نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: پذیرش دکتری بدون مدرک زبان!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - هوافضا

پیش فرض پذیرش دکتری بدون مدرک زبان!

سلام دوستان
    خواستم بپرسم آیا میشه بدون مدرک زبان پذیرش دکتری با فاند گرفت؟ کسی تجربه ای در این زمینه داشته؟
    چون یه سایت به من ایمیل زده و میگه که بدون مدرک زبان پذیرش میگیره

به نظر شما میشه بهش اعتماد کرد؟
    ویرایش توسط niyazahmadi : September 6th, 2014 در ساعت 07:27 PM دلیل: حذف وبسایت

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : پذیرش دکتری بدون مدرک زبان!

با فاند را نمیدونم اما قبرس میشه راحت بدون فاند گرفت.... پرتغال هم فاند میداده و قوانین یه کم عوض شد پارسال نمیدونم به دانشجو های بین المللی بورس میدن یا نه اما بدون زبان پذیرش میده و دست استاد هست...

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjjapply نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواستم بپرسم آیا میشه بدون مدرک زبان پذیرش دکتری با فاند گرفت؟ کسی تجربه ای در این زمینه داشته؟

ویرایش توسط niyazahmadi : September 6th, 2014 در ساعت 07:27 PM دلیل: ویرایش نقل قول

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان

اگر کانادا منظورتونه (چون این پست را در فروم کانادا گذاشتید) هیچ موسسه ای نمیتونه پذیرش از کانادا را تضمین کنه و دانشگاهها هم بدون مدرک زبان پذیرش قطعی نمیدهند. پذیرش کاندیشنال ممکنه ولی با آن برای ویزا به مشکل برمیخورید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - هوافضا

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر کانادا منظورتونه (چون این پست را در فروم کانادا گذاشتید) هیچ موسسه ای نمیتونه پذیرش از کانادا را تضمین کنه و دانشگاهها هم بدون مدرک زبان پذیرش قطعی نمیدهند. پذیرش کاندیشنال ممکنه ولی با آن برای ویزا به مشکل برمیخورید.
    بله منظورم کانادا بود
    میشه بیشتر توضیح بدید؟ کاندیشنال یعنی چی؟ یعنی مثلا یه مدت وقت میدن تا مدرک زبان آماده بشه؟؟ برای ویزا دقیقا چه نمره ای لازمه؟

ApplyAbroad Guru

بله منظورم کانادا بود
    میشه بیشتر توضیح بدید؟ کاندیشنال یعنی چی؟ یعنی مثلا یه مدت وقت میدن تا مدرک زبان آماده بشه؟؟ برای ویزا دقیقا چه نمره ای لازمه؟
    کاندیشنال یعنی بعضی دانشگاهها یک ترم وقت میدهند که همراه با درستان یا قبل از شروع برنامه آنجا زبان بخوانید و امتحان بدهید (البته بشرط آنکه رزومه تان از بقیه نظرها تکمیل باشد). ولی شنیده ام که سفارت ممکنست به پذیرش کاندیشنال ایراد بگیرد. ضمن اینکه بهرحال زبان خواندن در ایران ارزان تر است.

دانشگاههای فرانسه زبان که بیشتر تو ایالت کبک هستند معمولا مدرک زبان نمیخوان. این دانشگاهها به زبان فرانسه هستند ولی مدرک زبان فرانسه و یا انگلیسی نمیخوان و اکثر اساتید هم در ابتدا با زبان انگلیسی باهاتون کار میکنن تا یواش یواش فرانسه رو یاد بگیرید۰ بنابراین اگر فقط گیر مدرک زبان هستید میتونید این دانشگاهها رو امتحان کنید۰ دانشگاه لاوال۰ شربروک ۰ ای تی اس و حتی دانشگاه مونترال و همچنین دانشگاه یوکم در مونترال

Senior Member mehran23 آواتار ها

اینکه دانشگاهی انگلیسی زبان اصلا مدرک زبان نخواد برای دوره دکترا بعید هست. البته باید به این نکته توجه کرد که در صورتی هم که به فرض باشه، امکان گرفتن ویزا هم بحث دیگری است که تاثیر پذیر است.

Junior Member

سلام دوستان
    بنده 2 سال سابقه تحصیل در یک دانشگاه معتبر چین را دارم که در گواهی ذکر شده دوره به زبان انگلیسی بوده. به همین دلیل دانشگاه کانادا که برای دکترای دومم اپلای کردم من رو از مدرک زبان مستثنی کرده. آیا همین گواهی به جای مدرک زبان برای ویزای تحصیلی کافی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط naninano نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده 2 سال سابقه تحصیل در یک دانشگاه معتبر چین را دارم که در گواهی ذکر شده دوره به زبان انگلیسی بوده. به همین دلیل دانشگاه کانادا که برای دکترای دومم اپلای کردم من رو از مدرک زبان مستثنی کرده. آیا همین گواهی به جای مدرک زبان برای ویزای تحصیلی کافی هست؟
    دکترای اول ایران بودید؟ قبلن مدرک زبان گرفتید که بیش از ۲ سال ازش گذشته باشه؟ نتیجه پذیرش را از کانادا گرفتید؟
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    دکترای اول ایران بودید؟ قبلن مدرک زبان گرفتید که بیش از ۲ سال ازش گذشته باشه؟ نتیجه پذیرش را از کانادا گرفتید؟
    بله دکترای اول ایران بودم.
    مدرک ielts life skills B1 رو سال 2017 گرفتم.
    در دانشگاه کانادا مرحله اول که بررسی مدارک (از جمله زبان) هست رو پاس کردم. مرحله دوم مونده بررسی تخصصی گروه هست. که البته استاد من رو قبول کرده و مقاله و معدل بالا و... هم دارم. استاد هم فول فاند قول داده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)