صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 40

موضوع: تحصیل در گرایش نانو پودر و نانو كامپ و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض تحصیل در گرایش نانو پودر و نانو كامپ و مسائل مرتبط

با سلام
    كسي تا بحال در اين زمينه اپلاي كرده؟ من نمي دونستم دقيقا اين موضوع كجا بايد گذاشته بشه . چون اين رشته ها تازه و بين رشته اي هستن يك بار اين سوال رو در قسمت مهندسي مواد متالوژي پرسيدم. وليكن بچه بيشتر براي گرايش فلز و آلياژ اپلاي كرده بودند. خود من دنبال دپارتمانهاي خوب مواد ميگردم.

wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : آيا كسي تا به حال براي نانو پودر، نانو كامپوزيت و يا لايه نازك اپلاي كرده؟

این رشته یه نمه پیشرفتس و کاربردای نظامی هم میتونه داشته باشه در نتیجه ممکنه از لحاظ clearence یه کم دردسر داشته باشه. ولی خوب این بستگی به خیلی چیزا مثل منبع Fund و خود پروژه هم داره و دلیل نمیشه ویزا ندن. تو دانشکده های مکانیک هم میتونی استادایی تو این زمینه پیدا کنی.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آيا كسي تا به حال براي نانو پودر، نانو كامپوزيت و يا لايه نازك اپلاي كرده؟

ضمن تشكر از warning به موقع شما در مورد cleance! :-[ يه گلايه كوچيك هم از مديران فروم.آخه شما الان سريعا اين تاپيك رو گذاشتين تو شيمي و مهندسي شيمي، مثلا بچه هاي مواد يا غيره كه نمي بينن اونو. گفتم كه بين رشته اي هست!!!! :-\

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

آقاي wow. oops اين موضوع رو زود انتقال داديد. مي گذاشتين حداقال يه مدت مي موند بچه ها نظر مي دادند بعد.!! :-\

wow.oops
    Guest

عذر می خوام. ولی خیالتون راحت. این که موضوع کجا باشه زیاد مهم نیست. بچه ها همیشه سوالای تو صفحه ی اصلی رو جواب میدن. من به این علت گذاشتم اونجا چون شما گفته بودین که قبلا تو اون قسمت سوالتون رو مطرح کرده بودین ولی جواب نگرفتین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    چون اين رشته ها تازه و بين رشته اي هستن يك بار اين سوال رو در قسمت مهندسي مواد متالوژي پرسيدم.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

آقاي واوو اوپس!!! ببينيد حالا اينجا هيييييييييييييييچ كس جواب نمي ده چي ميشد يه چن روزي صبر مي كرديد و بعد موضوع منو تبعيد ميكرديد اينجا؟!!! ( البته اعتراض دارم ولي امتياز منفي ندادم ها!)

wow.oops
    Guest

بگو من هر جا خواستی منتقل کنم.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

واااااااالا ;D ...در ابتدا فكر كردم كه بره تو ساير موارد.وليكن ديدم اونجا مملو از مطالب اين آقاي سيمون هست! فكر كنم اگه يه بخش براي اين مهندسي و علم مواد(Material science & Eng) باز كنيد و اين مطلب من هم يه زير مجموعه در نانو مواد باشه خوب هست. اگه امكانش نيست اونقدرم اين مطلب منو تحويل بگيريد!
    فكر ميكنم كه به تايتل مهندسي مكلنيك ومتالوژي مواد هم اضافه بشه بد نيست و اين مطلب هم بره اونجا

ممنون هستم

پیش فرض پاسخ : آيا كسي تا به حال براي نانو پودر، نانو كامپوزيت و يا لايه نازك اپلاي كرده

این گرایش معمولا تک و توک تو دانشگاه های مختلف هست. در مورد thin film تو دپارتمانهای مواد باید بخش های electonic materials بگردی که خیلی هاشون این بخش رو دارن. اما دانشگاه ملی سئول رو میدونم که شاید بیش از نصف استاداش تو زمینه های نزدیک به این موضوع کار می کنن.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

ببخشيد اين سئول كجا هست؟ كره جنوبي؟!!! من دانشگاهاي امريكا و كانادا مد نظرم هست!!!

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)