صفحه 573 از 587 نخستنخست ... 73473523563564565566567568569570571572573574575576577578579580581582583 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,721 تا 5,730 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

دوستان، من امسال برای 8 دانشگاه اقدام کردم ولی نمی دونم کار درستی انجام دادم یا خیر...و می بایست سال بعد اپلای می کردم که مقاله ژورنالی ام چاپ می شده بود. ممنون می شوم نظر دوستان رو بدونم. مرسی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    دوستان، من امسال برای 8 دانشگاه اقدام کردم ولی نمی دونم کار درستی انجام دادم یا خیر...و می بایست سال بعد اپلای می کردم که مقاله ژورنالی ام چاپ می شده بود. ممنون می شوم نظر دوستان رو بدونم. مرسی.
    حکم قطعی نمیشه داد. چون کروناست و ماستا با قیمه ها قاطی شده!
    1- یک سری از اساتید تازه الان فاندشون مشخص شده و دارن دانشجو میگیرن (حتی بعد از ددلاین)
    2- اپلیکنت خوب پیدا نمیشه چون امتحان زبان خیلیا کنسل شده
    3- توی اپلای داشتن شانس یک فاکتور تعیین کنندست
    4- امیدت به خدا و تقدیر باشه. کاریه که کردین و انرژی مثبت داشته باشید.

Junior Member

سلام و وقت بخیر
    ببخشید راهنمایی میخواستم
    من میخواستم اپلای کنم برای دکتری و بورسیه اسکولارشیپ و سوالی داشتم:
    رزومه من داشتن 6 مقاله isi از ژورنال های خارجی،1 مقاله تحت داوری و 1 مقاله سابمیت شده جدید و دو کتاب چاپ شده فارسی.
    گذروندن انواع کارگاههای مربوط به رشته شیمی تجزیه و داشتن مدارک انگلیسی و فارسی معتبر از جمله GC و GC-MS و HPLC و HPLC-MS و ABS و... و همچنین کار با اونها و همچنین شیمی محاسباتی مانند گوسین و....
    رشته شیمی گرایش تجزیه و معدل ارشد 17.28
    زبان مدرک ندارم و دارم برای ایلتس دوره میبینم تا در ازمون شرکت کنم.
    سوال من راهنمایی در مورد اپلای کردن برای کشورهای مدنظر: امریکا، کانادا، المان، هلند، سوئیس و اتریش می باشد و مهمتر اینکه ایا سن جزو شرایط اپلای هست یا نه زیاد مهم نیست و میشه اپلای کرد؟روش ان را ممنونم راهنمایی کنید
    اگر جای دیگر هم خوب باشه و میتونید راهنمایی کنید ممنون میشم.
    ممنونم راهنمایی کنید.

Junior Member

0-

1- مترجمی زبان انگلیسی – خوارزمی – 16.44

2-
    3- آیلتس تخمینی 6.5
    4-
    5-
    6-
    7- مدیریت- کارشناسی ارشد
    8- ولز - نروژ - کانادا - آلمان - استرالیا- ایرلند
    9-
    10-Full Fund یا Partial Fun

سلام دوستان. من برای ۳۰ تا دانشگاه امریکا اپلای کردم که تا الان ۱۶ تا رو ریجکت شدم. اینم بگم که مدرک دکترامو تو ایران سال پیش دفاع کردم و با توجه به اینکه فیلدم رو تا حدی میخوام تغییر بدم دکترای مجدد میخوام املای کنم. براب پست داک هم پوزیشن سخت گیر میاد. واقعا موندم شانسی دارم برای گرفتن پذیرش دکترا یا نه
    فکر کنم تو ریجکتی رکورد زدم. تافلم ۹۷ ومعدلم ۱۷ و رتبه ی ۳ کنکور دکترا

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای ۳۰ تا دانشگاه امریکا اپلای کردم که تا الان ۱۶ تا رو ریجکت شدم. اینم بگم که مدرک دکترامو تو ایران سال پیش دفاع کردم و با توجه به اینکه فیلدم رو تا حدی میخوام تغییر بدم دکترای مجدد میخوام املای کنم. براب پست داک هم پوزیشن سخت گیر میاد. واقعا موندم شانسی دارم برای گرفتن پذیرش دکترا یا نه
    فکر کنم تو ریجکتی رکورد زدم. تافلم ۹۷ ومعدلم ۱۷ و رتبه ی ۳ کنکور دکترا
    رزومه ات رو بزار ببینم

رزومه: دکترای عمومی دامپزشکی معدل ۱۷ ، نفر سوم ورودی
    پی اچ دی ببوتکنولوژی، معدل ۱۷.۸۰، رتبه ی ۳ کنکور دکترا، رتبه ی ۱ ورودی
    تافل ۹۷
    مقاله و کنفرانس: مجموعا ۷ تا و همگی اسم اول ( ۲ تا ای اس ای)

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    رزومه: دکترای عمومی دامپزشکی معدل ۱۷ ، نفر سوم ورودی
    پی اچ دی ببوتکنولوژی، معدل ۱۷.۸۰، رتبه ی ۳ کنکور دکترا، رتبه ی ۱ ورودی
    تافل ۹۷
    مقاله و کنفرانس: مجموعا ۷ تا و همگی اسم اول ( ۲ تا ای اس ای)
    احتمالا با SOP شما قانع نشدن که چرا میخواید دکتری دوم بخونید. از توصیه نامه هاتون مطمئنید؟
    البته دانشگاهها هم ترجیح میدن فرصت دکتری که در امریکا معمولا فول فاند هست را به متقاضی لیسانس و ارشد بدن. نا امید نباشید هنوز فرصت هست. واسه پست داک هم اقدام کنید.
    امضا نامرئی

Junior Member

سلام خدمت همه ی دوستان
    سوالی دارم که نمیدونم چقدر با این تاپیک در ارتباط هستش
    از نظر اساتید رنک دانشگاه با موفقیت گرفتن ویزا چقدر ارتباط داره اگه همه ی مدارک کامل و بدون نقص باشه؟
    رنک دانشگاهی بین 500 تا 600
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

کشور را اگر بفرمایید دوستان شاید دقیق تر بتوانند کمک کنند.

در شکل کلی به تجربه محدود من چنانچه موضوع حساسیت رشته در میان نباشد و همانطور که فرمودید مدارک کامل باشد سفارتخانه ها با ملاطفت بیشتری با اپلیکشنهایی که مربوط به دانشگاههای خوب است برخورد میکنند. به شکلی به دانشجویی که پذیرش دکتری یا حتی ارشد از دانشگاه خوب دارد با احترام برخورد میشود.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط majmah نمایش پست ها
    سلام خدمت همه ی دوستان
    سوالی دارم که نمیدونم چقدر با این تاپیک در ارتباط هستش
    از نظر اساتید رنک دانشگاه با موفقیت گرفتن ویزا چقدر ارتباط داره اگه همه ی مدارک کامل و بدون نقص باشه؟
    رنک دانشگاهی بین 500 تا 600
    ممنون
    ویرایش توسط susighton : April 2nd, 2021 در ساعت 01:08 AM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)