نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
در تایید نظر دوستمون Mechatronic اضافه کنم که مشکل فقط معدل لیسانستون نیست. متاسفانه معدل فوق لیسانستون هم بالا نیست. نمره تافل و GRE و مقالات چاپ شده هم که هنوز ندارید یعنی در مجموع رزومه فعلی شما برای پذیرش چیز زیادی ندارد. دانشجوی دکترا در یک دانشگاه گمنام بودن تاثیری ندارد، و مسئولیت ازمایشگاه پژوهشی درصورتی مثبت می بود که به مقالات و نتایج پژوهشی منجر شود.

بنظر من روی تافل و GRE تمرکز کنید و هدف را نمره بسیار بالا بگذارید (تافل بالای 100 و GRE اقلا 320) و بعد یک سبد ازدانشگاههای متوسط و خوب انتخاب کنید. بنده هم احتمال نمی دهم در دانشگاههای تاپ که انتخاب کردید شانس چندانی داشته باشید.

سلام
نمره تافل رو که گفتم حداقل 90 میشه که فرمودین 100
GRE قسمت writing چند لازمه؟ چون اون یکی ها رو تا حالا Quantitative رو زیر 167 نداشتم پس 320 کار سختی به نظر نمیاد.
مقالاتمم گفتم 3 تا ISI منتظرن تا زمستون به 6 تا هم میرسه بی شک.
اون دانشگاه گمنامی هم که فرمودین الان از لحاظ پروژه‌های هوش دانشگاه دوم ایرانه وفقط پلی تکنیک ازش بالاتره به خاطر استاداش.
مسئول آزمایشگاهم نتایجش رتبه‌های جهانی تیم رباتیک دانشگاه امیرکبیره و پروژه‌های عملیاتی هوشمند ایرانه نه از این آزمایشگاهایی که پاس می‌کنیم یا میریم توش الکی می‌شینیم
UCF دانشگاه 173 آمریکا مگه نیس؟ تو USNEWS رتبشو زده بود یعنی توی اونام شانسی ندارم؟
یه سوالم داشتم استاد چقدر موثره؟ چون برکلی داریم درباره پروژه صحبت می‌کنیم یعنی استاد می‌تونه موثر باشه اگه خیلی خوشش بیاد؟
بازم ممنونم از اینکه وقت میزارین برام واقعا ممنونم.