکت های سرمایه گذاری هم همینطوره؟

کلا با این پول چند ماه میتونه اونجا دوام بیاره تا کار پیدا کنه؟(یه زندگی معمولی)

به اطلاعات موثق در این زمینه نیاز دارم و اگه لینک بانک یا چیزی در این مورد بزارین خیلی بهتره.

با سپاس فراوان
    اگر شما سرمایه ای اضافه بر هزینه های زندگی و تفری خود دارد، بهترین کار ارسال ان به ایران و کسب سود ان در ایران است چون هیچ جای دیگر در دنیا مثل ایران، امکان کسب سود راحت با ان مبلغ بالا و بدون مالیات قابل توجه، وجودندارد!

سلام

دوستان نرخ تورم در آمریکا چقدره؟ اصلا اونا هم مثل ما تورم دارند یا سیستمشون کلا متفاوته و مثلا اون 4% سود بانکی واقعا سود هست ، نه برای پوشش تورم!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

سود بانكي تا جايي كه من مي دونم كمتر إز يك درصده. مثلا Wells Fargo و chase برأي حساب saving يك صدم درصد سود مي دن

غیر از بانک چه موسساتی هستن که به پول سود بدند؟ حتی با ریسک ، بالاترین سود چقدره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alamdar_313 نمایش پست ها
    غیر از بانک چه موسساتی هستن که به پول سود بدند؟ حتی با ریسک ، بالاترین سود چقدره؟
    سود حساب پس انداز هیچ وقت بیشتر از دو سه درصد در سال نیست. اگر سود بیشتر میخواهید باید حساب سرمایه گذاری باز کنید و در بازار سهام یا اوراق قرضه یا mutual fund سرمایه گذاری کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)