نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: بردن نرم افزارها، ویندوز کرک شده و كتاب كپي به فرانسه

Junior Member

پیش فرض بردن نرم افزارها، ویندوز کرک شده و كتاب كپي به فرانسه

سلام دوستان

من شنیدم که بردن كتاب كپي، ‍‍CD غیر اوریجینال و همینطور ویندوز غیر اوریجینال به فرانسه ممکنه جریمه سنگینی داشته باشه! مي خواستم از دوستاني كه در همين چند هفته رفتن مخصوصا به فرودگاه لیون و تجربه هايي در اين مورد دارن بگن كه چه قدر ارزش ريسك داره و اصلا نبريم بهتره يا ببريم؟؟

خيلي ممنون

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

پیش فرض پاسخ : بردن نرم افزارها، ویندوز کرک شده و كتاب كپي به فرانسه

سلام دوست عزیز

من با پرواز قطر اومدم پاریس هیچکی هیچی نگاه نکرد. فقط پاسپورت رو مهر زد و تمام. چندبار قبل که اروپا اومدم مثل اسپانیا و هلند چون از قسمت غیر شینگن وارد شینگن میشدم کلی وسایل همراهتون رو میگردند ولی اینبار در پاریس نه موقع ورود چیزی رو گشتند و نه موقع گرفتن چمدان و خروج از فرودگاه.

حالا برسیم به قسمت نرم افزارهای کپی شده. به هیچ وجه راهی نیست که کسی بتونه بفهمه توی او دی وی دی و یا سی دی چی هست مگه اینکه روش با ماژیک بنویسید نسخه دزدی ویندوز اونم به فرانسوی. (بعید میدونم در اینصورت هم در فرودگاه کسی براش مهم باشه). در خود کشور فرانسه اگر از سایت های تورنت و منابع غیر قانون دانلود کنید بعد از ۳ بار اخطار اینترنتون قطع میشه که با ۵۰ تا جریمه و یکم دوندگی درست میشه. توی یک خبری خوندم همین قانون ۳ بار اخطار هم برداشته شده.

تنها جایی که خیلی خیلی براش مهم هست شما با نرم افزار هایی که غیر قانونی کاری و یا تحقیقی انجام ندید دانشگاه و اون قسمتی هست که دارید براش کار میکنید. اگر خیلی واجب هست ببرید وگرنه خود دانشگاه خیلی از نرم افزارها رو در اختیارتون میذاره یا معادل اونها رو که مجانی هستند پیشنهاد میده.

موفق باشید.
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Junior Member

والا من تو دانشگاه هم کپی استفاده میکردم! هیچ کس کاری نداره بیا ایجا با سرعت فیبر از تورنت دانلود کن
    رشته 6 امتیازی -(مدیریت تولید و صنعتی سابقه کار حسابداری)
    ارسال مدارک: 27-11-2013---دریافت مدارک: 06-12-2013 برگشت مدارک مشکله کردیت کارت 01-03-2014
    ارسال مجدد 22-04-2014

Junior Member

الان که در سال 2017 هستیم همین وضعیت همینطوره یا حساسیت ها بیشتر شده؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

کسی کاری نداره اگه مثلاً شونصد تا دیسک قفل شکسته نیارید. به علاوه همونطور که پیشتر هم بحث شده کماکان می تونید از تورنت استفاده کنید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

دوستان بیشتر در مورد نرم افزار صحبت کردن، خواستم بپرسم من یک آرشیو موسیقی رو هارد لپتاپم دارم و کتابهای زیادی روی کتاخوان کیندلم، خواستم بدونم زمان ورود به فرانسه هارد لپتاپ و بقیه چیزها رو ممکنه بررسی کنند برای اینگونه موارد؟
    ویرایش توسط Hamid2547 : August 29th, 2018 در ساعت 11:51 AM

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid2547 نمایش پست ها
    دوستان بیشتر در مورد نرم افزار صحبت کردن، خواستم بپرسم من یک آرشیو موسیقی رو هارد لپتاپم دارم و کتابهای زیادی روی کتاخوان کیندلم، خواستم بدونم زمان ورود به فرانسه هارد لپتاپ و بقیه چیزها رو ممکنه بررسی کنند برای اینگونه موارد؟
    خیر، خیالتون راحت باشه
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)